Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:40 27.09.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: специалнонови [re: neverojatna]  
Автор spider4o™ (брокерче)
Публикувано03.11.06 14:27



Коя е вашата секция? Ти нали беше по немска земя понастоящем?
А аз гласувах за Краси Радков.



Слави

______________
spider4o не спи, той ... чака!!!


Тема моля, молянови [re: spider4o™]  
Автор Acyaн (тук някъде)
Публикувано03.11.06 20:59



На кои деца - на едни сладки момиченца-кокиченца, дето ни опъват нервите всеки божи ден



Виж сега - ако от 6 годишен живееш с живатни в къщи, не на двора, не ти прави впечатление. Освен това си е друго като имаш живатинче в къщи - никога не си сам и можеш да си извиниш налудничевото говерене съм с говорене с котето (примерно). А иначе - не си ми я пращал да я видя. Аз имам две котенца . Едната е Мая, защото "Е родина през май и вика мяу", а другата е Фиона по принцип, но и викам Пипона или Пипче, защото само пипа разни неща в розови лапки



Тема Re: специалнонови [re: spider4o™]  
Автор neverojatna (малко вероятна)
Публикувано06.11.06 12:31



кой е Краси Радков?


май го нямаше в бИлЮтината, както казваше една от членките на комисията, пък аз бях иначе в посолствота на Папуа-Нова Гвинея

като няма хляб яжте пасти

Тема Re: моля, молянови [re: Acyaн]  
Автор spider4o™ (брокерче)
Публикувано09.11.06 18:13



какво правят момиченца в една морга?


А тия сладки момиченца имат ли си приятели?

Душко Добродшуко

______________
spider4o не спи, той ... чака!!!

Тема Re: специалнонови [re: neverojatna]  
Автор spider4o™ (брокерче)
Публикувано09.11.06 18:47



Папуа-Нова Гвниея? Е та каква комисия отнасяюа се за бг избори може да има в посолството на Папуа Нова Гвинея в Германия?


А Крааси Радоков е един български актор, изявява се по телевизията и редовно ме разсмива. Вярно е, че го няма, но аз реших, че е достоен и го поставиох по номер 7 в интегралната бюлетина :)
Другите двама не ми харесаха.

______________
spider4o не спи, той ... чака!!!

Тема хихихинови [re: spider4o™]  
Автор Acyaн (тук някъде)
Публикувано09.11.06 23:52



Сладките момиченца-кокиченца нямат работа в моргата и въобще не са там - те са на работното ми място. Ако си направиш труда, мисля, че съм писала по-нагоре (не ми се повтаря)...


А момиченцата-кокиченца са малки за приятели (в смисъл на "гаджета", в какъвто предполагам, че се интересуваш...), а ако себе си искаш да уредиш - съвсем

Джеръм Дейвид Селинджър - "Спасителят в ръжта"



Тема Re: специалнонови [re: spider4o™]  
Автор neverojatna (малко вероятна)
Публикувано13.11.06 11:05



ихиииииии, ти чак мен обърка с тая география



в Папуа хорицата един де решиха да слязат от клоните и да си изберат племенен вожд, та аз бях там от малкото, които могат да четат и да се подписват и се наложи да съм членка в комисия
беше забавно, само гадното е, че се става сутрин много рано, и там отварят секциите в 6 ч. като тука

като няма хляб яжте пасти

Тема Re: специалнонови [re: neverojatna]  
Автор spider4o™ (брокерче)
Публикувано17.11.06 17:11



Ама ти си в Папуа Нова Гвинея? В Папуа? Дето е посред Индийския океан?
Че нали беше в Германия? Аз си мислех, че Папуа си имат посолство в Германия. Бре. Що си там? Я прати снимки на океана.
А да си пръв измежду равни е хубаво :) Primus inter pares!


Фратю

______________
spider4o не спи, той ... чака!!!


Тема Re: хихихинови [re: Acyaн]  
Автор spider4o™ (брокерче)
Публикувано17.11.06 17:34



че на мен какво ми е? не съм достоен за малки сладки момиченца? че аз само по такива си падам. мразя некви високи и грамадни. метър и 60 до метър и 75 са екстра.
не си споменавала, че работиш. Мислех, че биологията (и производните дисциплини) изцежда всичкото време.


Мадлин Олбрайт

______________
spider4o не спи, той ... чака!!!


Тема :)))нови [re: spider4o™]  
Автор Acyaн (тук някъде)
Публикувано17.11.06 19:34



Работя, да... Занимавам се с девойчета, които са мънички - 11-12 годишни... Та за това ти казах, че са ти малки, имайки в предвид, че си мой набор (може би). А ако си падаш по педофилски изпълнения

... това си е твоя работа, но аз моите деца не си ги давам ... (шегувам се за педофилията, не се обиждай)
А щом си падаш по момиченца в диапазон 1.65-1.75, значи влизам в класацията
А за времето - ако се занимаваш само с едно нещо има голяма опасност да ти омръзне или да го намразиш, така че се разнообразявам по този начин.

Джералд Даръл




Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.