Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:46 04.06.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Връзка с по-младнови [re: Baldrian]  
Автор coffeemate ()
Публикувано24.08.14 17:33



мне. искат се простички неща, лесно изпълними. според мен най-важното е вътрешната чистота, желанието да научава човек нови неща, желанието да остане в живота и онези простички дейстивя, които са недвусмислено написани. лично аз с упражнения си промених една черта на лицето. за мен това не са фантасмагории, а и за хората, които са ме познавали преди това- също. както се казва- видяха го с невъоръжено око. само че, чистотата вътрешна много ми е трудно да я поддържам и това ще ми изяде главата...



Тема Re: Връзка с по-младнови [re: coffeemate]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано24.08.14 17:34



Учението на Белите тигрици е насочено към възстановяване на младежката жизненост на жената от пубертетна възраст, доколкото си спомням.





Тема Re: Връзка с по-младнови [re: coffeemate]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано24.08.14 17:35



Хах, какво си промени? И с какви упражнения?




- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: Връзка с по-младнови [re: Vitalite]  
Автор coffeemate ()
Публикувано24.08.14 17:39



мен Петър Дънов ме е научил на тези неща. ама, както казах- трябва човек да е постоянен в това, което прави и нонстоп да се наблюдава и хич да не мисли, че може да се скрие. а аз понякога себе си не мога да гледам, камо ли да си напомням, че всичко се вижда...





Тема Re: Връзка с по-младнови [re: Amelia Pond]  
Автор coffeemate ()
Публикувано24.08.14 17:44



има ли значение, щом няма да постна тук снимки преди и сега



добре. имах доста тънки устни. особено горната. сега вече не е така- е не са като на джоли, въобще даже, но са съразмерни вече. даже голямата ми щерка, дето е на 8 години сама /много наблюдателно дете се оказа/ сама ми каза- "мамо, вече устните не са ти така /и показва как/. така е по-хубаво. " не предполагах, че на едно дете ще му е направило впечатление. аз не помня да съм разглеждала лицето на майка си... днешните деца са ангелчета.

а за упражненията- много има да пиша- по-добре всеки сам да стигне до своите упражнения.

Редактирано от coffeemate на 24.08.14 17:47.



Тема Re: Връзка с по-младнови [re: coffeemate]  
Автор Baldrian ()
Публикувано24.08.14 17:53



именно...вътрешната чистота и идеята, че мисълта е равносилна на действие..."Бъдете като децата"



адски сложно е напр. не само да не отвърнеш на обидата, агресията и т.н., но и да не си помислиш, да не поискаш да го направиш...а егото, гордостта, хилядите компромиси, които правиш ежедневно за да оцеляваш, месоядството, цигарите и т.н.

абе сложно предизвикателство е да запазиш тази вътрешна чистота, дори и да се стремиш към нея...

тук изобщо няма да включвам завист, конкуренция, ревност, сребролюбие и т.н.

но е хубаво да имаме стремежи към вътрешни идеали...

а че човек променяйки мисленето си, променя и излъчването си съм напълно съгласна...

упражнения за променяне на черти не съм пробвала...има едно негово издание по хиромантия и физиогномика, в което има дадени такива...там ми беше интересно да чета за връзката черти-характер-потенциали...има логика когато човек започне да търси съответствия на твърденията.



Тема Ц,нови [re: Baldrian]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано24.08.14 17:57



вътрешния свят и хармонията му нямат връзка с неща като:
" не само да не отвърнеш на обидата, агресията и т.н., но и да не си помислиш, да не поискаш да го направиш...а егото, гордостта, хилядите компромиси, които правиш ежедневно за да оцеляваш, месоядството, цигарите и т.н."

Има значение само доколко ще те засегне каквото и да било.



Тема Тянови [re: Trickyy]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано24.08.14 17:58



всъщност казва че е минала отвъд чертата където има надежда хахаха





Тема Re: Връзка с по-младнови [re: coffeemate]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано24.08.14 17:59



Е, Белите тигрици пък учат, че женската сексуалност е в пъти по-мощна от мъжката, и че реализацията на женствеността не се състои в намирането на Единственият мъж, да се роди дете от него и да се задържи като глава на семейството. А че за един мъж е добре жената, с която прави секс да има поне още двама - трима любовника, защото чрез секса тя черпи енергията, която я поддържа млада и жизнена - и представи си какво го чака един не особено потентен мъж, когато попадне в лапките на Тигрица... Но жена, познала възможностите си, може да задоволи и най - тъмните страни на мъжката сексуалност, така че на любимият и през ум да не му минава да търси други самки, пък.



Тема Re: Ц,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор Baldrian ()
Публикувано24.08.14 17:59



има значение да няма наранени след теб...според мен



знам, че ще ми кажеш, че това е техен проблем...но според мен не е съвсем така.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.