Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:23 24.09.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Приятели -предатели или .....нови [re: Eвa /бeз Aдaм]  
Автор sandrus (приятел)
Публикувано31.07.08 23:51



Но можеш да промениш нещата от теб зависи.....





Тема Re: Приятели -предатели или .....нови [re: Eвa/бeз Aдaм]  
Автор zwerfster ()
Публикувано01.08.08 15:12



но дали като се върне аз все още в неговите очи ще бъда "Жената", или ще съм "тази която може да почака, той евентуално да си поживее и да си похарчи парите"
След 6 месечно отсъствие в началото на 2005 се прибрах в България, защото докато отсъствах любимия ме убеждаваше че аз съм "Жената", след два месеца си събрах багажа, защото ми се изясни че съм "тази която отново трябва да почака, тоя път да си поживее и да му омръзне поживаването" и грешката не беше в него - аз бях тази, която ходеше по свиждания в казармата, тая която го чакаше да си намери работа, баща му да му купи апартамент и след всичко това беше много учуден, че след толкова години и след всичко което съм преживяла покрай него докато стане интересен ерген - на финалната права му заявявам, че искам да живея моя живот, а не живота според неговите приоритети - не беше преценил, че докато си в чакалната /а и ти си там - от работа в къщи и обратно е точно това/ имаш време да погледнеш нещата от страни и евентуално да се научиш, че единственото, което съществува е сегашно просто време - едва по-късно някой из нета ме осветли, че сегашно просто време -това си е цяла философия - ТУК и СЕГА

Как си реших проблема ли? - Не чета женски списания обаче точно тогава ми се изпречи едно пред погледа - "Някой връзки са като старата кола" - трябва да си прецениш - струва ли си да я поддържаш за напред - независимо колко си инвестирал в нея колкото и да я ремонтираш просто не е нова и ще се чупи и все ще ти е разходи а няма да можеш да разчиташ на нея - точно моята ситуация - първата ми любов, знаем се още от средното, раздели и събирания, толкова бяхме щуряли заедно и изведнъж или може би постепенно пътищата ни се бяха разделили.



Тема Re: Приятели -предатели или .....нови [re: zwerfster]  
Автор sandrus (приятел)
Публикувано02.08.08 01:43



Радвам се,бъди оптимистка
Мисля че имаш приятели,няма да си сама
Само си следи всяка своя стъпка,не ти зная историята на връзката,но така не може да продължиш
Мисля че си много чаровна и с интелект дама....и не си губи времето повече
Успех ти желая,миличка





Тема Re: Приятели -предатели или .....нови [re: Eвa /бeз Aдaм]  
Автор sandrus (приятел)
Публикувано15.08.08 23:20



Много ми е интересно да разбера.....при теб има ли развитие случая???



Тема Re: Приятели -предатели или .....нови [re: Eвa /бeз Aдaм]  
Автор Cвeтлo yтpo (тъмно-светла)
Публикувано18.08.08 20:11



Какво да кажа... не съм го преживяла, и не мога да ти помогна...

Мога само да те посъветвам... защо не излезеш на кафе с някоя колежка (не- колега), за да няма шанс да се увлече по тебе.. Не се спирай да виждаш хора...
Опитай се да му обясниш как се чувстваш ..., а не да задържаш всичко в себе си...

Моля- пиши как са се развили нещата...

-------



Тема Re: Приятели -предатели или .....нови [re: sandrus]  
АвторEвa/бeз Aдaм (Нерегистриран)
Публикувано23.08.08 13:04



.За съжаление за развитие в моя случай не мога да говоря. Просто привиквам към ситуацията.Вече просто не обръщам внимание на прищевките на родителите ни /мойте и неговите/, на "приятелите ни".
Но пък сега с приятеля ми се караме именно заради това.Бях добра, когато се съобразявах с всички, а сега се чудят какво ми има.Според него "трябва да съм силна и да бъда неговото момиче ".
Излизам за по кафе с приятелки. Гадно ми е че преди време ми завиждаха за "връзката ми, за добрия мъж до мен", а сега ме съжаляват.
В общи линий това е.
sandrus, ще се радвам ако споделиш развръзката в твоя случай.И-мейла ми е: eVa_001@dir.bg.



Тема Re: Приятели -предатели или .....нови [re: Eвa /бeз Aдaм]  
Автор Tимoтeй (монах в света)
Публикувано23.08.08 20:24



Приеми го като изпитание, което си длъжна да го издържиш. Настрой се за 5-10 години и няма да ти е трудно. Важното е да си вярвате и да се обичате - но не само страстно, а в Христа - тоест да имате вяра в Христос и надежда, че Бог ще ви подкрепи и събере, когато Той реши.

Без Христос страстта след година две изчезва като пролетен сняг.



Тема Re: Приятели -предатели или .....нови [re: Eвa /бeз Aдaм]  
АвторHolly (Нерегистриран)
Публикувано28.08.08 08:02



Ако той иска да сте заедно, ще намери начин да отидеш при него за постоянно.


Който иска нещо намира начин, който не иска -намира оправдания.

Престъпление е млади хора да живеят без секс (за теб) той - кой го знае какви ги върши.



Тема Re: Приятели -предатели или .....нови [re: Eвa /бeз Aдaм]  
Автор oksimoron (непознат )
Публикувано09.09.08 07:38



След толкова съвети дано вече да си взела решение. Ако все още бездействаш, ще ти кажа само, че когато чакаш някого, а него все го няма, времето тече и животът се изнизва на празни обороти, защото ти стоиш. Ако държиш на този човек, говори с него и направо го попитай кога ще отидеш при него.



Тема Re: Приятели -предатели или .....нови [re: Tимoтeй]  
Автор oksimoron (непознат )
Публикувано09.09.08 07:43



Драги ми Тимотее, реших да ти отговоря, като прочетох това по темата. Повечето мъже не са монаси в света като тебе. Дори да се стараят. Затова ако съветваш жената да стане монахиня, нека е заради Христос, а не заради този, който я е изоставил.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.