Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:27 30.06.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Навсякъде не ме искатнови [re: blood2]  
Автор ShoKoLaDa (лятооооо е!....)
Публикувано15.07.14 19:53



О, да..имам...много..и си ги обичам...
Но аз много трудно моля за помощ, предпочитам сама, а ако не стане, значи не става и това е...
Приятелите не са за да ти помагат /да ги използваш/, а да те усмихват, да ти е хубаво с тях, да споделиш, да ти услужат, да услужиш и така..., но никой на никой не е длъжен Блъди, сам се раждаш, сам прохождаш после сам трябва да се оправяш...А това, че много хора ти протягат ръка, а ти я отблъскваш е твой проблем...оправяй се!

Редактирано от ShoKoLaDa на 15.07.14 19:58.



Тема Re: Навсякъде не ме искатнови [re: ShoKoLaDa]  
Автор Rosemary (параабсолютна)
Публикувано16.07.14 10:28



Ами не може човекът да намери приятели. Затова и пише тук. Не му помагате като споделяте колко сте успели вие и го карате още повече да осъзнава колко е различен от вас.

Притежанието на нещо е нищо и загуба на време.


Тема Re: Навсякъде не ме искатнови [re: Rosemary]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.07.14 10:38



Така е. Подиграват ми се.



Тема Re: Навсякъде не ме искатнови [re: Rosemary]  
Автор ShoKoLaDa (лятооооо е!....)
Публикувано16.07.14 11:51



Никак не е различен....различава се само с мрънкането си...
Теб на два пъти те отряза...поне тук...и пак ходиш по него...защо?
Той не иска приятели, а "маминки", които да се грижат като към дете...е да де..ама е пораснал малко...
Ама аз спирам...нямам нерви да гледам, как някой непрекъснато се оплаква...бучи и се жалва...На всички ни е трудно, но едва ли мрънчим като него...
Да съм успяла в какво...че обичам приятелите си??? Ми това не е успех, а емоции...и са си мои....не казвам, че те ме обичат, а че аз си ги обичам...има разлика нали?



Тема Re: Навсякъде не ме искатнови [re: ShoKoLaDa]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.07.14 11:56



Чувстваш се успял, ако те обичат. То и аз може да обичам някои приятели в интернет, а те да не ме обичат. И се депресирам. Ти затова ли се депресираш и пускаш мнения в интернет?



Тема Re: Навсякъде не ме искатнови [re: blood2]  
Автор ShoKoLaDa (лятооооо е!....)
Публикувано16.07.14 12:20



Чувстваш се успял, ако те обичат.
------------
Глупости. За какво успял? Аз съм такава каквато съм, но едва ли чуждите емоции, могат да ме накарат да се чувствам успяла, защото нямам голямо участие в изграждането ми като човек. Т.е., една част са гени, другото е възпитание, а третото е бит и околна среда, това ме сформира като човек, като околната среда си я избираме ние...т.е. кой да е близо до теб. Ако избереш дразнители около теб, все ще си намусен и сърдит, ако избереш да няма никой, ще си самотен, но избереш ли хора с които ти е хубаво, просто ще се усмихваш...и ти ще даваш усмивки...
Но знаеш ли, твоето поведение ми е много познато, е в по-мек вариант, ама пак...и знаеш ли кое е основния проблем, това че не можете да поемете отговорност..ама за нищо! На вас ви е лесно да кажете "не мога", "не искам", "нямам" и с това нещата се приключват...мислите, че някой ви е длъжен да може, да иска и да има...е да, ама не...
Когато ви подадат ръка, не излизате от тинята, а искате човека да дойде при вас, та и той да се потопи в нея..е, няма как да стане..
Не съм депресирана, не съм нещастна и не съм жертва, не искам и да бъда...
Абе знам, че си губя времето с теб, ама хайде, нека да е за последно.



Тема Re: Навсякъде не ме искатнови [re: ShoKoLaDa]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.07.14 12:29



Чувстваш се недооценена и затова пускаш теми в интернет. И се подиграваш на другите. Такива като теб има също много.

"Аз съм такава каквато съм, но едва ли чуждите емоции, могат да ме накарат да се чувствам успяла, защото нямам голямо участие в изграждането ми като човек."

Лъжеш. Ако нямаше самочувствие, нямаше да даваш съвети и да си все недоволна от другите.

Ти постоянно изискваш нещо от другите.

Ти какво изискваш от хората? Искаш да са щастливи и да им помогнеш или да поемат отговорност?



Тема Re: Навсякъде не ме искатнови [re: blood2]  
Автор ShoKoLaDa (лятооооо е!....)
Публикувано16.07.14 12:40



........
Ама на мен не ми трябва оценка от другите бе...що ми е.....тя е тяхна..не моя..Пак ти казвам, не държа никой да ме харесва, а ако го направи, това е за това което съм, а не това което искам да бъда...
А кой е казал, че нямам самочувствие...
Хората ще бъдат щастливи едва тогава, когато поемат своята отговорност и свикнат с нея...тогава и ще можеш, и ще искаш, и ще имаш...
Блъд ти за кой се грижиш?



Тема Re: Навсякъде не ме искатнови [re: ShoKoLaDa]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.07.14 12:53



А защо другите да ги интересува ти какво мислиш за тях? Все съвети даваш и си недоволна.

Ти не знаеш как да помогнеш на хората за да са щастливи. Затова изискваш от тях. За да направиш някого щастлив, не трябва да изискваш, а да даваш. Съвети и философствания не ти се отдават. Психологията също. Така, че няма защо да си мислиш, че помагаш на другите, точно с тези неща.



Тема Re: Навсякъде не ме искатнови [re: blood2]  
Автор ShoKoLaDa (лятооооо е!....)
Публикувано16.07.14 13:02



Попитах те за кой се грижиш?
Мъж на 30+ си..та за кой, Блъд?
Желая ти приятен и усмихнат ден..и запомни, животът е такъв какъвто си го направиш...остави ме мен, аз не съм важна, гледай и помогни на себе си ...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.