Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:10 28.06.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Някой който се терзаенови  
АвторHяkoй (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 10:01



Чуствам се адки гадно и глупаво....
Допуснах две грешки които за малко да костват приятелството ми с една жена.
1. Подходих елементарно и грубо, като принизих възвишените емоции до физически желания.
2. Използвах приятелството ми като отдушник за напрежението в работата ми, по недопустим начин.
На въпроса който най много ме терзае "Защо и ти стана като другите", искам да извикам ........неее аз не съм като другите и не желая да бъде никой друг освен себеси.....



Тема Re: Някой който се терзаенови [re: Hяkoй]  
Авторвъпpoc (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 10:41



още ли сте приятели? Въпреки всичко?
Съмнявам се.

Много често подобен "разрив" завършва или с истинска любов, или с истинска омраза. Средно положение няма.



Тема Re: Някой който се терзаенови [re: Hяkoй]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано22.02.06 11:29



Да можеше да знаеш колко дълбок е смисъла на този въпрос...........

Нима ти в този момент не беше себе си?

Кога си ти, истинския?

Истинско ли е приятелството ти, какво ти искаш от тази жена - душата и или тялото и?



Тема Re: Някой който се терзаенови [re: svestna]  
АвторBOR (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 12:31



Razbira se 4e sam naiasno s dalbo4ibo4inata na vaprosa........Zastoto to4no tozi vapros e v osnovata na priateltvoto mi s tazi zena.......
Vinagi sam bil istinski.....az sam 4ovek i normalen mazq moze bi poniakoga dajstvam pribarzano impulsivno no tova ne zna4i 4e ne sam istinski.....
Nisto pove4e ne iskam osven priateltvoto mi s tazi zena.....ste go povtoria ne iskam nito dusata i nito tialoto i........iskam emocionalno priateltvo....usestam kolko sam zalak v momenta no viravam v priateltvoto....i ne iskam da go zagubia.
Nikoga ne sam se 4uvstval po gadno ot sega......ne e opravdanie a usestane...no tova niama zna4enie.....



Тема Re: Някой който се терзаенови [re: въпpoc]  
АвторBOR (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 12:38



Viravam v priateltvoto.....i zelaia tova priateltvo da prodalzi.......
Az ne umeia da mrazia....no pak za tova pak moga da obi4am.....problema mi e 4e ne pokazvam obi4ta si po naj dobria na4in....
E ako niama sredno polozenie....neka bade liubovta....liubovta kato usestane kato emocia kato vdahnevenie....



Тема Re: Някой който се терзаенови [re: BOR]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано22.02.06 12:48



Поздравявам те за желанието ти да запазиш приятелството, поздравявам те за това, че си призна грешката /в момента леко злорадствам /..........сигурна съм, че ще ти е простено..........поне за сега............

И лека работа................ за да не се оправдаваш след това с работата, че е причина за твоята издънка:-))))))))



Тема Re: Някой който се терзаенови [re: svestna]  
АвторBOR (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 14:43



Blagodaria na priatelia
i iskam da kaza na zenata 4e sam adski stresiran...



Тема Re: Някой който се терзаенови [re: BOR]  
Автор troy@ (непокорна)
Публикувано22.02.06 18:46



Търсиш си оправдания - намираш си ги.

И нима любовта може да бъде само чиста емоция?! вдъхновение за душата? без да досконеш тялото?

Как може да избереш любовта в името на приятеството? Дали наистина ще бъде любов?



Тема Re: Някой който се терзаенови [re: troy@]  
АвторBOR (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 23:45



Az ne tarsia opravdania az tarsia resenia...
Obi4am zada4ite s povisena trudnost....koito sa s mnogo neizvestni...ne 4e se hvalia no biah mnogo dobar po matematika na vremeto i tozi tip zada4i hi4 ne mi se opiraha.....V momenta se opitvam da resa zada4a s mnogo neizvesni....iavno sam pozagubil trening no ste stigna do otgovora. Ne mi se opirala zada4aq nadiavam se i tazi da ne mi se opre.....prosto taka sam se nahasal da ia resa 4e prosto me sarbiat racete....))
No tova e lesnata strana....na dejtvieto...viz liubovta e trudno i slozno nesto......pri liubovta 2 i 2 ne praviat 4..i v tova e nejnia 4ar, kazusa vinagi e edin.....sresnali se edin maz i edna zena i kakvo stanalo se pita v zagadkata. otgovorite sa bezbroj....pozdravili se..raminali se....opoznali se...stanali priateli....vliubili se...
liubovta e mnogolika...tia moze da bade i emocia i vdahnovenie i dokosvane i mnogo drugi nesta.....az ibiram i priateltvoto i liubovta....zastoto ptiteltvo bez liubov e nisto....maj mnogo filosofki podhodih kam pitaniata ti.......pak usloznih nestata s mnogo dumi...
nakraja ste zavarsa s tova.......obi4am priatelite si i gi cenia...prodalzavam...imam priatel kojto e zena .....edna strahotna zena......i nakraia ste zavarsa....s tova az samia tarsia otgovorite na tezi vaprosi.......nadiavam se s pomosta na priatel da gi nameria....



Тема Re: Някой който се терзаенови [re: BOR]  
Автор troy@ (непокорна)
Публикувано23.02.06 07:23



Да кажем, че всеки си има свое понятие за любовта (апропо, любовта не е математика!).
Това, че обичаш приятелите си е хубаво. И все пак за мен това е обич в чист вид.
Самият ти си намесил физическото в отношенията си с тази жена - това не е чисто приятелство, а още по-малко чиста обич. Нима изпитваш физическо увлечение към всичките си приятели? дори и към тези от твоя пол?
Сега и аз ще ти кажа, че приятелството между мъж и жена е възможно. За да се постигне е нужно и двамата да имате еднакви разбирания за приятелството, секса и любовта като понятия. (ако ще го приравняваме към математиката )

Може би, първо, би трябвало да си изясниш за себе си дали и с какво тази жена се различава от приятелите ти. Ако разликата е само в това, че е жена, то може би ти е време да преосмислиш понятието си за приятелство.

Ако това е същата онази омъжена или обвързана (не си спомням какво беше писал) жена, то приеми, че сте се разминали, бъди й приятел и не решавай задачи, а се научи да уважаваш връзките на хората, както и принципите, и чувствата им. Не може, просто ей-така, защото искаш да си "начешеш крастата" (каквато и да е тя - дори и потребност от любов), то да нахълтваш в нечий живот, да правиш грешки и после да търсиш "опрощение". Разбирам да не си бил информиран за това дали тя е била обвързана, но май не е било така.

И аз се разфилософствах.

И защо приятелството без любов да е нищо?! Това ми лъха на предрасъдъци? Една жена може да ти бъде, дори и по-добър, приятел от мъж. За мен, например, приятелите ми са безполови - когато искам да целуна, погаля някой от тях (жена или мъж), то не си задавам въпроса "Дали това е любов?!". Аз знам, че това е обич - от онази чистата, която изпитвам и към родителите си, и към брат си, и към най-близките си роднини. И не бих нарекла това чувство любов и не бих искала и да го наричам така, нито да го постигам като такова.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.