Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:14 17.06.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Моля за съветнови  
АвторElica (Нерегистриран)
Публикувано09.01.07 11:59



Съпругът ми от известно време се среща с друга жена, разбрах това случайно.
Попитах го дали е вярно, но той естествено отрече, незнам как да постъпя. Напоследък често закъснява и аз си мисля, че се среща с нея. При разговора ни много се подразни и каза че няма друга жена. Оношенията ни доста охладняха напоследък. Как да постъпя, моля за съвет, предварително ви благодаря.



Тема Re: Моля за съветнови [re: Elica]  
Автор _69_ (непознат)
Публикувано09.01.07 12:44



А ти кво правиш по цял ден ? Седиш си в къщи ли ?



Тема Re: Моля за съветнови [re: _69_]  
АвторElica (Нерегистриран)
Публикувано09.01.07 13:51



Не, ходя на работа, а той е безработен.



Тема Re: Моля за съветнови [re: Elica]  
Автор _69_ (непознат)
Публикувано09.01.07 13:57



Е туй е абсурдно май ! Е той с твойте пари ли я черпава оная ? Или ??



Тема Re: Моля за съветнови [re: _69_]  
АвторElica (Нерегистриран)
Публикувано09.01.07 15:12



Може и тя него, що!



Тема Re: Моля за съветнови [re: Elica]  
Автор _69_ (непознат)
Публикувано09.01.07 15:23



Е извинявай, ма тук значи не става дума за мъж, а за нещо друго , дето не мога да го определя :) А съвети не давам по принцип , ако ти изнася кретай си така, а ако не намирай начина о време :)



Тема Re: Моля за съветнови [re: Elica]  
Автор OPONENTA (непознат)
Публикувано09.01.07 17:15



А ти до сега не си ли залитала неиде


Мъжете кръшкат когато нещо им липсва в къщи.
Помисли какво е и му го даи.



Тема Re: Моля за съветнови [re: OPONENTA]  
АвторElica (Нерегистриран)
Публикувано10.01.07 09:59



Мисля, че нищо не му липсва, но си обеснявам факта,че човек като остане без работа мисли за глупости. Безделието ражда пороци!



Тема Re: Моля за съветнови [re: Elica]  
Авторpepito (Нерегистриран)
Публикувано10.01.07 20:49



Здравей ! Не смятам, че тук ще намериш най-правилният отговор на това как да постъпиш , но във всяка една такава ситуация трябва да се пипа предпазливо и всичко да е проверено и достоверно , защото в противен случай това може да ти донесе много неприятности за в бъдеще . Много е трудно и да те разбре човек отстрани , за това и не се доверявай толкова и на отговорите , които ще прочетеш тук, те може да те подведат !!Извинявай , казвам се Петър ! Не позволявай само да те тормозят с другото и сама ще се справиш !



Тема Re: Моля за съветнови [re: pepito]  
АвторElica (Нерегистриран)
Публикувано11.01.07 08:46



Здравей! Много ти благодаря за отговора, наистина много си прав. Много лесно е да съдиш отстрани, всеки сам си го знае какво му е душата. Мисълта за другата не ме напуска, разкъсвам се от мисли, не мога да спа нощем, събуждам се непрекъснато. Но тайно се надявам да не е вярно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.