Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:17 28.09.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Тема Както обикновено се случванови  
АвторЖaнa (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 16:39



Та историята е позната . Любов от пръв поглед , само че аз вече омъжена и бременна на всичко отгоре , но с брак който все повече не върви , той женен пред развод. Моя корем расте все повече и повече а той все повече ме заиграва. Сякаш не вижда че заприличах на бухта. Идва детето и проблемите ми със законната половинка се задълбочават все повече и повече. Но това не е всичко - детето реве като магаре и е толкова непослушно , че никой не иска да помага. И така три години. Не смея нищо да предприема за любовния си живот , защото с това чудо на ръце кой ще ме търпи. Само че той търпеливо продължава да ме ухажва но няма представа на какъв огън се пържа. Същевременно моя се чуди как повече да ми отрови живота. Абе жив ад. И естествено петима Петко не чакат- млада манекенка , аз само гледам отстрани и само въздишам. Навсичко отгоре продължавам да приличам на огромна бухта. Детето започва да се оправя и аз влизам във някакви релси. Много ухажори но никой не ме вълнува - никой не е той.За капак моя законен съпруг сякаш се събужда от някакъв дълбок и продължителен сън и се превръща пак в онова момче в което се влюбих - мил и внимателен. А аз все едно съм мъртва. Нищо не ме вълнува. Дори моя любим.



Тема Re: Както обикновено се случванови [re: Жaнa]  
Авторgotina (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 17:22



mnogo nepriqtno ,ti na kolko godini si? tvoqta polovinka kakvo misli da pravi za napred.........



Тема Re: Както обикновено се случванови [re: Жaнa]  
АвторПeтko (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 20:33



Жана, време е да възкъснеш или да се събудиш от дълбокия сън





Тема Re: Както обикновено се случванови [re: Жaнa]  
Автор PPP (една)
Публикувано29.06.07 10:14



Уморена си. Твърде дълго си била под стрес и сега като е отминал, лежиш без дъх. Познато усещане. Ще мине. Когато възстановиш себе си и вътрешния си мир, ще можеш да вземеш адекватното решение за живота си. Имай търпение.



Тема Re: Както обикновено се случванови [re: PPP]  
АвторЖaнa (Нерегистриран)
Публикувано29.06.07 15:12



Много точно улучи . И аз предполагах , че е от дългия стрес , но когато ти го каже някой друг нещата като че ли се нареждат. Благодаря , че има все пак кой да го каже , защото с приятелки такива неща немога да споделя. Все пак ние не сме в Ню Йорк и филма не е " Сексът и градът"



Тема Re: Както обикновено се случва [re: Жaнa]  
Автор PPP (една)
Публикувано29.06.07 15:48





Концентрирай се сега върху това да не приличаш вече на "огромна бухта". Трябва да имаш самочувствие!



Тема Re: Както обикновено се случванови [re: Жaнa]  
Автор TE_DDA (Семейство Адамс)
Публикувано06.07.07 12:16



какво стана с ухажора:)

Извинете за правописа - немам нерви за тирета и запетайки



Тема Re: Както обикновено се случванови [re: TE_DDA]  
АвторЖaнa (Нерегистриран)
Публикувано06.07.07 17:11



Ами незная вече дали искам да имам нещо с него. Макар че е много сладък. Май ще оставя времето да реши.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.