Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:13 05.06.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема връзка с по-възрастеннови  
Автор fairy_89 (непознат )
Публикувано18.08.14 13:52



Здравейте! Темата е по скоро за друг раздел, но засега още не ми дават достъп, тъй като съм нов потребител и реших да пиша тук. Имали ли сте връзка с по-възрастен от вас мъж (да речем 15-20 години )и отношенията ви чисто сексуални ли са били или е имало и чувства между вас? И защо повечето хора са на мнение, че щом има голяма разлика, жената задължително е с този човек заради парите, а мъжът за да си осигури млада плът? Да кажа и моето мнение по въпроса. Аз самата имам връзка от 4 месеца с мъж, с когото имаме разлика 20 години, да вмъкна че се познаваме от три години и не се е женил. Нито видимо, нито като начин на мислене ни личи тази разлика, виждаме се много често, но не винаги правим секс, прекарваме целия ден заедно, понякога само говорейки си, а когато не сме заедно си пишем цяла нощ съобщения чрез вайбър. Винаги пита как е минал денят ми, как се чувствам, дава ми съвети, все ме държи за ръката, дори усещам,че ме ревнува. Знае наизуст всички подробности за мен, какво харесвам и не харесвам. Но заради всеобщото мислене, защо един мъж и една жена с голяма разлика в годините могат да бъдат заедно, го карам да се виждаме извън града, в който живеем. Не знам докъде биха стигнали нещата между нас (за брак не говоря, тъй като се разведох един път и сега съм далеч от тази тема). Нещата някак звучат абсурдно от страни, но с бившия ми мъж, с когото имахме разлика от пет години не сме били така на една вълна, напротив, дори с него нещата все опираха до секса. Споделете и вие, ако сте преживели нещо подобно, само секс ли е било или и имало и душевна близост, която да е водила секса след себе си.



Тема Re: връзка с по-възрастеннови [re: fairy_89]  
Автор Mrany (Мръни)
Публикувано18.08.14 14:12



Моя бивш съпруг беше по-възрастен, но не в тази категория, която ти си написала. При мен разликата беше +11 г. Отношенията ни не бяха чисто сексуални. Имаше чувства, които водеха до секс.

Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.


Тема Мда.нови [re: fairy_89]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано18.08.14 15:41



" Но заради всеобщото мислене, защо един мъж и една жена с голяма разлика в годините могат да бъдат заедно, го карам да се виждаме извън града, в който живеем."

Отговора е във въпроса, ти си кукла за секс и то по свое желание.



Тема Re: Мда.нови [re: Buduhcko npace]  
Автор fairy_89 (непознат )
Публикувано18.08.14 15:54



А евентуално да си видяла че написах, че не винаги правим секс, че си говорим по цял ден, че се интересува от всичко, свързано с моя живот, че се познаваме от няколко години и тем подобни неща,тези неща ако те навеждат на мисълта, че съм кукла за секс-браво.И забележи, че Аз го карам да се виждаме извън града, защото знам, че ще има такива коментари, подобни на твоите.



Тема Re: Мда.нови [re: fairy_89]  
Автор Цар Из род ()
Публикувано18.08.14 16:10



Абе ти щом плащаш данък обществено мнение, пиши я връзката бегала.

Ай да оправите вече никовета на кирилица, а?


Тема Re: Мда.нови [re: fairy_89]  
Автор Mrany (Мръни)
Публикувано18.08.14 16:21



Не се ядосвай де! Той само иска да ти покаже от друг ъгъл как изглежда твоя разказ. Ти си знаеш най-добре всъщност.


Просто може би мислиш по-зряло за възрастта си, затова харесваш този мъж. А може и да е просто защото имате сходни интереси и желания.

Но се запитай защо не искаш да ви виждат заедно. Толкова ли е важно за теб всеобщото мнение? Ако те е ударила сляпата неделя няма да ти пука за мнението на другите. Аз съм я срещала сляпата неделя и да ти кажа, както бях против големите разлики, така и въобще не ги видях, когато ги гледах. /Не че имаше положителен резултат, но случаят ми е съвсем различен./

Попитай се колко сериозни искаш да са вашите отношения, поговорете си и ако смяташ, че имате общо бъдеще двамата, не се страхувай от околните. Не казвам, че ще ти е лесно в такава ситуация, но и сегашното ти положение не ти дава спокойствие, предполагам.

Това е моето виждане. Не го налагам на никого. Просто го споделям.


Тема Re: връзка с по-възрастеннови [re: Mrany]  
Автор blood2 ()
Публикувано18.08.14 16:32



Докога ще даваш съвети и ще се правиш, че можеш да обичаш другите? Нервирам се и ми идва да те напсувам.



Тема Re: Мда.нови [re: fairy_89]  
Автор Church enemy (Faith savior)
Публикувано18.08.14 17:02



На тоя със свинския ник..каквото и да му кажещ..ще е на въпреки.
Ако щеш и 20 пъти да си на различно мнение.
Той е създаден да дразни и провокира.
Аз съвет не мога да ти дам,нямам такъв опит с 20 год по-млада от мен.
Може би си си открила най-после твоята половинка?
Щом не опира всичко до секс.
По-скоро се увери дали е твоя човек това..твоят душевен спътник.
Дай си време.
Да да видиш ще остане ли константен в поведението си.
Или играе някакъв спектакъл.
Моята лична нагласа е..че прекалено изглеждащото хубаво..накрая не излиза на хубаво.
Винаги съм се съмнявал в прекалено хубавото.
Може би..защото живота ми е поднасял предимно гадости.
И то от най-близките хора.
За съжаление.
Но това съм аз..ти си си ти!!

Където има воля,там има и начин!
TEMPORE NIHIL SANAT!!!


Тема Re: Мда.нови [re: Цар Из род]  
Автор Church enemy (Faith savior)
Публикувано18.08.14 17:09



А така.
Правилно.
Майка ми живееше за това какво ще кажат хората и умря от нерви.
Баща ми беше на обратния полюс..беше му през оная работа че всяка седмица го виждаха с различна любовница...ама и той отиде в черната.
От живот и пукница по кръчмите.
Извода...и едното и друтото е грешка.
Истината е в баланса.
И в това все пак хем да не си на хората в устата..нито пък в краката им.
Няма ли равновесие и баланс..тогава я пиши наистина бегала работата.
Понеже моята младост беше живот между чук и наковалня.

Където има воля,там има и начин!
TEMPORE NIHIL SANAT!!!


Тема А идва ли тинови [re: blood2]  
Автор Buduhcko npace (член, бе)
Публикувано18.08.14 17:27



да ядеш малко бой?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.