Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:47 28.09.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Здравейнови [re: eпи]  
Автор yellow_green ()
Публикувано18.02.08 15:50



Знаеш ли - ще използвам едно клише

- "животът е борба". Знам че е клише, но това си е самата истина. Да се разведеш със съпруга си не е решение на проблема, да криеш тайна - също. Крайните решения, както и тайните, водят до натрупване на отрицателни емоции... А те и без това са доста в тоя живот (емоциите де). Затова, след като вече се е случило, може би е по-добре да поговориш със съпруга си, заедно да обсъдите нещата. Не се чувствай втора ръка, човекът те обича и е до теб, а това е най-важното.

Заедно ще успеете да се справите по-добре. Постави се на негово място - дори и да иска да ти помогне, ти не му даваш, не му се доверяваш от страх или от срам... не го допускаш до себе си. А може би точно това го подтиска, това че любимото му същество крие тайна и е изградило бариера...

Може би не съм най-добрия пример и вероятно нямам право да давам мнение, но докато си криех болестта - връзките бяха мимолетни... Реших след това да си тествам "гаджетата" и да им казвам истината - е не в самото начало. И те си тръгваха... Разбираемо е - незнанието води до страх.. Така и не успях да се омъжа

Сега вече ме водят здрава, но аз продължавам да разказвам от какво съм боледувала в продължение на 21 години. Сега имам страхотен приятел и той знае всичко за мен.. Не му го спестих:)

Ще си помислиш че е лесно да говоря сега, когато проблемът го няма... Но независимо че не успях да се омъжа, все още смятам че здрава връзка се гради върху доверие...

Имаш семейство - това само може да ти носи радост, но вместо да криеш проблема, и да изграждаш невидима бариера между вас, стараейки се да опазиш тайната, по-добре поговори с тях. Ще видиш какъв товар ще падне от теб...

Потърси лекар, направи нещо за себе си... Ако проблема е лечим, защо да живееш с него???



Тема за меннови [re: paci8O]  
Автор ¤MИHAЛO¤ (Изчезващо)
Публикувано18.02.08 16:31



Знаеш ли...сега ще споделя нещо..Мен ме бяха ,,отписвали,, 3 пъти.Само ще ти кажа къде съм лежал и от какво ..ако познаваш горе доло София или поразпита6 може би ще ти ажат..та..Болницата с енамира в квартал ,,Дървеница,,..някога се водеше институт по хематология и кръвопреливане...болеста..не знам дали беше гре6на диагноза ..или се излекувах.Болеста беше...,,Миелобластна левкемия,,.
Спирам до тук..:)
Просто искам да ти кажа 4е трябва да вярваш и да се бориш:)
Желая ти много щастие и наистина да оздравее6..от все сърце ...което е голямо колкото две и в него има място за мнооого приятели:)



...,,Само в Смърта има живот.Само в мрака-светлина.Само в мълчанието-слово,,...

Тема Re: за меннови [re: ¤MИHAЛO¤]  
Авторeпи (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 10:10



МНОГО, МНОГО, МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ЗА ДОБРИТЕ ДУМИ. Не смея да споделя с познат, така с непознати е по-леко, а се оказва, че и тези непознати могат да са ти подкрепа! Не желая никой да знае! Може/почти сигурно е/ да си изгубя работата! Не желая съжаление. Не смея да отида на лекар, провокира се и друго заболяване на щитовидната жлеза. Споделих с лекуващата лекарка, но тя ме прати на невролог.Няма да отида.Страх, срам и т.н.т. Подозирам, че точно това заболяване провокира подновяване на пристъпите, които от 19 год. бях забравила...! Гаден живот. А иначе...ако човек ме погледне...нищо различно, бих казала...засукана/нескромно/.Срещам се с хора от "заможни" среди, интелигентна, имам кариера/май се увляках/, но...аз си знам какво ми е!
Само едно уточнение.Първият пристъп получих на 19г. през една нощ, в която бяхме с приятеля ми и сегашен съпруг.От него не крия/а и няма как/. Лошото е, че сега и децата знаят и разбраха от къде е епито на малкия син.Мразя тази коледа.Прекланям се пред съпруга си, но се срамувам и съм виновна за всичко което му причинявам.
БЛАГОДАРЯ ВИ, ЧЕ МИ ПОЗВОЛИХТЕ ДА СПОДЕЛЯ....!



