Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:59 17.06.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема на ревнив човекнови  
Авторлaлe (Нерегистриран)
Публикувано04.06.07 10:36



кой според вас е правилният подход към човек , който не може да контролира това си чувство и си внушава и се навива изкривявайки всичко. оставя се да се самонавива или непрекъснато се убеждава в противното



Тема Re: на ревнив човекнови [re: лaлe]  
Автор eднa жeнa (м....?)
Публикувано04.06.07 14:09



Ще ми е интересно да чуя,защото аз съм

точно от тези хора,е не се убеждавам непрекъснато в противното,просто съм си ревнивка



Тема Re: на ревнив човекнови [re: eднa жeнa]  
Автор лaлe:-) (непознат)
Публикувано04.06.07 14:40



И аз бях ревнива но сега се отвращавам от това чувство след като се изсипа върху ми толкова години ... не бих го причинила на никого.



Тема Re: на ревнив човекнови [re: eднa жeнa]  
Автор eднa жeнa (м....?)
Публикувано04.06.07 17:40



Надявам съм и аз да го превъзмогна някой ден .Колкото повече държа на даден човек толкова по ревнива съм(става въпрос за мъж разбира се)





Тема а как...нови [re: eднa жeнa]  
Автор бeзcpaмнaтa (член)
Публикувано04.06.07 17:42



би реагирала,ако по ирония на съдбата се видиш с човек,на който си държал,и той е с друга?Би ли му искала някакви обяснения?



Тема Re: а как...нови [re: бeзcpaмнaтa]  
Автор eднa жeнa (м....?)
Публикувано04.06.07 17:43



Хахаххахахах,не разбира се,чак дотам не стигам





Тема Re: а как...нови [re: eднa жeнa]  
Автор бeзcpaмнaтa (член)
Публикувано04.06.07 17:45



Значи не би ти станало мъчно и няма да изпадаш в депресии!Браво!Ти си силна жена!!!





Тема Re: а как...нови [re: бeзcpaмнaтa]  
Автор eднa жeнa (м....?)
Публикувано04.06.07 17:47



Изпадала съм в такава ситуация и да ти кажа ставало ми е малко мъчно,но да изпадам в депресии,о НЕ



Тема Re: а как...нови [re: eднa жeнa]  
Автор бeзcpaмнaтa (член)
Публикувано04.06.07 17:50



Браво,браво!Аз имам една позната,при която са застреляли бившето и гадже пред очите и

.В резултат на което е развила особена зависимост към мъжете.Сегашният и приятел,ако не и се обади,започва да изпада в истерии,мисли за самоубийства...Хубаво,че ние с теб сме силни!



Тема Re: на ревнив човекнови [re: лaлe]  
Автор Aмнepиc (Принцеса)
Публикувано06.06.07 08:14



Няма "правилен" подход, уви. Ако имаше, щеше да е много лесно и никой нямаше да страда от ревността.
Зависи много от това какви са ти чувствата към ревнивеца. Защото, нали се сещаш- ако ти е все тая дали ще си с него или не, ако не го обичаш- изобщо няма да търпиш проявите му.
ако го обичаш става лошо...



...но няма да можеш с никкаво отношение и подход да го промениш, ревността е негово чувство, не твое и като такова зависи от него да го промени.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.