Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:15 27.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Тъжно  
Авторвъпpoc (Нерегистриран)
Публикувано18.04.06 18:57



Какво мислите за човек, който ви е приятел и който пренебрегва ваш празник или повод за празнуване с обяснението, че не обича да поздравява (въпреки че знае, че има поводи, които са особено важни за приятеля му)



Тема Re: Тъжнонови [re: въпpoc]  
Авторe (Нерегистриран)
Публикувано19.04.06 11:07



e какво? като не обича ще му се откъсне устата ли да поздрави



Тема Re: Тъжнонови [re: въпpoc]  
Автор jojo-mojo ()
Публикувано22.04.06 13:51



има такива хора, просто не знаят как, чувстват се неловко.
Ако сте достатъчно близки, ще знаеш, че иска да те поздрави, не е забравил.



Тема Re: Тъжнонови [re: jojo-mojo]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано22.04.06 14:11



познавам един такъв, той даже не обича собствения си рожден ден...



Тема Re: Тъжнонови [re: въпpoc]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано22.04.06 15:27



ами помисли си доколко ти е приятел и колко държи на теб



Тема Re: Тъжнонови [re: neverojatna]  
Авторkoпнeж (Нерегистриран)
Публикувано23.04.06 21:47



простак! Още в детската градина се учи на това



Тема Че няма мястонови [re: въпpoc]  
Автор Bambi* (усмивчица!)
Публикувано24.04.06 01:30



в списъка ми с приятели. Просто е

There are some days when I think I'm going to die from an overdose of satisfaction. - Salvador Dali


Тема Re: Тъжнонови [re: koпнeж]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано24.04.06 10:02



Не можах да разбера това мило определение към мен ли беше или към приятеля на искащия мнение? Щото ако е към мен не виждам какво лошо съм казала, а и според мен тези неща се учат в семейството, не в детската градина. Родителите са тези, които най-напред трябва да възпитат и създадат някакъв мироглед.



Тема Re: Тъжнонови [re: въпpoc]  
Автор kri-si (непознат)
Публикувано24.04.06 15:44



Съгласна съм със jojo-mojo. Пък и всеки си има трески за дялане, приеми този човек, какъвто е. Нали сте приятели?!



Тема Има начини да се поправи човек!нови [re: въпpoc]  
Автор Bubbles (Приятелка)
Публикувано24.04.06 16:05



Ами,че толкова ли е трудно да каже едно:Честит празник!,за да ти покаже,че поне помни,че знае колко е важен за тебе празника!Ами според мен тоя "приятел" е простанга,но това не значи,че не може да сте приятели.
Просто поговорете по този въпрос.Все някак ще се разберете,и дори тоя човек може да се промени и да не наранява чувствата на хората.Повярвай ми,и аз съм имала подобeн случаx с една приятелка,но като поговорихме всичко се оправи!Опитай и ти!
And let the forse be with you!



Тема Re: Тъжнонови [re: въпpoc]  
Автор imaranta (непознат)
Публикувано25.04.06 15:21



Хората сме различни. Аз също имам такива приятели, въпреки, че са ми Приятели и са го доказвали стотици пъти са забравяли мои празници. Ми такива са, и аз ги обичам и държа на тях въпреки недостатъците им. Голяма работа като не са ми честитили рождения ден, след като знам, че винаги когато имам нужда от тях са до мен.



Тема Re: Тъжнонови [re: imaranta]  
АвторDa (Нерегистриран)
Публикувано30.04.06 19:39



аз съм от този тип приятели, които не обичат да поздравяват за празниците, обаче си обичам приятелите и те винаги могат да разчитат на мен.
Май на тези хора им се вика темерути, обаче те не са лоши, дори може да им имаш повече доверие на тези, които много приказват и са много отворени.



Тема Re: Тъжнонови [re: въпpoc]  
Авторmargo (Нерегистриран)
Публикувано02.05.06 21:29



Какво да мисля - случва се! Чаках едни поздрав цял ден, дори говорих с човека през деня и той не ме поздрави... мина повече от седмица, друг повод стана да се говори за моя празник и тогава се оказа, че просто от разсеяност е забравил, ама много е забравил... и ми се извини и после наистина получих най-милото поздравление - десет дни по-късно...



Тема Re: Тъжнонови [re: margo]  
Автор lumixx (Любознателна)
Публикувано27.05.06 07:28



И какво от това, ако някой красиво, многословно с подходящ нищо незначещ подарък Ви честити празника?
Ценете приятелите си по това дали са до вас в труден момент, а не по това дали умеят красиво да говорят!



Тема Re: Тъжнонови [re: въпpoc]  
Автор *Alexandra* (свободомислещ)
Публикувано28.05.06 01:47



Имам едно съвсем малко питане-ти как си избираш приятелите?Защото на моите аз им знам и силните, и слабите страни и отдавна вече съм спряла да им се сърдя. Просто ги обичам, защото са самите себе си- с всичко хубаво и лошо, което може да ни сервира живота.....

ЖИВОТА ВИНАГИ НИ ДАВА ОНОВА, КОЕТО ЗАСЛУЖАВАМЕ!!!


Тема Re: Тъжнонови [re: lumixx]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано25.06.06 12:39



"И какво от това, ако някой красиво, многословно с подходящ нищо незначещ подарък Ви честити празника?
Ценете приятелите си по това дали са до вас в труден момент, а не по това дали умеят красиво да говорят!"

Мдааа, хората са по-важни от дните. Не корете хората, които не се сещат за раожденните си дни, често животът ни изглежда достатъчно неприятен, за да празнуваме появата си на този свят.



Тема Re: Тъжнонови [re: въпpoc]  
АвторPeни (Нерегистриран)
Публикувано06.07.06 15:20



Бих си помислила, че е достоен за съжаление, понеже е лишен от способността да усеща и дарява обич.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.