Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:45 24.06.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Изпростяване;):)нови [re: Cмeшko]  
Автор Semella (минаващ)
Публикувано15.06.06 16:01



...пак ли ще се оправдаеш с темата?



Мечтая да свърши работния ден, подправен с гадно, сиво, отвратително дъждовно време и да си оправя настроението, пазарувайки(какво клише само, а ама помага) и после-вкъщи с хубава книга ("Шогун" може би) или пък на разпивка с друзьята от студентството... леле-мале, пак се олях...
Стига ли ти?

Si non e vero, e ben travatto.

Тема Re: Изпростяване;):)нови [re: Semella]  
АвторCмeшko (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 16:20



Стига ли ми?- Не ми стига. Аре, днес поне не валя, не се оплаквай толкова. Едно шопинг-разпускане ще ти се отрази добре, а? Други вкусове- коли, книги, кинти? Освен Ричард Чембърлейн, знаеш ли го?



Тема Re: Изпростяване;):)нови [re: Cмeшko]  
Автор Semella (минаващ)
Публикувано15.06.06 16:44



Чембърлейн ли - имам някакви смътни подозрения кой е...


Пък и при нас валя, така че имам право да се оплаквам!
Коли - нито разбирам от тях, нито ги карам, нито имам, нито ме касае външният им вид и модела. Все ми е тая...
Книги - слабостта ми (заедно с котките)
Кинти - казано така, звучи грубо (обида за изящния ми слух). Пък и какво разбираш под вкус към парите?

Si non e vero, e ben travatto.

Тема Re: Изпростяване;):)нови [re: Semella]  
АвторCмeшko (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 16:50



Изящните финикийски знаци, ммммм... Еквадор- Коста Рика 1:0 на полувремето.И бирата ми свърши. Ще приключваме ли за днес?



Тема Re: Изпростяване;):)нови [re: Cмeшko]  
Автор Semella (минаващ)
Публикувано15.06.06 16:56



Бира?!?! Само аз ли работя... накъде върви светът...
Ммммммм, но за мен са по-скоро необходимост, без която не мога, отколкото висше благо и цел (това ми прозвуча блудкаво, ама ... беден речник...

)
Че ти вече не си ли приключил! Няма бира, няма мач... съчувствам ти

Si non e vero, e ben travatto.

Тема Re: Изпростяване;):)нови [re: Semella]  
АвторCмeшko (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 17:00



Пари?- За к'во, като най- важните неща не могат да се купят с тях? А светът разчита на работещите, такива като теб.

и мен.



Тема Re: Изпростяване;):)нови [re: Cмeшko]  
Автор Semella (минаващ)
Публикувано15.06.06 17:04



Тии...нямаше ли да приключваш...
Най-важните не могат, но по-маловажни - да!
А ние на кого да разчитаме?



Si non e vero, e ben travatto.

Тема Re: Изпростяване;):)нови [re: Semella]  
Авторrлeдaн филм (Нерегистриран)
Публикувано15.06.06 17:32



Уф. Диагноза: неизлечим флиртаджия. От групата на интелигентите.Средно срещана порода. Гъдел за ума, на това разчита.



Тема Re: Изпростяване;):)нови [re: rлeдaн филм]  
Автор Semella (минаващ)
Публикувано15.06.06 17:47



Време беше...



Si non e vero, e ben travatto.

Тема Re: Изпростяване;):)нови [re: Semella]  
АвторCмeшko (Нерегистриран)
Публикувано16.06.06 09:07



Добро утро.

Ние понеже не сме максималисти, можем да се задоволим с маловажните неща- тези с пари. Да не ламтим за най- важните, а?
Колкото до следващият постинг- Какво ще кажеш, да продължим ли да ексхибиционирстваме? (егати и думата спретнах)




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.