Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:11 08.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Нямам време за приятели :(нови  
Автор White_Lion (минаващ)
Публикувано05.10.10 22:10



В последните 3-4 години все по-малко намирам време за приятелите си, за приятелките забравих. Вече почти спряхме да се виждаме. Чувствам се много самотен, работя и слушам нарежданията на шефовете. Това така не се издържа, ще полудея. Какво да правя? Има ли желаещи да се запознаем?



Тема Re: Нямам време за приятели :(нови [re: White_Lion]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано06.10.10 00:14



Като се запознаеш и общуваш виртуално с хора тук, ще ти остава още по- малко време за срещи с приятелите ти.



"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Нямам време за приятели :(нови [re: saksun]  
Автор White_Lion (минаващ)
Публикувано06.10.10 00:48



Те най-умните вече не са в БГ. Кой ще седи тука да си трови живота. Останаха 2-3 балъци като мен, дето се чудят себе си ли да гледат или семействата си, таа и те нямат време. Аз поне не съм женен, което е плюс в тая криза, ама и взех да го одъртявам... ни така, ни вака. Направо като в задънена улица стана.



Тема Re: Нямам време за приятели :(нови [re: White_Lion]  
Автор Чepвeнa яroдka ()
Публикувано06.10.10 08:31



За мен е по-скоро омагьосан кръг





Тема Re: Нямам време за приятели :(нови [re: Чepвeнa яroдka]  
Автор White_Lion (минаващ)
Публикувано06.10.10 21:34



Защо? Вие жените все ще намерите някой да се грижи за вас и да ви обича. Не познавам необвързани жени на моите години - над 30. Докато мъже доста знам дето са без жени и с право не бързат за никъде. Ти от какъв кръг искаш да излезеш?



Тема Re: Нямам време за приятели :( [re: White_Lion]  
Автор tedinkata2 (измамница)
Публикувано07.10.10 19:01



Странно,но някак си забравяме да живеем!Заравяме се във тези форуми мислейки ,че ще намерим стоиностните хора около нас ...............Ако за едим миг излезем от матрицата и избягаме от социалното програмиране ще открием толкова много време за нас самите, и за хората които са около нас.
Дали за това се иска смелост?
Не е ли по-лесно просто да чакаме ....и пак нищо да не се случва?!



Тема Re: Нямам време за приятели :(нови [re: tedinkata2]  
Автор White_Lion (минаващ)
Публикувано07.10.10 21:08



Интересно как ще стане като нямам време за нищо, ей сега се прибрах и вчера така, то е ясно иначе как ще се намери време. Мацета вие се лепвате за първия срещнат гъзар с повечко свободно време, поправете ме ако греша. Аз да не би да съм се заровил във форумите???? Смелост е да отидеш и да работиш с полицията и службите за охрана, да се бориш с престъпниците.



Тема Re: Нямам време за приятели :(нови [re: White_Lion]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано07.10.10 21:24



Веднага бързам с поправката. Лепвам се и то веднага за добър, мил, възпитан мъж. Такъв, който държи на мен. Такъв човек гъзар ли наричаш?



"Човек,който желае настойчиво нещо,ще принуди съдбата да отстъпи." ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Нямам време за приятели :(нови [re: saksun]  
Автор White_Lion (минаващ)
Публикувано07.10.10 22:15



Зависи! Аз да не съм екстрасенс??? Всеки може да се прави на мил и възпитан.... Когато трябва да се прояви истинско мъжество всички се правят на п*тки!



Тема Re: Нямам време за приятели :(нови [re: White_Lion]  
Автор тxъмб (портокалче)
Публикувано08.10.10 10:39



Може би трябва да работиш по-малко и да имаш повече свободно време. За какво са ти пари, ако няма с кого да ги споделиш?

А защо пък не си смениш и работата? Нови хора, нови познанства... Или несмееш да предприемеш нещо толкова "мащабно"...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.