Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:51 16.05.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Връзка с по-младнови  
Автор Baldrian ()
Публикувано23.08.14 13:01



Казусът е по-скоро обратната страна на темата "Връзка с по-възрастен".
Личен опит в диапазона нямам...Най-възрастният, с когото съм имала връзка е с 6 години по-голям, най-малкият с когото съм имала лични отношения е бил по-малък с две години и половина...Връзките ми като брой никак не са много,така че не се включих в предишната тема, но мисля, че възрастта не е ключов фактор някъде до 10 години разлика в полза на мъжа и 4-5 в полза на жената. Естествено има изключения...
Нека разгледаме и обратната страна...Дами какво мислите за връзката с по-млад мъж? Господа коя е разликата в годините, в която се чувствате комфортно с жената до вас?



Тема Re: Връзка с по-младнови [re: Baldrian]  
Автор Mrany (Мръни)
Публикувано23.08.14 13:15



Бе жена с по-млад мъж вече ми звучи педофилски. То като мама и бебе.

Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.


Тема Re: Връзка с по-младнови [re: Mrany]  
Автор Baldrian ()
Публикувано23.08.14 13:21



зависи...хората се развиват и остаряват по различен начин


а има и истина в думите ти...мъжът понякога търси подсъзнателно майката в жената до себе си, а жените имаме по презумция заложен майчински инстинкт...
важи и за търсенията на по-младото момиче към възрастните мъже...
но ако на двама човека им е добре заедно...?!



Тема Е тинови [re: Baldrian]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано23.08.14 13:41



ги "програмира" и после им даде свобода ако и на двамата им е добре


В 99% народа не знае какво иска - това е нещото което се променя (в повечето случаи) когато човек поодъртява. Тогава подсъзнателното не е фактор - но пък липсват и негативите .
Та нека си говорим не за билогична възраст, а за тоя тип промяна. Съжалявам ако това обезсмисля темата ти, но така ги виждам нещата



Тема Re: Връзка с по-младнови [re: Baldrian]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано23.08.14 13:44



... не ми се споделя опит в тази посока, въпреки, че имам известен

и точно по тази причина, не съм фен на подобни връзки ... но не изключвам факта, че негативният ми опит просто ми влияе на преценката... като цяло намирам връзките с незрели мъже за много трудни и състаряващи жената, когато се касае за различни етапи от реализацията... намирам връзките с връстници за най реализируеми... разлика около 2,5г. +/- но не повече... като разликата от 1-2 в полза на жената... личното ми мнение, аман от млади мъже... но да не вкарвам излишен негативизъм в темата

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.


Тема Re: Е тинови [re: Buduhcko npace]  
Автор Baldrian ()
Публикувано23.08.14 13:51



не. не я обезмисля...изрично подчертах, че се развиваме и остаряме по различен начин...границите са съвсем условни при пак условно адекватно на възрастта развитие...



тоест осъзнатата преценка какво ти е нужно, какво търсим би следвало да е водеща казваш...съотв. липсата и води до недоразумения...има логика.
това дава безкрайни възможности сякаш...



Тема Re: Връзка с по-младнови [re: sladunka medunka]  
Автор Baldrian ()
Публикувано23.08.14 13:55



съвсем нормално...точно личният ни опит е водещ


аз напр. заставам на щрек когато чуя, че някой е зодия близнаци. патила съм си няколко пъти от такива хора...съдбата взе да си прави майтап обаче и взе да ми праща някакви готини представители на тази зодия напоследък...е, преглъщам си предразсъдъците в тези случаи

то май има и обратната страна- зрял като възраст и зелен като мисъл и поведение, но и в това мнение има логика



Тема Re: Връзка с по-младнови [re: Baldrian]  
Автор sladunka medunka (pyrvata)
Публикувано23.08.14 14:08



... ами, общо взето е трудно да се отсече , това да,това не... пък и съдбата не ми праща зрели млади мъже да призная...

но това си е ала бала, всички живеем и остаряваме по различни начини... и имаме различна визия и идеи за живота си... та,важното е да са ясно дефинирани и що годе сходни етапите, на които сме, та да няма големи недоразумения... а да речем, само малки сладки недоразуменийца и грешчици...пък съдбата винаги може да ни опровергава позитивно...

Авторът на Илиадата е или Омир, или ако не е Омир, е някой друг със същото име.

Редактирано от sladunka medunka на 23.08.14 14:09.



Тема Re: Връзка с по-младнови [re: sladunka medunka]  
Автор Baldrian ()
Публикувано23.08.14 14:20



и на мен не ми е пращала съдбата досега подобни изпитания сякаш


но съм се самоанилизирала, че реагирам адски бързо...
от скоро съм в тов работен колектив. колегата до мен е на 25. в момента, в който ми каза, че имам хубав глас веднага извадих и показах снимка на дъщеря ми
много вероятно е момчето просто да искаше да ме предразположи да се чувствам добре на новото място, но веднага взех превантивни мерки...ех тези самоанализи



Тема Re: Връзка с по-младнови [re: Baldrian]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано23.08.14 14:22



Имала съм връзка с по-млад мъж. Точно по темата ти съм, защото възрастовата разлика не беше никак малка.

Не бих искала да изживея подобна история отново. Само това знам. Такъв урок съм взела. Обичах го... може би затова си е струвало. Но преживяното ме промени в отрицателна насока. Станах предпазлива, мнителна към мъжете като цяло. Почти няма мъж, с когото съм се запознала после, който да не ми е казал "Усещам, че си наранена." Въпреки че не говоря за минали неща изобщо.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.