Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:48 25.05.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Приятели  
Автор a_b_c_d (новак)
Публикувано29.12.07 22:17



Лесно ли завързвате и поддържате приятелства?
Напоследът оставям с впечатление,че ако някой няма някаква полза от теб няма да те потърси просто така


Така ли е с всички?



Тема Re: Приятелинови [re: a_b_c_d]  
АвторDrive Me Crazy (Нерегистриран)
Публикувано30.12.07 00:56



Ами аз уча в един университет в Правец - Сити. Та там е много трудно, там под "приятелство" се разбира мъкнене заедно. А истинското приятелство е повече от това. Да не говорим, че много от хората са тип "мутрафон и мутрафонка".



Тема Re: Приятелинови [re: Drive Me Crazy]  
АвторИвo (Нерегистриран)
Публикувано02.01.08 01:19



На тва му се вика "Използватели" а не приятели. Аз заради приятел съм пребивал човек, само защото съм убеден че той е прав и само след като е поискал помощ. Никога не съм предавал приятел и не съм отказвал помощ под какъвто и да е предлог. Също съм и получавал помощ от приятел независимо колко скъпо ще му струва това. Ей тва е приятелство мисля аз. А не разни сметкаджии да ти праедлагат помощ очаквайки да им свършиш дадена "услуга" в полезен за тях момент.



Тема Re: Приятелинови [re: a_b_c_d]  
Автор Day (or Night?)
Публикувано02.01.08 16:26



За себе си признавам, че трудно започвам приятелства, не съм от онези лъчезарни хора, които са усмихнати, интересуват се от теб, прегръщат те и така нататък още на първо виждане.
Мога да поддържам ограничен кръг приятелства, но пък там ме знаят, че нямам грешка (надявам се ;)

Относно ползите...ами често може да се срещне това нещо, на теб не ти ли се случва да се сетиш за някого, защото може да ти помогне за нещо. Все пак е добре след това пак да се сетиш за същия човек вече и когато не е защото ти е необходим за нещо, пък и да можеш да върнеш услугата. Няма лошо и в това да се чувате/виждате само при нужда, важното е все пак да можете да разчитате един на друг.



Тема Re: Приятелинови [re: Day]  
АвторИвo (Нерегистриран)
Публикувано02.01.08 20:01



Животът ми е бил такъв , че съм свикнал сам да се оправям в трудни ситуации. Много рядко искам помощ и то само от хора на които аз съм помогнал независимо за какво. Дори съм отказвал помощ поради факта, че аз няма как да помогна после и ще ми е гадно после че ще изглеждам като използвач.



Тема Re: Приятелинови [re: a_b_c_d]  
Авторplatine (Нерегистриран)
Публикувано12.01.08 22:02



И с приятелите,и с роднините е така..търсят само ако се налага да поискат.Даже роднините са по-нахални,те смятат,че си им длъжен.



Тема Re: Приятелинови [re: a_b_c_d]  
АвторSS (Нерегистриран)
Публикувано14.01.08 08:10



нали знаеш,че няма приятели,а само вечни интереси?приятелството е само
в книгите и приказките



Тема Re: Приятелинови [re: SS]  
АвторГocr (Нерегистриран)
Публикувано14.01.08 16:14



А, не е само там и в детството е. А съм пример за това. Обаче станеш ли на 13, в тинейджърска възраст вече няма приятели.





Тема Re: Приятелинови [re: Гocr]  
АвторИвo (Нерегистриран)
Публикувано14.01.08 21:58



Тук не съм малко съгласен. Зависи с какви хора си се срещнал и дали сте си допаднали по начин на мислене и дали споделяте едни и същи идеи.



Тема Re: Приятелинови [re: a_b_c_d]  
Автор Simply_Me (bunnyville)
Публикувано15.01.08 01:22



еееее, ще знам за в бъдеще като попълвам лексикони от къде да си взимам спонетите



Life turns its back on us, how could you just agree?


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.