Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:36 01.07.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: брей-й-й!нови [re: AHДИ]  
Автор wasted_youth (sex: female)
Публикувано18.03.08 14:16



Големи изводи! Хайде, по-кротко... Не знам, според мен ме бъркаш с някого... или това всъщност го говориш на друг някой, не на мен. Защото за мен не пасва, никога не съм живяла във фалш и май точно оттам са ми идвали негативите в живота. Но, както искаш...





Тема Re: брей-й-й!нови [re: wasted_youth]  
АвторTokичa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.08 22:03



Поздрав с песен:

Има има болка една,
и руши покоя ми тя,
зная, зная, зная сега,
любовта е дошла.

Припев :
Любовта в(ъв) мен напира,
с нова сила тя извира,
търси истинска ръка,
буйната река.

И не крия зная сега,
таз магия е любовта,
и кипи боже кипи,
сили остави,
остави ми сила една ,
да посрещна аз любовта,
любовта при мене сега,
тя при мен е дошла.

Припев: /4/



Тема Re: крайнови [re: Day]  
Автор мockитa (уенди)
Публикувано20.03.08 19:01



Мерси за... хм, някак най-непредубедените мнения като че ли.


Права си за споделянията. И без това най-важните неща се усещат, правят, случват сякаш повече, отколкото се приказват. Важното може би е да си в час във всеки един момент със себе си, доколкото е възможно, и да не бягаш от страх. Да не лъжеш най-вече себе си и да си наясно дали изискванията, които си поставяш, са реалистични. И да не прехвърляш отговорността за горните върху другите.



Тема Re: крайнови [re: *Плaмeн*]  
Автор мockитa (уенди)
Публикувано20.03.08 19:02



Всичко е пито-платено вече, вярвай ми...





Тема Re: крайнови [re: ANAND]  
Автор мockитa (уенди)
Публикувано20.03.08 19:04



Не, не е това.
Ясно е, че отношенията са приключили. Но след като са все още толкова болезнени, дали сме си направили правилните изводи?





Тема Re: крайнови [re: мockитa]  
Авторбpъмбъpчe (Нерегистриран)
Публикувано20.03.08 19:24



Или точно защото са правилните може да е болезнена.
Болезнено обикновено е проглеждането. Когато раздяла е болезнена, хората запазват чувства един към друг и си липсват, различно е. Важно е откъде идва всичко и как е преживяно, какво е влагано.
Според мен.



Тема Re: бравонови [re: roтин]  
Авторбpъмбъpчe (Нерегистриран)
Публикувано20.03.08 19:27



Я, си представи, че хората около теб мислят като теб? Тогава всички си мечтаете за същото, но всеки обвинява другите.



Тема Re: крайнови [re: бpъмбъpчe]  
Автор мockитa (уенди)
Публикувано20.03.08 19:37



Мхм, и според мен е важно откъде тръгва всичко.
Но тези отношения не са болезнени за мен. А за другия човек. Защото ако наистина си простил, болката си е отишла. Но прошката не е била реалистична. Никак даже - пролича си по реакцията, когато зачекнах "раните".
Да не говорим пък какво е прошка, идваща след отмъщение. Тук вече няма да задълбавам, че е гнило, гнило...



Тема Re: крайнови [re: мockитa]  
Автор Day (or Night?)
Публикувано20.03.08 19:58



Значи гледай сега - това с казването на край и връщането по-скоро е като за любовна история - там е малко по-различно. Достатъчно случаи има на край, ама не съвсем :)

Иначе...как да обясня...преди, когато участвах по-активно във форумния живот (смесица между клубари и реални компании) се е случвало да поискам специална среща, за да изясня нещо с някого, когато смятам, че е станало недоразумение по системата "развален телефон", но не става въпрос за приятели, а по-скоро познати. И..един път ми е достатъчен.

И в този смисъл - има начин да успокоиш човек. Когато той се върне при теб за разговор, ако стоиш мълчешком, гледаш го..хм..скептично и накрая измърмориш нещо от рода" добре де, не се притеснявай минало е ", то ясно че нио не правим. Ако все пак наистина сме смятали този човек за приятел би трябвало да поискаме да разберем постъпката му, не директно да го съдим, колкото и гадна да ни се струва въпросната постъпка ('щото често прибързваме без достатъчно информация) и когато проявим това желание да разберем, вече сме готови и за прошка. Ама ти пък говориш и за отмъщение чак преди това...Абе много сложно става :)



Тема Re: крайнови [re: Day]  
Автор мockитa (уенди)
Публикувано20.03.08 20:05



Прошката върви с разбиране, да.
Съденето не идва от мен, отсреща съм пред разстрел.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.