Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:49 21.09.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Заради форумите нямам приятелинови  
АвторПoпyляpeн (Нерегистриран)
Публикувано24.12.08 18:55



Значи от доста години нямам нито гадже, нито приятели. Но знам от къде идват проблемите ми. Всичко започна когато загубих скъп човек през август 2002. Затворих се, престанах да излизам. И започнах да прекарвам цялото си свободно мнение в Интернет. Използвам Интернет от 2003 година, а със сърфирането прекалявам сигурно от 2004 или 2005, не помня точно. Някога мислех, че като общувам виртуално това ще ме направи по-добър в общуването в истинския живот. Разбира се стана точно обратното - прекаляването с online общуването ме направи много по-затворен в живота. Заради престоя в Интернет не си намерих нови приятели. Какви приятели като сам с часове пред PC-то? Гадното е, че единствения начин да спра с това е да спра да използвам Интернет толкова често и да го използвам само по работа или за университета. Така и ще направя, понеже за мен любовта, приятелството и контакта с хората са вс в този живот. Не ми харесва да общувам с хора, скрити зад монитора. Искам истински приятели. В сайтове като този човек намира разбиране, приятелство, омраза или любов. Обаче за какво са ми всичките тези виртуални отношения и приятелства, като в реалния живот не мога да разчитам на тях? Крайно време е да започна да излизам повече навън и да се срещам с хората, а не нонстоп да седя пред PC-то. Знам какво избирам - любовта и приятелството, но не тези в Интернет, а истинските. Вече ще използвам Интернет само по работа, никакви чатове и никакви форуми. Направих своя избор и знам, че Интернет не е всичко. Аз знам, а вие дали го знаете? От 1 януари 2009 спирам с писането в каквито и да е форуми. Така слагам край на своето 5-годишно пребиваване в Интернет форуми и започвам да живея отново в реалния живот.

Радвам се, че приключвам с писането по форуми точно в този прекрасен форум. Именно затова избрах да го публикувам тук, а не в някой от другите (към 5-6) форума, където също пишех. До скоро и ще се виждаме в реалния живот!



Тема Re: Заради форумите нямам приятелинови [re: Пoпyляpeн]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано24.12.08 23:15



До скоро



не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Заради форумите нямам приятелинови [re: Пoпyляpeн]  
АвторTanas (Нерегистриран)
Публикувано25.12.08 11:00



абе, ти нали щеше да спираш отдавна да пишеш по форумите

Обаче-нееее, всеки път с различен ник И всеки път ставаш все по-активен и по-активен. Ай честита Коледа!



Тема Re: Заради форумите нямам приятелинови [re: Tanas]  
АвторTanas (Нерегистриран)
Публикувано25.12.08 11:02



и да , де, да не забравя-освен, че ставаш все по-активен, ставаш и все по-популярен





Тема Re: Заради форумите нямам приятелинови [re: Tanas]  
Автор Sapiens (д-р Хаус)
Публикувано25.12.08 15:20



Ми какво му се вглеждате на момчето, бе?
Може пък да му е хоби отказването и да си го практикува непрекъснато...
Имам един приятел, на когото пък хоби му е отказването от цигарите, от поне 15 години все ги отказва...
Ха, честита ви Коледа!

"Неназованите неща не променят смисъла си..."

Тема Re: Заради форумите нямам приятелинови [re: Sapiens]  
АвторAнoнимeн (Нерегистриран)
Публикувано25.12.08 15:41



Все по-малко хора пишат по форуми, твърди статистиката.
Обаче други трупат слава чрез тях:

НАЙ-ИЗВЕСТНИ ЛИЧНОСТИ В ИНТЕРНЕТ 2008*

КЛАСАЦИЯ

1. Есен (esen.blog.bg)
2. Ахмед Мерчев (за повече информация dreal.net)
3. Petrova (от форума forum.all.bg)

АНТИКЛАСАЦИЯ

1. УУУ! (edno.info)
2. Златина Савова (форумка от Клубовете на Дир.бг и други форуми, почитателка №1 на шоумена Слави Трифонов)
3. blagun (Благун Калчев, от форума на СКГТ и forum.gtsofia.info)



Тема Re: Заради форумите нямам приятелинови [re: Tanas]  
АвторПoпyляpeн (Нерегистриран)
Публикувано25.12.08 17:02



Популярен съм и сред жените. Те ме обожават. И боготворят.





Тема Re: Заради форумите нямам приятелинови [re: Пoпyляpeн]  
Авторwow (Нерегистриран)
Публикувано25.12.08 17:21



Ти да не си Файла ?





Тема Re: Заради форумите нямам приятелинови [re: Sapiens]  
АвторTanas (Нерегистриран)
Публикувано25.12.08 20:36



ми нека, не сме му душмани, я

що форуми нацвъкал с тая тема и уж е заспирал, да,ама не От ден на ден не само, че става по-активен, но и по- популярен И, както се казва-Нова година, нов..........ник



Тема Re: виж,нови [re: Пoпyляpeн]  
Автор- (Нерегистриран)
Публикувано25.12.08 20:57



не мисля, че това, че пишеш толкова в нета ти вреди на реалния живот и затова нямаш приятели. по-скоро това, че нямаш приятели и реален живот те кара да прекарваш толкова време в интернет. затова вместо да се концентрираш отново върху виртуала само че върху това да се откажеш от него, просто отдели повече внимание на реалния си живот и хората в него. ако имаше какво да правиш там, нямаше да прекарваш толкова време тук, защото нямаше да имаш толкова време. та помисли.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.