Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:55 21.05.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ревност или не, любов или не?  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано29.03.08 11:30



Здравейте,

знам, че не е нито клуб Любов нито клуб Споделено но не обичам регистрациите и се оказа, че само тук мога да пиша без регистрация а ме мъчи един или може би повече въпроси.
Имам приятелка, която е хубава жена, общителна, с която съм от близо 3 години. Не мога да си обясня нейното обсебване ( по моему) от чатове, форуми и тем подобни места за комуникиране. Тя твърди, че ме обича, че харесва да е с мен, говорим си за всичко, споделяме. И въпреки това твърди, че има необходимост от общуване и с други (като тя общува и с приятели и с колеги извън интернета). Влиза по чатове, форуми, icq, skype, и води интензивни разговори. На мен това, искрено казано въобще не ми харесва, това ме кара да полудявам от ревност

. Защо не и е достатъчно общуването и с мен, колеги, приятели и каква е тая ненормална необходимост от чатене? Как може да твърди, че ме обича и същевременно да си води някакви си безсмисленни разговори (по моему такива по нейному са нормални и смисленни) с непознати? Защо пренебрегва факта, че аз не харесвам тази нейна пристрастеност? Каква е тази любов нейна? А иначе като изключим интернет проблема с нея се разбираме много добре.
Или аз съм откачил та не я разбирам или тя е откачила та не ме разбира.



Тема Re: ревност или не, любов или не?нови [re: питaщ]  
Авторnovi4ka (Нерегистриран)
Публикувано29.03.08 19:21



Ревността може да мъчи много, не я оставяй дълго в теб, помисли хубаво дали е основателна и ако не, направи усилие да я преодолееш, а ако да, ако примерно имаш нужда от гаджето ти в даден момент, а тя те пренебрегва заради виртуалните си приятели...потърси някоя, която ще те цени достатъчно, някоя, за която ще си на първо място...



Тема Re: ревност или не, любов или не?нови [re: питaщ]  
Авторfemina (Нерегистриран)
Публикувано30.03.08 20:05



може би дългото стоене пред компютъра, я е обсебило толкова много, че е разредила разговорите си с теб и ти обръща по-малко внимание.Не е много добър вариант, защото по този начин, ти се чувстваш пренебрегнат. Защо не й го кажеш? Мисля, че ако тя е в твоето положение, съвсем няма да й е приятно. Не знам дали би приел този съвет, но защо не й предложиш да си дадете малко почивка, в смисъл такъв, да не се виждате известно време. Ако тя не те потърси изобщо, ще разбереш дали държи на теб.



Тема Re: ревност или не, любов или не?нови [re: femina]  
Авторlvo (Нерегистриран)
Публикувано30.03.08 23:03



Браточка, земи си и ти един комп. Набухай го с де що чат програми и сайтове за запознанства има и са мятай и ти в "матрицата" ей тъй за сеира, не чи да водиш смисленни разговори с някой за нещо. И тогаз ше видиш кой кого ше ревнува ;) Сетих са за поговорката "Каквото почукало, такова се обадило" та затова и съветът ми е такъв. И определено дава резултат, или поне при мен беше така.



Тема Re: ревност или не, любов или не?нови [re: питaщ]  
Авторakapдa (Нерегистриран)
Публикувано11.04.08 12:24



ААуууу

,мисля че за да се вбесяваш така,значи нещо в комуникацията ти с нея куца,иначе това че си чати не би те вбесявало,а и какво лошо има?Може би колкото е комуникативна,толкова е и притеснителна и не може да си изказва свободно мнението,както прави в чата и във форумите-за това има нужда да обсъжда без да се притеснява и на спокойствие!А ти помисли дали изобщо комуникирате качествено или ти така си мислиш,че щом говорите и обсъждате различни теми,значи всичко е ОК-е ДА ама НЕ.....Според един мой приятел,той също твърди че с приятелката си МНОООГО си говорят и на НАЙ РАЗЛИЧНИ ТЕМИ....ееее.....оказа се че темите са 2 или 3..... Така че най вероятно и при всички положения твоята приятелка иска да комуникира и свободно да изказва мнение



Тема Re: ревност или не, любов или не?нови [re: питaщ]  
Автор barborela (непознат)
Публикувано12.04.08 07:57



Нуждата от социален контакт при някои хора е по-голяма,особено при по-темпераментните личности.Обичта си е обич,споделянето също....а как е сексуалният Ви живот?....Допълвате ли се или имаш чувството,че нещо не достига....или е в повече?





Тема Re: ревност или не, любов или не?нови [re: питaщ]  
Автормими (Нерегистриран)
Публикувано04.05.08 09:43



сигурно е от зодия Близнаци, те са луди по общуването.
не се впрягай толкова, това са си обикновени разговори, някои хора са по-общителни и не могат без това.
сигурно вече си е казала повечето неща и с теб, и с приятелите и има нужда от нови запознанства, от нова ИНФОРМАЦИЯ. Това не означава, че те обича по-малко или ти изневерява по някакъв начин. Други жени обичат да плетат, да бродират

и тогава ли щеше да се цупиш?
приеми го по-спокойно, като вид хоби, а щом казваш, че си говорят глупости, радвай се, че не ти надува главата на теб!
Ако се страхуваш, че в нета може да попадне на някой по-добър от теб, това може да се случи и в реалния живот, но кой е застрахован? Не може да я заключиш, да й вържеш ръцете и очите, та да си е само твоя и да те обожествява, я.
Бъди по-спокоен и не си усложнявай излишно живота...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.