Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:21 24.06.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема epilepsiaнови  
Автор paci8O (непознат )
Публикувано17.11.07 14:33



интересувам се какво мислят хората за болеста епилепсия. знаете ли какво представлява и ако има хора тук болни от тази болест ще се радвам да се запознаем.



Тема Re: epilepsiaнови [re: paci8O]  
Автор ¤MИHAЛO¤ (Изчезващо)
Публикувано19.11.07 13:07



Съжелявам ако имаш проблем с тази болест..а какво знам..май почти нищо..освен че има приападаци..
Но мисля 4е ако се спазва строг режим и с евземат редовно лекарства..може да се избегнат припадаците и да с еживее един нормален живот.
Пожелавам ти много здраве,и успехи в този живот.
А какво мисля..мисля 4е това е болест като всяка друга и никой не е виновен че боледува от нея.на всеки може да се случи.

...,,Само в Смърта има живот.Само в мрака-светлина.Само в мълчанието-слово,,...


Тема Re: epilepsia [re: paci8O]  
Автор Лeйди Чaй (тиха церемония)
Публикувано19.11.07 15:01



Ами предполагам, че е много притеснително да си болен, защото по-трудно хората около теб свикват с това, че си по-различен човек, и че трябва да могат да реагират адекватно в случай на проява.
Силно се надявам, че човек и страдащ от епилепсията може медикаментозо да поддържа добро ниво на живот, без да получва много припадъци.
Що-годе предполагам какво представлява, по-полезно е да се каже как трябва да се реагира адекватно ако някой припадне.

Опасна банда за опасни мацки!

Тема Re: epilepsiaнови [re: paci8O]  
Автор life will go on (непознат )
Публикувано20.11.07 21:01



Zdravei, 11 god giveia pokrai tazi gadna diagnoza! ako iskach podrobnosti ot moia opit pichi mi na maila : beftimova@abv.bg



Тема Re: epilepsiaнови [re: paci8O]  
Автор лyнaтичka... ()
Публикувано21.11.07 12:48



...хората нищо не могат да мислят, без да са се " докоснали" до тази " болест"- слагам в кавички, защото има толкова разновидности в проявяването й или по- скоро причини за появяването...най- общото при всички случаи са припадъците..
п.п. ако искаш пиши ми на бел.





Тема Re: epilepsiaнови [re: ¤MИHAЛO¤]  
Автор paci8O (непознат )
Публикувано26.11.07 21:05



благодаря ти за хубавите думи, в днешно време макар че се смятаме за модерна и бързоразвиваща се нация хората нищо незная за тази болест и ни гледат с по особен поглед аз лично не се различавам по нищо от другите хора имам много добро образувание, хубава работа и много приятели но за съжаление трябва да крия за болестта си



Тема Re: epilepsiaнови [re: Лeйди Чaй]  
Автор paci8O (непознат )
Публикувано26.11.07 21:07



за болните от епилепсия по време на припадък не трябва да се прави нищо. просто се изчаква да отмине.а по отношение на това какво трябва да се прави за тях в живота просто да не се приемат като прокажени нищо повече защото са хора като висички останали



Тема Re: epilepsiaнови [re: лyнaтичka...]  
Автор paci8O (непознат )
Публикувано26.11.07 21:09



ако твой билък припада ще искаш ли да спиш с него в една стая



Тема Re: epilepsiaнови [re: paci8O]  
Автор secret_19 (упорита)
Публикувано26.11.07 22:35



здравей, бих искала да отговоря на въпроса , който си задал, макар че не е отправен към мен


около 7 години бившият ми приятел е мислел, че има епилепсия и това по никакъв начин не ми пречеше да съм с него. по-късно се оказза друго.
все пак бих искала да ти кажа, че има хора с по-слаба психика, които не искат да се влюбват в болни хора, защото после им е трудно да ги гледат как страдат.
не твърдя, че са прави, но така си мислят.

o4akvai vsi4ko ot vsi4ki daje i ot sebe si

Тема Re: epilepsiaнови [re: paci8O]  
Авторeпи (Нерегистриран)
Публикувано07.12.07 11:00



За първи път ще си призная, просто защото тук никой не ме познава. За моята трагедия знае само съпругът ми и мама.
Бях на 19, в леглото с любимия...! Дори в момента ми капят сълзите, та аз не съм виновна. Лекувах се, не се повтори. Същият човек ми е съпруг. Имаме две деца. Едното е добре, но другото....! Преди 4-5 год. от стреса и гадния живот на борба ми се случи отново, преди 3,4 - т.е. почти всяка пролет докато спя към 5,6 часа. В резултат на всичко това.. слабея, развих заболяване на нервите и щит.жлеза. Още съм с този човек, КОГОТО БОГОТВОРЯ. Но не искам да си представя какво мисли, когато някой от нас направи "криза"/макар, че са до 1 годишно.
ВЯРВАЙТЕ МИ, ЖИВОТА Е ЖЕСТОК, ЖЕСТОК, ЖЕСТОК!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.