Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:41 23.06.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: специалнонови [re: neverojatna]  
Автор spider4o™ (български)
Публикувано04.08.06 23:26



green sally up and green sally down
lift and squat, gotta tear the ground


адмирал Нелсън

______________
Алкохолът не решава проблемите ...всъщност и млякото не ги решава.


Тема Re: Всъщностнови [re: Acyaн]  
Автор spider4o™ (български)
Публикувано05.08.06 22:58



Спокойно, това им е хубаво на големите теми, че никой не ги чете и можеш да си пишеш 'секви глупости от типа на "Аз съм кретен" и това да не повлияе на виртуалното ти реноме. Искам просто да кажа, че обемистите теми са прекрасни за подобни словоизлияния :) И все пак можеш просто да ми напишеш едно число..

______________
Алкохолът не решава проблемите ...всъщност и млякото не ги решава.


Тема Браво, браво, депешке, хубаво правишнови [re: nenepyga]  
Автор spider4o™ (български)
Публикувано05.08.06 23:01



На мене пък ми е скучно. Вчера си оправих компютъра и мисля тези 10-15 дни да битувам в София. Ха! Утре съм на сватба да ти се похваля.



дядо Стефчо

______________
Алкохолът не решава проблемите ...всъщност и млякото не ги решава.


Тема Охооооо....нови [re: spider4o™]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано05.08.06 23:29



... много обичам чуждите сватби... хихихихихихихихи... най-спечени са младоженците... родителите се напоркват яко.... а приятелите, които обикновено са настанени в най-отдалечения край на залата, правят бесен купон....хахахахахахахаха...

... малко ти завиждам

... иначе и на мен ми е скучно, даже много....

...Rapture rushing through my veins... Passion flaming in my heart...

Тема Re: Охооооо....нови [re: nenepyga]  
Автор spider4o™ (български)
Публикувано05.08.06 23:33



Хах, да, наистина винаги е така. В този случай младоженката ми е наборче и е на 20 години и ... ми е братовчедка. Нямам търпение да дойде, изпълнен съм с любопитство конкретно за тази сватба.
По морета ходи ли ти в последно време?

______________
Алкохолът не решава проблемите ...всъщност и млякото не ги решава.


Тема Re: Охооооо....нови [re: spider4o™]  
Автор nenepyga (зашеметена)
Публикувано06.08.06 01:14



... ако не броим Босфора, 'щот' там не успях да си топна гъзеца.... не съм видяла морето до сега, туй лято.... ама като нищо ще се метна до там, поне за един уикенд...

... но па си имам селскостопански тен "на потниче" от Истанбулската опашка за концерта... мнооо секси го раздавам....хахахахахахахахаха



...Rapture rushing through my veins... Passion flaming in my heart...

Тема Re: специалнонови [re: spider4o™]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано06.08.06 12:24



а на войне, как на войне,
патроны, водка, махорка ....

Комбат
Любэ





Тема Re: специалнонови [re: neverojatna]  
Автор spider4o™ (български)
Публикувано12.08.06 13:49



искам да те питам нещо
от известно време (2-3 дни) си свалям класическа музика. само най-отбрани шедьоври така да се каже.
Ама тоя композитор "Pachelbel" на български суъщо ли е Пахълбел? Щото като видях П-то в началото и веднага ми дойде "Паганини", но май не може да е той. Имаш ли някакви идеи? Много ми харесва неговата "Cannon in D".



Незнайко

______________
Once you go spider4o...you never go back...


Тема Слушай сега моята мечтанови [re: nenepyga]  
Автор spider4o™ (български)
Публикувано12.08.06 13:51



Значи аз пък желая да се случи следното. Левски (който по всяка вероятност ще попадне в групите за Шампионската лига) да се падне в една група с Валенсия. При това обстоятелство ще има екскурзия, организирана от фенклуба. Тогава ще впрегна всички усилия, за да отида до там. Много ми се ще.


Дон Жуан

______________
Once you go spider4o...you never go back...


Тема Re: специалнонови [re: spider4o™]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано12.08.06 14:52



Компоситорът се казва Йохан Пачелбел (1653 - 1706)

а ето и повече за него:

http://en.wikipedia.org/wiki/Johann_Pachelbel



Всезнайка




Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.