Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:32 18.05.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Тя й беше приятелка, а я даде на насилниците  
АвторMaйop Иcaeв (Нерегистриран)
Публикувано16.03.12 10:58



бе само на 17. Отиде на първия си купон с напиване у тях. Вярваше, че като са толкова много хора и най-добрата й приятелка е там, няма да се случи нищо лошо. Дори майката на приятелката й си беше у тях.
...
Замаяна от алкохола се дърпаше, но можеше да се измъкне. Пияните свине завлачиха до леглото. Бяха трима. На брата на приятелката й каза:
- Майка ти е тук. Махни се. И той се махна.
Двамата я разчекнака.
Тя повика приятекатата си:
- Ела, Вили, защо ме оставяш на тях!? Нали знаеш, че съм девствена! Девствена съм. не ме оставяй!
А тя гледаше и се смееше. Единият я натисна на леглото и я целуна, но тя извърна глава. Не искаше.
Той я насили и потече кръв.
Приятелката й като видя се разсмя:
- Ама тя наистина била девствена...

...
После не можа да повдигне обвинение за изнасилване, защото другите се бяха наговорили, а тя била пияна.





Тема Re: Тя й беше приятелка, а я даде на насилниците [re: Maйop Иcaeв]  
АвторMaйop Иcaeв (Нерегистриран)
Публикувано17.03.12 08:38



Това беше четвъртък 5 април 2001г.

Нарекохме го Тайната вечеря, защото имаше предателство, разпъване и тайна - запазиха в тайна изнасилването.
И до сега няма възмездие. А мерзавците продължават да вършат мерзости. Няма справедливост.





Тема Re: Тя й беше приятелка, а я даде на насилниците [re: Maйop Иcaeв]  
АвторMaйop Иcaeв (Нерегистриран)
Публикувано04.04.12 09:10



Утре ще станат вече цели 11 години от тогава.
Една тъжна годишнина.





Тема Re: Тя й беше приятелка, а я даде на насилниците [re: Maйop Иcaeв]  
Автор дядo (новак)
Публикувано09.04.12 15:05



А ти МАЙОРЕ, какво направи по въпроса?

Знам - нищо.

Значи си един от тях и е редно да напишеше ЗАПАЗИХМЕ изнасилването в тайна.



Тема Re: Тя й беше приятелка, а я даде на насилницитенови [re: Maйop Иcaeв]  
Автор finntroll73 ()
Публикувано09.05.12 11:40



Ти какво направи наистина?
Явно не можеш да спиш през годините от угризения на съвестта!!
И защо изобщо пишеш тук,червей,и това са ти били или още са твои приятели?!
И си изнасилват безнаказано,да живее публичната ТАЙНА.
Сигурно и кварталното ченге е бил на опашката на панаира с момите.?
Говорим си с един приятел,че навремето като сме изтребили БОГОМИЛИТЕ по нашите земи,явно Бог ни е проклел и имаме да изкупваме хилядолетна карма.
Явно няма да видим скоро изкуплението.
Още от Аспарухово време сме ужасни грешки и кармични страдания Майоре.
Не мислиш ли че колкото повече зверства и злини се вършат в България,все повече се увеличава кармичния дълг.?
Дано поне по-свестните бг емигранти по света да запазят добрите български гени и черти,защото с материала в България,няма да е и през това хиладолетие.
Аз ако бях на момичето ,щях да съм ги очистил един по един и да бъдат BURIED NAMELESS!!!



По-добре няколко приятели,отколкото хиляди ласкатели.
Или по-добре сам ,отколкото с боклуци!

Тема Re: Тя й беше приятелка, а я даде на насилницитенови [re: finntroll73]  
Автор agentbond (James Bond)
Публикувано14.05.12 09:58



Долкото проучихме случая, наистина е работа на ченгетата. Единия насилник е син на служителка от МВР.
Това, а и още неща Майорът е пропуснал да каже.
Имало е предварителен заговор и подготовка за изнасилването. Приятелката й я подмамва на купона у тях, където са се подготвили и наговорили да я изнасилят. На купона присъствало и още едно момче, дошло заедно с приятелката си, което не участвало в заговора. За да я изнасилят трябвало да го прогонят за да няма кой да им попречи и да защити момичето. За това единия насилник го удря и се сбива с него без изобщо да го е предизвиквал, без причина. След свадата онзи другия е принуден да си тръгне заедно с приятелката си. Така заговорниците остават с онова момиче и го изнасилват , защото вече няма кой да им попречи.
Това е бил един долен и мръсен заговор за изнасилване. Предумишлено престъпление, За съжаление добре прикрито, така че да се измъкнат от скапаната сегашна съдебна система.
Така че майорът не е можал да направи нищо. Не го е пазил в тайна, но знаете как е сега - има хиляди престъпления, които са публична тайна, известни са, но не може да се направи нищо,защото сега управляват престъпници и закона и съда ги защитават.


Редактирано от agentbond на 14.05.12 10:32.



Тема Поименно, колега [re: agentbond]  
Автор майор Исаев (непознат )
Публикувано24.05.12 09:46



Ако са се изплъзнали от правосъдието, поне нека бъдат изобличени.
Направиха го, когато бяха студенти първи курс. Изнасилената беше дошла от село да учи в града. Сама, нямаше приятели и близки, които да и помогнат и да я пазят.
Мястото на престъплението беше в град Плевен в дома на семейство Стоянови.
Приятелката, която организира всичко, която я подмами за да изнасилят онези свине се казваше Виолета. Брат й се казваше Живко и беше по-малък.
Насилниците се казваха Иван и Николай. Иван е маминото синче на ченгетата, майка му работеше в МВР. Той беше главния насилник. Той беше пръв. Той нападна и удари онова другото момче, което беше дошло с приятелката си на купона за да го изгони. А после я изнасили и онзи Николай.

Те всичките се бяха наговорили против нея. Подмамиха я, изнасилиха я и покриха престъплението си.
Изнасиленото момиче намрази мъжете и за това после не можеше да задържи за дълго приятелите си. Така е и досега.

А онази Виолета, която организира изнасилването, сега е учителка и учи малки деца!
Как е възможно тази престъпница да учи деца. Въобще как родителите биха могли спокойно да оставят децата си в ръцете й, ако знаеха за това.
За това това нещо трябва да се разкрие, дори да са го покрили.
Това престъпление не би трябвало да се оставя безнаказано.



Редактирано от майор Исаев на 24.05.12 09:59.



Тема Re: Поименно, колега [re: майор Исаев]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано24.05.12 17:31



Тогава направи нещо!



Тема Re: Поименно, колега [re: dama spatia]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано24.05.12 20:11



Около 2.5 ч. си мисля за случилото се. Та, искам да те попитам направо :
Ти откъде знаеш всичко това с най-големи подробности, че чак предаваш думите на хората, които са били в този апартамент? Кой си всъщност ТИ ? Изложеното от теб ми прилича на гузна съвест, заговорила след толкова години.



Тема Re: Поименно, колега [re: майор Исаев]  
Автор agentbond (James Bond)
Публикувано26.05.12 15:22



Нещо си сбъркал с друг случай, "колега".

Подобни случай има много и явно си сбъркал със сходен случай.
Лошото е, че при сегашната система много такива случай остават безнаказани и престъпниците си живеят живота, а жертвите страдат.

Редактирано от agentbond на 26.05.12 16:14.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.