Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:34 26.09.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: БАН forever ЗА BLOOD 2нови [re: blood2]  
Автор FlLerO99 (оперативник )
Публикувано31.12.14 15:58



Много тъпи въпроси задаваш. Както виждаш особено в последно време на българина му писна българката да го прави на маймуна и започна да я убива. Убийствата на български жени особено през последните 4-5 години станаха норма в двуполовите отношения в България. И това беше крайно време да се случи защото хора без морал нямат право на живот.



Тема Re: БАН forever ЗА BLOOD 2нови [re: blood2]  
Автор FlLerO99 (оперативник )
Публикувано31.12.14 15:59



Всеки клуб си има модератор който е назначен от Киро. Това съвсем накратко е системата.



Тема Re: БАН forever ЗА BLOOD 2нови [re: FlLerO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано31.12.14 16:00



Това пък кога е станало. За убийства на жени не съм чувал. А иначе нали хванаха убийците от перник дето са убили много хора и то все мъже.

Ама като жените не обичат, имат ли морал?



Тема Re: БАН forever ЗА BLOOD 2нови [re: FlLerO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано31.12.14 16:01



А ти на кой клуб си модератор?



Тема Re: БАН forever ЗА BLOOD 2нови [re: blood2]  
Автор FlLerO99 (оперативник )
Публикувано31.12.14 16:03



За убийства на жени-български жени да се уточним

не си чувал защото не четеш медиите в интернет. А тези убийците от Перник са мафиоти докато тези убийства на жени за които аз ти пиша са на битова и личностна основа.

Аз честно казано не съм чувал за жена с морал даже и да не е българка. Все пак жени с морал има даже и в България, но мисля че са някаква малка част от единия процент.



Тема Re: БАН forever ЗА BLOOD 2нови [re: blood2]  
Автор FlLerO99 (оперативник )
Публикувано31.12.14 16:03



На никой клуб не съм модератор. Бил съм модератор само един път в един клуб на Тетриса, но това беше в края на 2008ма година.



Тема Re: БАН forever ЗА BLOOD 2нови [re: FlLerO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано31.12.14 16:04



Не знам откъде се информираш, но по медиите не говорят за убийства на жени.

Тоест е нормално да нямаме морал ли?



Тема Re: БАН forever ЗА BLOOD 2нови [re: FlLerO99]  
Автор blood2 ()
Публикувано31.12.14 16:05



И тетрис ли е админ.



Тема Re: БАН forever ЗА BLOOD 2нови [re: blood2]  
Автор FlLerO99 (оперативник )
Публикувано31.12.14 16:09



Говорят, говорят, ами убитата в Борисовата градина курва Яна? Ами застреляната Елисавета в Люлин още навремето? Ами бутната в канал селянка? Ами имаше един случай в който някакъв беше убил жена си и после спал с трупът и няколко месеца докато се разлагал. Тук не става въпрос за масови убийства на български жени, тук става дума за спорадични убийства от мъже на който им е писнало да ги лъжат, да ги използват и накрая да ги прецакат. Даже имаше един случай май беше миналата година на морето някакъв полицай беше застрелял някаква курва която го зарязала и се хванала с богаташ.

Не е нормално да нямаме морал, не казвам ние да сме светци, но трябва да се ръководим от принципи като честност, откритост, моногамност и закономерност на поведението ни. А не като българските жени да се ебат с всеки срещнат главно за пари и материални облаги, и за издигане в социалната йерархия.



Тема Re: БАН forever ЗА BLOOD 2нови [re: blood2]  
Автор FlLerO99 (оперативник )
Публикувано31.12.14 16:10



Беше админ, но си махна сайтът с форумите вече не знам защо го направи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.