Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:19 15.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Що за приятелка е това?!!нови [re: 7karina]  
Авторckapлeт (Нерегистриран)
Публикувано12.11.06 09:28



мерси за силните думи, 7karina! Опитвам се, наистина се опитвам да бягам и да гледам напред, но ми е трудно...означава ли това, че съм слаба личност?! Може би...



Тема Има истински хоранови [re: scarlettt]  
Автор kose.bose (innocence)
Публикувано12.11.06 16:14



Знаеш ли за мен лично приятел се нарича човек, на когото можеш да разчиташ във всеки един момент. Ако ли не, просто загърбваш всичко и продължаваш напред. Навярно си била, си и ще бъдеш разочарована от псевдо приятели. На теб такива не ти трябват, нали. На никой не му трябват. Не бъди от хората, които си затварят очите пред очевадните неща. А що се отнася до истинските хора - има ги, повярвай ми, само трябва да отвориш сърцето си за тях.
Пожелавам ти успех и нови, ИСТИНСКИ приятели



Тема Re: Има истински хоранови [re: kose.bose]  
Автор scarlettt (бивша никоя)
Публикувано12.11.06 18:51



Прав си за всичко...И аз не бих имала никакви терзания и никога не бих се колебала да я отрежа, ако не беше един факт - че моята приятелка си е несериозна и незаинтересувана към всичките си други приятелки, не само към мен. Тя просто си е такава и това е една неприятна черта в характера й. Естествено, това не я оправдава, но просто се чудя...



Тема Re: Що за приятелка е това?!!нови [re: scarlettt]  
Автор Tибaлт (Te ebalt)
Публикувано14.11.06 16:55



Приятел намери си мъж.
Хвани го за...и здраво дръж.



Тема нормалнонови [re: scarlettt]  
Автор Пpинцътkoйтoбeцeнтъp (на късата)
Публикувано15.11.06 15:35



Когато сте били малки, материалната граница не е нещо, което се усеща с такава сила. После обаче почваш да къртиш сам в живота, и когато наоколо ти има някой, който е доста по-добре от теб, може да се попрецакат отношенията ви.

Ти си учила с мама и тате, тя е работила сервитьорка, ти си работила след това на хубава работа, тя пак е била сервитьорка. Почва да се дразни, завист, дръпнатост и обида от живота изскачат като зайци от дупка, и всичко се е скапало.

Прояви малко състрадание и повече не търси девойката. Никога. Самото ти присъствие я кара да се чувства зле. Дори телефонните ти обаждания са жива подигравка към дисбаланса на социалния ви статус.

Та накратко, не пиши ода за *истинското* приятелство, ами мисли.

От друга страна, ти си жена и тея неща едва ли някога ще ги погледнеш от нормален, човешки ъгъл. Все пак, всичко най.



Тема Re: Що за приятелка е това?!!нови [re: scarlettt]  
Автор demonic (urban)
Публикувано16.11.06 14:34



ако приятелката ти беше приятел щях да помисля че си влюбена...



"...розата, както и да я наречеш, пак ще мирише хубаво."

Тема Re: Що за приятелка е това?!!нови [re: demonic]  
Авторscarlettt (Нерегистриран)
Публикувано17.11.06 14:16



Абе хора какво ви става бе. Аз споделям толкова съкровени неща тук, разголвам си душата, а вие в един момент ми разправяте някакави намеци 4е съм била влюбена и не знам какво още...Това май бе6е гре6ка. То4но заради такива като последните двама преди мен господа не вярвам в истинските хора много-много. А и какво бе6е това - като съм била жена, не съм можела да ги разбирам не6тата. И това ако не е сексистко изказване....
Все пак благодаря на останалите, които ме подкрепиха, а не ми се присмяха.



Тема Re: Що за приятелка е това?!!нови [re: scarlettt]  
Автор Пpинцътkoйтoбeцeнтъp (на късата)
Публикувано17.11.06 15:05



Да, може би последния ред беше излишен. Което не пречи да се опиташ да вденеш идеята от горния му пасаж.



Тема Омръзна ми!!!нови [re: Пpинцътkoйтoбeцeнтъp]  
Авторscarlettt (Нерегистриран)
Публикувано17.11.06 15:31



Омръзна ми от тая фукла
и тъпа празноглава кукла.
Омръзна ми да съм играчка
и тая лигла да ме мачка.

Омръзна ми да ме предава
с юнаци да се съешава.
Да я разкавам из Европа
а тя със други да се...хлопа.

Къде ли, чудя се, сгреших.
Бях толерантна, търпелива.
Защо шамар не и заших
на шафрантията шавлива.

Та аз съм приказна принцеска.
И принц централен ще си хвана.
И баста! Ще изритам днеска
Пачаврата недое----.



Тема Re: Омръзна ми!!!нови [re: scarlettt]  
АвторPeд Бътлъp (Нерегистриран)
Публикувано20.11.06 22:30



Е за туй последното - евалла!
Кат тъй подхождаш към приятелките си - таквиз приятелки заслужаваш!
Да си жива и здрава!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.