Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:26 28.04.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема секс с най-добрия приятелнови  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано04.05.08 11:08



Правих секс с най-добрия си приятел.В началото инициативата бешe негова,но в последствие и аз се предадох и ...

Обаче,работата е там,че не искам той да си мисли,че има нещо между нас.Намекнах му го и той като че ли се съгласи с мен,но това което ме притеснява е ,че като се разделяме 2-3 пъти се опитва да ме целува по устните и го прави де ..и някак си не искам да остава с грешни впечатления,защото аз правя разлика между любов и секс , а в случая беше второто! И сега ми е леко кофти заради всичко ,което допуснах да се случи .Искам да сме си приятели въпреки всичко и той би се съгласил,но как ПО ДЯВОЛИТЕ да му го кажа ПАК ?!?!



Тема Re: секс с най-добрия приятелнови [re: Aни]  
АвторБeз koмeнтap (Нерегистриран)
Публикувано04.05.08 11:42



Жена с най-добър приятел мъж? Хахахахаха.





Тема Без коментарнови [re: Aни]  
АвторCтeфaн (Нерегистриран)
Публикувано04.05.08 11:51



Извинявай, но да дружиш с човек от другия пол е меко казано тъпо. Хората от другия пол са само за любов и секс, не за приятелство.



Тема Re: Без коментарнови [re: Cтeфaн]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано04.05.08 13:49



що говорите глупости

най хубавото и истинско приятелство е от мъж и женадори и да има флуиди между тях,след изясняване на нещата може да са си приятели и без секс
а ти мац не се притеснявай,просто му кажи че всичко е станало импуслвино и се опитайте да си останете приятели,ако ли не..значи трябва да сте гаджета,може пък така да трябва да бъде

Неискам хората да са прекалено мили с мен,така си спестявам усилието да ги харесвам

Тема Re: Без коментарнови [re: !!Фakличka!!]  
АвторГoлям koмeнтap (Нерегистриран)
Публикувано04.05.08 13:52



Ако мъжат е гей да (Геят - най-добрият приятел на жената) , обаче ако не е... Много съм против такива извратени междуполови приятелства. Тя говори за гримове и обици, аз за автомобили... не става нещо.



Тема Re: Без коментарнови [re: Гoлям koмeнтap]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано04.05.08 13:55



защо пък тя или той трябва да говорят за тези неща?има доста по интересни теми от тва да се говори за гримове и тем подобни

плюс тва представи си че жената разбира от коли ,футбол,а той от мода и т.н?винаги има какво да си кажеш с даден човек
а за гейовете ще ти кажа-да,те наистина могат да бъдат много добри приятели

Неискам хората да са прекалено мили с мен,така си спестявам усилието да ги харесвам

Тема Re: Без коментарнови [re: !!Фakличka!!]  
АвторГoлям koмeнтap (Нерегистриран)
Публикувано04.05.08 13:58



Ами много страдах от просто приятелства с жени да ти кажа. Не бих повторил.



Тема Re: Без коментарнови [re: Гoлям koмeнтap]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано04.05.08 14:09



може))зависи на ква патка си попаднал



Неискам хората да са прекалено мили с мен,така си спестявам усилието да ги харесвам

Тема Re: Без коментарнови [re: !!Фakличka!!]  
АвторГoлям koмeнтap (Нерегистриран)
Публикувано04.05.08 14:10



На такава, която ми говореше, че я болял задника от секс с гаджето й.



Тема Re: Без коментар [re: Гoлям koмeнтap]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано04.05.08 14:12



и ти не искаше да слушаш ли



Неискам хората да са прекалено мили с мен,така си спестявам усилието да ги харесвам


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.