Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:41 24.09.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Моралният престъпник Безсъннанови [re: kakavprekrasenden]  
Автор lC Roxana (Roxana)
Публикувано31.12.14 14:08



Има си некакъв лимит, всичко се износва и става старо, а тука сме се събрали около един труп и се чудим защо не мирише хубаво. Кой имаше по-силно осезание, отдавна се махна от форумите.


Това е много вярно, напълно се съгласявам.


Дир е пустош - няма мнения с месеци и години. Страниците с новините и някоя и друга реклама - но това са жалки опити - защото отдавна се наложиха други интернет медии с далеч по-добри показатели и присъствие.


Ас наблюдавам процеса с голем мерак да видя рухването на дир....




а то е неизбежно - и е очевидно....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Тема Re: щях да забравя!нови [re: FlLerO99]  
Автор lC Roxana (Roxana)
Публикувано31.12.14 14:11



Файл - нема нищо опщо с кой е по-силния.


Дир отдавна не е силен - точно затова прилагат политиката на слабия - насила наложени позиции. Какво по-големо доказателство, че са безсилни?


На силния не му се налага да се оправдава - нито да доказва, че е силен....нито да прилага сила ...за какво, като всеки знае, че силата е у него и всеки му прави път....


Жалко, че това беше първата българска интернет и най-популярна и най-обичана медия - но! БЕШЕ В МИНАЛОТО - СЕГА НЕ Е....

Сигурна съм, че секи тука се сеща за причините и за виновниците....



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Тема Re: Моралният престъпник Безсъннанови [re: lC Roxana]  
Автор FlLerO99 (оперативник )
Публикувано31.12.14 14:13



Честно казано аз не искам и не желая рухването на дира, бих искал по-голяма активност в клубовете от повече хора, но за съжаление известна част от по-новите попълнения потребители след 2007ма година като да не споменавам точно кои се оказаха нагли хора които не зачитат нищо и никого. По-старите генерации потребители до преди края на 2007ма година бяха по-сдържани хора от съвсем друг тип, след това нещата се промениха.

Като че ли на мястото на хората които бяха изгонени заради неподчинение на администрацията се появиха нови потребители-боклуци които окончателно съсипаха клубовете на дира. Пак повтарям че старите потребители и най-старите потребители са и бяха съвсем друг тип хора...



Тема Re: щях да забравя!нови [re: lC Roxana]  
Автор FlLerO99 (оперативник )
Публикувано31.12.14 14:20



Знам какво намекваш, но не мисля че администрацията има чак толкова голяма и определяща сегашното трагично положение вина въпреки неадекватната им кадрова политика особено от 2005та година насам. По-долу ти написах че известна част от най-новите попълнения юзъри след края на 2007ма година се оказаха че не са стока. Освен това точно в този момент се изгря силата на Фейсбука което съвпадна с Кировите чистки в Политика и на други места и ето ти го края на клубовете на дира.

Пак повтарям не мисля че Киро е виновен за крайно намалялата активност, по-принцип по-общо казано много места и много неща в България западат особено през последната една година и половина време. И накрая завършвам че природата на българския народ е такава че ако не беше твърд администратор като Киро то в дира щяха да избухнат поне 5-10 големи войни който щяха да продължат непрекъснато може би с месеци или даже с години време...

Като доказателство в полза на тезисът ми е че самата Безсънна е модератор примерно от 4 години от преди Киро да се появи като админ в дира и това логически означава че и тогава през една 2002ра година кадровата политика на старите админи е била неправилна. Но има и една съществена подробност - в интернет когато не виждаш човека лице в лице то няма начин да имаш правилен кадрови подбор, това е изключено!



Тема Re: Моралният престъпник Безсъннанови [re: FlLerO99]  
Автор lC Roxana (Roxana)
Публикувано31.12.14 14:43



Съгласна съм за по-старите потребители - това бяха реални и независими хора със собствено мнение - затова точно те правеха клубовете интересни.


Те бяха изгонени по поръчка и в кампания - за налагането на платени и поръчковеи потребители, които да излъчват медийни послания в точно определен дух.


Затова разликата е толкова очевидна и драматична между двете вълнИ потребители.


Вторите изпразниха клубовете по платена поръчка и действат и до ден днешен. Точно това разруши дир като медия.


Предполагам, че са си взели парите за поръчката....но това доведе до фактическото изпразване на тази медия - и до фактическия й фалит.


Лично аз имам други догадки - че управляващите са искали да наложат цензура и да официализират точно определени постановки - и всичко извън поръчката това да бъде премахнато - и си плащат за което.


Нали знаеш за китайската цензура и северно-корейската също - е - да не би да намираш нещо различно в случая.


