Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:55 25.09.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: БАН forever ЗА BLOOD 2нови [re: FlLerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано31.12.14 13:09



Привет, благодаря ти! Утре ще ти се обадим с мъжа ми по телефона да ти честитим имения ден и да се чуем. Неговия баща ти е адаш. И Нбб май ви е адашка, и на нея ще званна, живот и здраве. И на теб, весело изкарване на всички празници!

Поздрави и на татко ти за празниците!

Ставам сутринта и откривам, че палеца на дясната ръка ме боли и се подул, мъжа ми извади метална стружка. Нямам идея откъде ми се е забила. Той я извади с игла, която обгори преди това и пинцета. Вече ми поспада отока, ама готвя с ръкавица. Странна работа, откъде е дошла тази стружка и то без да усетя изобщо.

Редактирано от Lucky Eva на 31.12.14 13:10.



Тема Re: БАН forever ЗА BLOOD 2нови [re: Lucky Eva]  
Автор FlLerO99 (оперативник )
Публикувано31.12.14 13:17



Реално погледнато стружката може да е дошла отвсякъде и е добре ще не ти е попаднала в окото защото тогава вече става лошо.

Ще ви чакам утре да ми звъннете с мъжът ти!Приятно изкарване на празника!





Тема Re: БАН forever ЗА BLOOD 2нови [re: FlLerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано31.12.14 13:30



О, на мене ми се е случвало да ми се забие пластмасова стружка в окото както си вървя по Витошка. Понеже го търках си бях причинила рани в окото. Извадиха ми я в Исул. Беше гадно, защото ми бинтоваха едното око и загубвах ориентация като ходя, понеже съм свикнала да гледам с двете. За щастие, нямаше последствия сед това.





Тема Re: БАН forever ЗА BLOOD 2нови [re: Lucky Eva]  
Автор FlLerO99 (оперативник )
Публикувано31.12.14 13:34



Ужас, много неприятно!



Като стана въпрос за ориентация ако искаш вярвай обаче баща ми не виждаше с едното око имаше перде преди да му го оперират и въпреки това той караше кола! Даже един път по пътя от Люлин към Бояна вечерта не видя един самосвал и щеше да се забие в него и добре че аз го видях и му казах почти в последния момент...Също следствие на загубата на ориентация се беше пребил яко по стълбите. Една лекарка на която отиде на преглед преди операцията му беше казала че е невъзможно да кара кола с едно око, но той си я караше...и мен ме возеше понякога...



Тема Re: БАН forever ЗА BLOOD 2нови [re: FlLerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано31.12.14 13:37



Ами не знам как се отразява за по-дълго време, аз бях така само три дни и губех ориентация. Но, предполагам, организмът се нагажда, когато е за по-дълго време, компенсира някак си.





Тема Re: БАН forever ЗА BLOOD 2нови [re: Lucky Eva]  
Автор FlLerO99 (оперативник )
Публикувано31.12.14 13:38



Да, мисля че си права.





Тема Re: БАН forever ЗА BLOOD 2нови [re: FlLerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано31.12.14 13:39



Хубав празник ви желая! Обезателно да поздравиш и баща си от мен, много симпатичен човек е!





Тема Re: БАН forever ЗА BLOOD 2нови [re: Lucky Eva]  
Автор FlLerO99 (оперативник )
Публикувано31.12.14 13:44



Благодаря, а ти да поздравиш мъжът ти! Скоро отново ще се видим, въпросът е само да ми мине натоварения покрай празниците график!





Тема Re: БАН forever ЗА BLOOD 2нови [re: FlLerO99]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано31.12.14 13:48



Ок, благодаря, поздравявам го.

С удоволствие - ще се видим.



Тема Re: БАН forever ЗА BLOOD 2нови [re: FlLerO99]  
Автор lC Roxana (Roxana)
Публикувано31.12.14 14:18



Аха - сега виждам, файл, на каква основа си подкрепил Евата за парти клуба.....




Ей как лъщи таа истина...и как не мое да се скрие просто.....





Ево - кучко проста - наслади ли се на празния си клуп? не е голема далавера да получиш нещо, което не бачка, нели?



Имаше една стара и ноо верна легенда за пировата победа....победил човека, ма не знаел после ко да прави с текава победа.....и се бил по главата, че е победил....


а други хора казват кой е по-умния - който знае ем да отстъпи, ем да победи...ем да натрие носа на идеота, който се е насрал ...... от алчност....и душевна мизерия....


честит да ти е празния и скучен клуп!



и хората, които видяха същността ти...не успе да постигнеш популярност, нели/ ас казАх ли ти защо???? никъде не те приеха.....подритнаха те....ако не беше Киро да те наложи силово - ти немаше и сега да си тука....





е - когато Киро падне - и креатурите му ше се размеришат ....а това време неумолимо наближава - и нещата се виждат с просто око от самулет....



ево - наясно ли си колко си мразена и презирана? струваше ли си, кажи - ама откровено?

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.