Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:54 19.05.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Изпростяване;):)нови  
Автор chervei4o (непознат)
Публикувано30.04.06 14:08



Здравейте! Не съм мислила, че някога ще го кажа, но имам перманентна нужда от смях:) Колегите ми са страхотни, разбираме се, но някак си немога да се отпусна в тяхно присъствие. Искам смешки, искам щури купони, искам живот. Не издържам вече на сериозни раговори, мисли, чувства, разсъждения:) Засега се справям де- намирам утеха в студентски град и бившите ми съученици, съквартирантите ми също ме развеселяват, но... май съм пристрастена. Дано някой ме е разбрал и се чувства по същия начин;)
чакам ви;)



Тема Re: Изпростяване;):)нови [re: chervei4o]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано12.05.06 14:46



i az sum taka kato teb.osvee da si razkazvame vicove drugo ne se seshtam.hahaha



Тема Re: Изпростяване;):)нови [re: chervei4o]  
Автор spider4o™ (български)
Публикувано13.05.06 13:29



ела в мойта компания.
100% гаранция смях.
между другото и аз също от известно време си резидирам перманентно в Студентски град.

______________
Алкохолът не решава проблемите ...всъщност и млякото не ги решава.


Тема Re: Изпростяване;):)нови [re: spider4o™]  
Автор chervei4o (айляк)
Публикувано14.05.06 13:46



Cool! Съмишленици:):) Мисля че и времето предразполага към бездействане:) Май сформирахме клубче на айляците:) Аз лично една седмица не съм се виждала с единия ми съквартирант:) Всеки го е ударил през просото:) Чуваствам се като герой от South Park;)



Тема Re: Изпростяване;):)нови [re: chervei4o]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано15.05.06 19:41



kade se shlqete obiknovenno v sf?Osobeno sega lubimoto mi mqsto e pred Narodnia Teatur:)A South Park kakvo be6e 4e ne6to ne zacepvam:P imash li mail?



Тема Re: Изпростяване;):)нови [re: chervei4o]  
Автор spider4o™ (български)
Публикувано18.05.06 14:12



Аз пък днес съм като Кени - само гледам с ококорени очи и нищо не продумвам.
Нещо ей такова -> .
В петък пак ще съм в Студентски град. Ама ти там ли живееш или само пребиваваш временно при приятели? Щото голямата далавера е само да ходиш там от време на време и да те подсолянват и хранят безплатно.
Общо взето като хотел, ама по-иначе.
Тоест, за задоволяване на първичните нужди е идеално място :)
(имам предвид...ядене...пиене...и други такива работи)

______________
Алкохолът не решава проблемите ...всъщност и млякото не ги решава.


Тема Re: Изпростяване;):) [re: spider4o™]  
Автор chervei4o (айляк)
Публикувано18.05.06 18:16



queen@gbg.bg
аз съм на квартира а в студентски ходя само на купнчета (най-най-първични нужди;)



Тема Re: Изпростяване;):)нови [re: chervei4o]  
Автор spider4o™ (български)
Публикувано19.05.06 13:18



На квартира? Не ти понася целодневната съквартирантска лудница в общижитията ли?
И на мен. Добре, че моите съквартиранти са ми родители :)

______________
Алкохолът не решава проблемите ...всъщност и млякото не ги решава.


Тема Re: Изпростяване;):)нови [re: spider4o™]  
Автор chervei4o (айляк)
Публикувано19.05.06 14:13



Не бих живяла на общежитие:) Там е само за купони, енергия, врати....
:)
Яко е да си имаш лично жизнено пространство като собствена стаичка, а прииска ли ти се джуро- студентски:)



Тема Re: Изпростяване;):)нови [re: chervei4o]  
Автор spider4o™ (български)
Публикувано20.05.06 17:26



Имам една колежка, която е със същото мислене по въпроса и в същото положение като теб. Сега остава тя да си ти. Твоята квартира да не е в Лозенец?

______________
Алкохолът не решава проблемите ...всъщност и млякото не ги решава.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.