терор - е общата характеристика - и пълна финансова зависимост от поръчковите медийни магнати....



мхм - проблема на паразита - като му измре гостоприемника - тогава де ше се премести паразита?




измре им на дир публиката и потребителите - сега с нАучен интерес наблюдавам ко ше праи паразита.....


кеф ми е да гледам как се гърчи глиста издрискан на земята ше знайш...



и да го ръчкам с клечка и да го мачкам с подметка....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Тема Re: щях да забравя!нови [re: FlLerO99]  
Автор lC Roxana (Roxana)
Публикувано31.12.14 14:53



Файл - или си много наивен - което го допускам - или си и ти от платените хора на дир - за което също си има доказателства.


Не че нещо - знам, че доходите са проблем на всяко човешко същество и не само в балХарията.

Фейсбук на никого нищо не е пречинил. Никъде по света медиите - особено интернет медиите - не се извиняват с влиянието на фейсбук.

Малоумно е дори да се допусне, че точно фейсбук е виновен за финансовите проблеми на дир.


По същия начин някой може да рИве, че слънцето му пречи - а нещасника иска да си чати в дир цела нощ и да си пийва и да клати мадами забърсани от чата на дир....



Фактите са изключително показателни - дир беше продаден неколко пъти, има лоши финансови проблеми - и е готоф да се надупи за каква да е сума....

не търси под вола теле....демек...

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Тема Re: щях да забравя!нови [re: FlLerO99]  
Автор lC Roxana (Roxana)
Публикувано31.12.14 15:01



Което ПО НИКАКЪФ НАЧИН НЕ ИЗВИНЕВА НИ КИРО, НИ МИРО, НИ МОДЕРАТОРИ, НИ ТЕБЕ, НИ ЕВА, НИ ФИШКАТА, НИ БЕЗСЪННА, НИ ЦЕЛОТО КОТИЛО ОТРОВНИ ЗМИИ НА ПОРЪЧКОВИ ДОХОДИ...

Човек затова има свободна воля и човешка съвест - за да избере независима позиция...

Никой професионалист не би избрал да се надупи...един професионалист има множество възможности...дупедавството е характерна за плъшоци бегащи от потъващия корап....




Ако имаш качества, професионализъм и се отстояваш - тогава кой мое да те надупи со сила ....- кажи ми ти....



освен ако не се надупиш самичек....кой насила мое да те надупи....


дупат се неграмотните, не-можещите, слабите...


без даже съпротива.....

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.

Тема Re: щях да забравя!нови [re: lC Roxana]  
Автор FlLerO99 (оперативник )
Публикувано31.12.14 15:03



Никакви пари не съм вземал за писането на постинги. Това как можа да ти хрумне?



Ще ти кажа истината - навремето през 2001ва година моята цел беше да направя политически проблем в клубовете на дира с постингите си. Именно тогава съм бил наивен защото нищо такова не се случи. Сега в днешно време понеже видях че каквито и да е политически скандали да изкарам на бял свят в интернет от това няма никаква полза то аз направо пиша на официалната ел-поща на руското разузнаване без да хабя напразна енергия в практически безсмислени опити за предизвикване на политически скандали. И понеже докладвам и неща включително от военно естество то аз мога или бих могъл евентуално да стана причина за нечие военно поражение като имам на предвид наблюденията си с бинокли и телескопи на самолетите включително военните самолети които минават над и около София. Тогава ще падат ракети, ще загиват натовци без значение какви са по народност и аз ще съм доволен и въобще дира не ми е цел да ми плащат за да го съсипвам, нито са ми плащали, нито от това виждам какъвто и да е смисъл. Аз виждам смисъл от един втори 9ти септември в България и в тази посока работя. Тогава ще загиват хора по улиците включително български политици, ще се разстрелват мастити бизнесмени, ще има конфискации и нашето време ще дойде. Тоест аз играя много на едро и много директно, а дира е просто един вече отдавна западащ портал където даже не може да се намери нещо чукане и само си убивам времето в него. Така че бъди спокойна!



Тема Re: щях да забравя!нови [re: lC Roxana]  
Автор FlLerO99 (оперативник )
Публикувано31.12.14 15:05



Моите качества въобще не са свързани с дира, свързани са с авиационния шпионаж.
Навремето имах определени цели в дира, сега той ми е просто за забавление.



Тема Re: щях да забравя!нови [re: FlLerO99]  
Автор lC Roxana (Roxana)
Публикувано31.12.14 15:06



Айде, айде - некои хора ги разбираме нещата, законите и сме виждале за ко стаа на дума...

Как'ти Роксана е работила цел живот в медии....и знае как се плаща и за какво...

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.