Тема Re: за меннови [re: eпи]  
Автор yellow_green ()
Публикувано19.02.08 10:46



Няма от какво да се срамуваш, ние сме си нормални хора:) Ако се притесняваш от познати лекари, посети специалисти в други градове

. Кадърни лекари има не само в София, познавам такъв в Пловдив:)

Посети го, по-добре да се открие причината, може да е нещо незначително и да се излекуваш... Защо да живееш с болестта заради някакъв страх и срам? Не споделяй с другите, но все пак посети лекар...

Страхотно е да знаеш че си се преборила с болестта... Но трябва да вярваш..
Повярваш ли, битката е спечелена наполовина, остава само да се въоръжиш с търпение и с хъс да се справиш

Не се отказвай, бори се!

Палачинката си има две страни

Тема Re: за меннови [re: yellow_green]  
Авторeпи (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 14:32



БЛАГОДАРЯ!
Все си мисля, че нищо ми няма, докато.....! Това за в друг град, не съм го мислила.Не знам!
От 19- годишна се боря.Не се оплаквам, не искам съжаление, ще продължавам да се боря, разбира се! Но аз си знам какво ми е вечер когато си лягам! Това е! Успокоява ме и че има и далеч по-страшни неща. Преди 10 год. на 32 г. почина приятелката ми от рак! Млада амбициозна, красива..!



Тема Re: за меннови [re: ¤MИHAЛO¤]  
Автор paci8O (непознат )
Публикувано21.02.08 19:11



аз вярвам и то силно, защото знам че ще оздравея. също знам че дори и да не оздравея живота продължава и ще трябва да се нагодя към него. по точно няма към какво да се нагаждам защото аз не чуствам тази болест да ми пречи по някакъв начин. благодаря ти за хубавите думи и подкрепата. желая ти много щастие.



Тема Re: за меннови [re: eпи]  
Автор paci8O (непознат )
Публикувано21.02.08 19:19



благодаря на всички за проявения интрес желая ви много здраве и сила
аз се лекувам при професор чавдаров в софия. невероятен човек и специалист. той успя да ме накара да повярвам в живота и да погледвна на себе си по друг начин.



Тема Re: за меннови [re: paci8O]  
Автор yellow_green ()
Публикувано21.02.08 19:47



Поздравявам те

, страхотно! Не се отказвай, никога! Радвам се че си попаднала на специалист, който да ти вдъхне вяра за да имаш воля да се бориш. Аз ти благодаря че не се отказа!

Това наистина е добра новина:)

Палачинката си има две страни

Тема Re: ЗДРАВЕнови [re: paci8O]  
Авторeпи (Нерегистриран)
Публикувано22.02.08 09:21



Живота е труден, но не само за нас!
Мисълта, че има много по-страшни неща от това, което се случва на нас, ни крепи.Има много по-голяма ат нашата мъка! ЩЕ СЕ ОПРАВИМ, просто не може да е иначе!
Какво значи "живот" - живат е заболяване с летален изход, протичащо с индивидуална картина, прадавано по полов път!!!





Тема Re: ЗДРАВЕнови [re: eпи]  
Автор paci8O (непознат )
Публикувано22.02.08 20:17



не трябва да мислиш само за болеста не трябва да се оставяш тя да диктува живота ти. а ти самата да го контролираш и да го правиш по хубав. а това че си болна както и аз няма значение даже напротив. дамян дамянов е написал нещо много ценно: аз съм щастлив само защото усештам как кръвта кипи във вените ми.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.