Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:34 18.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Смешно или тъжно ?нови  
АвторKak ce въpзax ! (Нерегистриран)
Публикувано22.06.07 21:42



Здравейте !
Искам да споделя в каква глупава ситуация изпаднах днес .И понеже е тъпо, аз аз се чувствам като глупачка. И дори бях много ядосана. Сега се опитвам да гледам от смешната страна на нещата. Затова и се надявам - докато ги напиша - ядът ми да мине и само да ми е смешно. :)
Нямам приятел, нито съпруг, нито гадже . Снощи бях на служебно събиране. Към края на вечерта дойде при мен колега, с който почти никога не съм говорила. Пита ме къде излизам. После между другото - утре вечер / днес/ мислел да излеза - дали искам да ми се обади. Дадох му телефона си - стори ми се доста симпатичен. Днес пътувах с друга колежка, клюкарихме за събирането, разнищвахме...И без аз нищо да съм и казала, тя се похвали, че въпросният колега много искал да излезе тази вечер с нея и тя му отказала. Стана ми ужасно гадно. Но не можах да я питам кога той е говорил с нея - дали преди мен - тя му е отказала и тогава той е питал мен ??? Или първо е питал мен, после е решил , че предпочита нея ??? Имам 100% усещане, че няма да ми се обади - въпреки че взе номера. Пък и вече не го искам - щом е такъв -- кара наред !!!
Яд ме е на себе си. Толкова трудно се съгласявам. Снощи ми стана много приятно и се вързах !!! Как може да съм такава глупачка ??? Ама как може пък и такава постъпка !!!



Тема Re: Смешно или тъжно ?нови [re: Kak ce въpзax !]  
Авторapril (Нерегистриран)
Публикувано23.06.07 02:58



Кое е проблемно? Че в края на вечерта, добре почерпен пичът се е разлудувал без да ви различава много-много?


И ти какво - годеж ли очакваше с почти непознат, все пак е ставало дума за едно (1) пробно излизане..
Даването на телефона нищо не значи - в краен случай те е взел за човек от свойта порода - спонтанен, симпатичен и отзивчив.

Не си се вързала вчера - сега се връзваш. Я укроти малко тая пуста фантазия.
:)



Тема Re: Смешно или тъжно ? [re: Kak ce въpзax !]  
АвторVN (Нерегистриран)
Публикувано23.06.07 10:08



Не е болка за умиране. Мен ако питаш, направете му номер с колежката. Ако ти се обади за среща, изпрати нея. Така той ще се почувства неловко, и в случая ти няма да си жертвата. Ти ще излезнеш като победител, а той като жертва. Успех ти пожелавам! И пиши след това какво е станало.



Тема Re: Смешно или тъжно ?нови [re: VN]  
Автор*3* (Нерегистриран)
Публикувано26.06.07 12:30



По-добре отидете и двете. Това просто ще бъде сюрприз!И утолете жаждата у бирата!
Поканата за среща или телефонен номер не означава задължително прелъстяване!
По-трезвичко мислете!





Тема Re: Смешно или тъжно ?нови [re: *3*]  
АвторKak ce въpзax ! (Нерегистриран)
Публикувано26.06.07 23:35



Какво ти прелъстяване ! Аз направо начертах бъдещия ни семеен живот !





Тема Re: Смешно или тъжно ?нови [re: Kak ce въpзax !]  
Автор*3* (Нерегистриран)
Публикувано27.06.07 12:23



Рано или късно човек изтрезнява!





Тема Re: Смешно или тъжно ?нови [re: Kak ce въpзax !]  
Автор spider4o™ (ексброкерче)
Публикувано31.07.07 14:21



Всъщност трябва да се радваш - направила си това, което си искала.
един от основните принципи на спайдърчо.

______________
spider4o не спи, той ... чака!!!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.