Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:48 03.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Реших да сложа край на самотатанови  
Автор Умниkът (Непознат)
Публикувано03.04.10 14:09



Здравейте,надявам се тук да са по-толерантни към добрите инициативи отколкото в някои други сайтове.След като на 22 години имам двама приятели(от които нито един добър) и никаква сериозна връзка,реших да се разсея от мислите за своите проблеми и в същото време да направя нещо полезно за другите,а отчасти и за самия себе си.Предложението ми е следното - на скайп адрес da_se_syberem чакам всички,които са като мен и искат да намерят приятели или просто да си поговорят с някого(все пак човек е социално същество).Препоръчителна възраст засега е 18-25 години.Търсете ме след 20:00 часа всеки ден.Когато се съберат достатъчно хора,ще организирам общи чатове в Скайп.Не съм съвсем сигурен дали темата е за този форум,но не ми се стори подобие на обява за запознанство.Оставям отговорните за това да решат.



Тема Re: Реших да сложа край на самотата [re: Умниkът]  
Автор zenu (непознат )
Публикувано09.05.10 18:02



Тази година ще стана на 22 и нямам никакви приятели, само добри познати. E-mail нямаш ли, защото нямам скайп?



Тема Re: Реших да сложа край на самотатанови [re: zenu]  
Авторdareformore (Нерегистриран)
Публикувано09.05.10 21:29



Здравейте,

И аз съм като вас. Тази година ще навърша 22. Почти нямам време за приятели, защото животът ми се върти около работата, ученето и личните отношения.
Липсват ми безгрижните дни, искрените разговори и честните, приятелски отношения. Жалко, че няма да мога да се присъединя към вечерния чат, тъй като по това време съм смазана, ще следя за промени ;)



Тема Re: Реших да сложа край на самотатанови [re: zenu]  
АвторУмниkът (Нерегистриран)
Публикувано15.06.10 01:37



Явно не си схванала идеята ми.Не искам да помогна само на себе си,затова избрах скайп.Мога да ти дам имейл адрес,но това ще обезсмисли цялото ми начинание.А и програмата е безплатна и лесно можеш да си я свалиш,създаването на регистрация е бързо и без излишни пречки.Ако искаш,направи нужното и смело заповядай.Ако пък не,ще е жалко.Но ти пожелавам късмет в твоето търсене.



Тема Re: Реших да сложа край на самотатанови [re: Умниkът]  
Авторeмo (Нерегистриран)
Публикувано22.03.12 12:54



По-добре късно отколкото никога- http://singlesdatingbg.com



Тема Re: Реших да сложа край на самотатанови [re: Умниkът]  
Автор finntroll73 ()
Публикувано09.05.12 12:13



Аз съм на 39,ама имам няколко останали приятели пич,които биха ми помогнали и посред нощ дори.
Не съм за твоята скайп група аз ,понеже съм дърт

,ама ще ти кажа защо младите стоите сами като кукувици в къщи.
ИНТЕРНЕТА-Това е отговора.
Едно време ние се напивахме по пейки,слушахме дивашки метъл банди,опитваха се да ни постригват селяните по провинцията,гонеха ни като Битълси,обаче останахме сплотени.
И дори да сме вече над 30 годишни всички,като се съберем пак пълним една кръчма народ.
Дори и да сме крайно различни като хора вече.
Искрата от едно време още е в нас.
Всеки се сеща за супер дивашките идиотщини които сме вършили като сме били по на 20,25 години.
Тогава нямаше трева,нямаше интернет,игри в мрежи...музиката беше всичко за нас.
И тя ни обединяваше,дори и жена ми да казва че от всички градове в бг,съм познавал КАЙМАКА на елита,ама повечето от тези хора от цяла България сега са или добре в бг,или сме по чужбина.
Кой повече кой по малко установили сме се.
А младите вече не се срещат,правят цял уикенд ИГРИ В МРЕЖИ,Превземат тази или онази империя,градят тази или онази тактика.
Така истински приятели никога няма да имаш,не и чрез интернет.
Око да види,ръка да пипне,време да провери!!
Дажве и чат пат да си понамелите кокалите взаимно,после да седнете да се напиете и да се прегръщате цяла нощ и изпращате след това.
Аз не пия отдавна вече,но с приятелити си,истинските си държим връзка постоянно горе долу,
Говоря за проверените.
Та да знаеш от чалгата и интернета ще да е
Баба ми все ми повтаряше навремето,че УЧЕНИТЕ ХОРА ЩЕ СВЪРШАТ СВЕТА.
Технологиите и отчуждението вследствие на тях,ще свършат хората като социални животни.
Понеже всичките сме анонимници по форумите.

По-добре няколко приятели,отколкото хиляди ласкатели.
Или по-добре сам ,отколкото с боклуци!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.