Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:26 21.06.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Тема "приятели"  
Автор jojo-mojo ()
Публикувано20.09.09 11:13



Темата ми е за социалните мрежи. И за да не бъда голословна, по-конкретно hi5 и Netlog.
Получих покани да се регистрирам и първата ми реакция беше да изтрия линка. Обаче приех. И двете покани дойдоха от хора, които са ми дългогодишни приятели (без никакви кавички, страхотни приятели) в реалния живот. Затова не вдигнах телефона да кажа :"Извинявай, не се интересувам", а по-скоро като услуга към тях , направих регистрациите. На някои сайтове, ако доведеш приятел ти дават точки, или VIP, или нещо си, та тази беше причината да отговоря.
Месец по-късно, при второто ми влизане в една от мрежите, гледам в профила си - аз имам осем приятели.

Моля?! Някой да ме е питал? Че как се сдобих с тия "приятели"? Няма ли значение дали искам?

Приключих със социалните мрежи.



Тема Re: "приятели"нови [re: jojo-mojo]  
Автор Sarfa (freeman)
Публикувано21.09.09 04:25



Нима в реала не се случва?
Виртуала е отражение на реала - възможностите са едни и същи,проблемите,характерите...хората са си хора навсякъде!



Тема Re: "приятели"нови [re: Sarfa]  
Автор jojo-mojo ()
Публикувано24.09.09 13:03



В реала не ми се е случвало непознат да се нарече мой приятел.



Тема Re: "приятели"нови [re: jojo-mojo]  
Автор Vulpes (червена лисица)
Публикувано24.09.09 17:19



Оооо, ти си късметлийка


Съвсем скоро в офиса на моя много близка приятелка (която работи на сравнително ключова позиция) отишъл някакъв човек, казал й, че й пращам много поздрави и й поискал услуга, ама ми объркал името, та тя се зачудила какво става . Трудно ми беше да се сетя кой ли е бил тоя, но накрая установихме, че е един човек, с когото се запознах в началото на годината, след около месец ме оплю както никой не ме е оплювал досега и оттогава не съм го виждала и не съм го чувала... но човекът явно няма скрупули да ми ползва името (и то неправилно) наляво и надясно и да праща поздрави на хората от мен, като има нужда от услуга. Толкова е жалко, та чак е смешно - от изумление чак не можах да се ядосам
И за съжаление това не е единственият случай...
Тъй че свиркай си, дреме ти кой ти се пише приятел по разни сайтове, и без това никой не се връзва вече на тия "приятелства"



Тема Re: "приятели"нови [re: Vulpes]  
Автор jojo-mojo ()
Публикувано24.09.09 22:29



уау!

Трябва да е много дебелокож, за да си позволи това.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.