Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:32 20.04.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема За Самоубийствотонови  
Автор blood2 ()
Публикувано06.09.14 14:04



Възможно ли е това да е добро нещо и като си депресиран, това ли е решението? Като ти идват такива мисли, какво означава това. И защо хората не искат да се самоубиваш, а не искат и да живееш, защото не работиш? Не мислите ли, че са луди?



Тема Re: За Самоубийствотонови [re: blood2]  
Автор MIBFile099 (MUFON-NUFORC )
Публикувано06.09.14 14:07



Мнението на хората при мен не важи, труда за народа а за мен парите!



Тема Re: За Самоубийствотонови [re: MIBFile099]  
Автор blood2 ()
Публикувано06.09.14 14:08



Теб те разбрах и не си ми интересен.



Тема Re: За Самоубийствотонови [re: blood2]  
Автор MIBFile099 (MUFON-NUFORC )
Публикувано06.09.14 14:12



не е важното дали аз сьм ти интересен, важното е ти да си ми интересен защото ти си главния пудел тук.





Тема Re: За Самоубийствотонови [re: blood2]  
Автор ShoKoLaDa (няма лято :()
Публикувано06.09.14 14:36



Не знам защо въобще те чета, като всеки път кипвам след това...
И?
Означава само едно, че си пълен и тотален егоист, друго нищичко.
Ти някога имал ли си мисъл за другите, а? Хубаво, ще се самоубиеш, какво е смъртта никой не знае със сигурност, но помислил ли си как ще се чувстват хората, които те обичат и държат на теб? Или къде ти..ти ще мислиш за тях! Те са даденост и са длъжни...
Смъртта не е страшна за този, който си отива, всички рано или късно ще умрем, страшна е за тези, които остават и които страдат и изпитват болка от загубата...
Ейййййййй ама наистина не знам как може да има такива безотговорни хора.....безотговорност първо към себе си и после към другите... Сам си причиняваш болка, сам си я и търпиш, но лошото е че я и раздаваш и то с щедра ръка...
Аз също съм била в депресия...и страхова невроза си имам..милиони и милиарди хора са в депресия, но се борят...а ти?
Въобще няма да те чета повече...камо ли да ти отговарям...





Тема Re: За Самоубийствотонови [re: blood2]  
Автор rumen77 ()
Публикувано06.09.14 20:04



Понякога човек влиза в някакво моментно настроение и може да направи глупост. Чел съм, че самоубийството трябва да се извършва чрез гладуване. Ако в продължение на 2-3 седмици човек не си промени мнението, значи ясно.



Тема Re: За Самоубийствотонови [re: rumen77]  
Автор ShoKoLaDa (няма лято :()
Публикувано06.09.14 21:11



Чел съм, че самоубийството трябва да се извършва чрез гладуване.
----------------
А ти няма ли какво друго да четеш?


Абе, какво изтрещявате всичките....



Тема Re: За Самоубийствотонови [re: blood2]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано06.09.14 21:46



Защо не потърсиш специализирана помощ, щом ти идват такива мисли? Сериозно го казвам. Не се подигравам, да не решиш отново така.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: За Самоубийствотонови [re: saksun]  
Автор The Stranger (GAME OVER :))
Публикувано06.09.14 22:12



Файла номер 2. Много странен начин да привлечеш внимание... и съчувствие.

Давай на душата си каквото иска, щото ще дойде време нищо да не ще!


Тема Re: За Самоубийствотонови [re: The Stranger]  
Автор Filer099 (отдел 7 на КГБ)
Публикувано06.09.14 22:32



Аз внимание и сьчувствие не тьрся абсолютно от никого даже и от родителите си, камо ли от някакви отрепки от интернет.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.