Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:17 17.06.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема КЛИЗМА по приятелскинови  
Авторkamelia (Нерегистриран)
Публикувано10.01.08 21:17



Здравейте и от мен!пише момиче на 20,което е доста объркано от седмица.живея с още едно момиче в квартирата.по принцип имам проблеми с ходенето по голяма нужда,случва ми се през ден,два,но този път бяха минали няколко дни и като се прибирах минах през аптеката и си взех едни хапчета за разхлабване.като се прибрах тя случайно ги видя и ми каза че ги била пробвала но не и понесли добре,и тя имала подобни проблеми и ги решавала по друг начин.предложи ми да ми даде нейното балонче с което си правела клизма като се наложи,но аз отказах щото не знам как да си я направя.тя ми предложи да ми я направи,отначало и отказах но после се съгласих с доста срам,познавахме се от септември едва.тя отиде в банята да я приготви и ме извика и каза да се съблека от кръста надолу,да не се измокря.с доста срам се съблекох и влезнах в банята,тогава тя ми каза да застана на колене и да се облегна на ваната-почувствах се супер гадно-така надупена на момиче което познавам отскоро.тя държеше една торбичка явно пълна с вода и от нея излизаше един маркуч,като ми го намуши бавно в дупето.докато се пълних с вода усетих че ръката и някак странно се подпира на дупето ми-докосваше ми устните,като след малко направо си подпря ръката там.странно но леко се възбудих и май тя го усети.след малко тя извади маркуча и каза да почакам малко преди да се освободя от водата.като излезна от банята и останах сама започнах да маструбирам и свърших страхотно,като в този момент се изля и водата от мен.после тя ми каза че усетила че ми е харесало и може да го направим и без да имам нужда.оттогава мисля само за това.



Тема Re: КЛИЗМА по приятелскинови [re: kamelia]  
Автор platine (непознат)
Публикувано10.01.08 21:56



Всъщност искаше да наблегнеш в темата на клизмата или на приятелството?



Тема Re: КЛИЗМА по приятелскинови [re: kamelia]  
АвторCтaн (Нерегистриран)
Публикувано11.01.08 17:01



ти, момиче, мисля, че си само за клуб-Ева и Ева ! Айде беги там, бързо!



Тема Re: КЛИЗМА по приятелскинови [re: kamelia]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано15.01.08 22:33



Другия път ме извикайте и мен бре момичета...





Тема Re: КЛИЗМА по приятелскинови [re: kamelia]  
Автор spider4o™ (генерал)
Публикувано19.01.08 11:56



ако нещо не се оправяте сами, можете да ме викнете и аз да ви асистирам.
няма да се срамуваш.


Ти завинаги ще бъдеш в сърцата ни и винаги ще те обичаме, Анди!

Тема Re: КЛИЗМА по приятелскинови [re: spider4o™]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано19.01.08 11:59



Луди хора.





Тема Re: КЛИЗМА по приятелски [re: Гocт]  
Автор spider4o™ (генерал)
Публикувано19.01.08 12:01



така е, ама аз не за друго, ами тук е приятелски клуб и аз така по приятелски реших да помогна




Ти завинаги ще бъдеш в сърцата ни и винаги ще те обичаме, Анди!

Тема Re: КЛИЗМА по приятелскинови [re: kamelia]  
АвторШшт (Нерегистриран)
Публикувано19.01.08 20:15



Ти, Камелия, реално си дъртичък самотен мъж, мойто момиче.
Който се чуди къде още да си изака глупостите, ами и в клуб Приятели





Тема Re: КЛИЗМА по приятелскинови [re: Шшт]  
Автор Джим Xoyп ((:8 водки:))
Публикувано20.01.08 15:39



хаха!Нереално...




Наздраве!


Тема Re: КЛИЗМА по приятелскинови [re: kamelia]  
Автор Day (or Night?)
Публикувано21.01.08 17:25



хе, ами продължавайте си по приятелски, няма лошо

от друга страна...има едни сайтове, дето май може пари да се изкарат с писането на подобни истории, що не се пробваш там - хем кеф, хем оценен :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.