Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:09 26.05.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: ?нови [re: dew]  
Автор secret_19 (упорита)
Публикувано15.03.06 20:21



ами трябва да се научиш да общуваш, като за начало почни с чата-говори с хира, споделяйте мнения, научи се да казваш винаги това, което мислиш, нещо повече да имаш желанието да кажеш собственото си мнение, да ти обърнат внимание. не говоря за егоизма да си в центъра на света, а да преодолееш страха от това и ти да бъдеш попитан, да кажеш мнението си пред всички без да се притесняваш как ще го приемат другите. ако имаш някакви въпроси можеш да ми пишеш и бележка ако искаш. ако не си съгласен с мен, напиши защо не си съглаен, за да обсъдим заедно нещата. чао и успех!

o4akvai vsi4ko ot vsi4ki daje i ot sebe si


Тема Re: ?нови [re: nenepyga]  
Авторdew (Нерегистриран)
Публикувано16.03.06 12:12



затворен и срамежлив човек не е равно на ТЕМЕРУТ



Тема Re: ?нови [re: dew]  
Автор nenepyga (пъстрокрила)
Публикувано16.03.06 13:23



Прав си, приятелю!
Но в живота затворените хора само страдат и са почти винаги самотни ... затова моят съвет е да се напънеш и да се опиташ да се "отвориш", поне малко!
Всяко нещо с времето си! Започни с излизане чат-пат, с общуване в Интернет и скоро ще можеш да се държиш по-свободно!

P.S. Всъщност аз не разбрах, дали става въпрос за теб или просто заемаш някаква позиция по темата!

...Lead me into your darkness...


Тема Re: ?нови [re: nenepyga]  
Авторdew (Нерегистриран)
Публикувано16.03.06 14:28



за мен , като една страдаща от същите симптоми като авторката на темата



Тема Re: ?нови [re: dew]  
Автор nenepyga (пъстрокрила)
Публикувано16.03.06 14:34



Ами тогава прочети предишните ми постинги по темата - там давам конкретен съвет по темата... Нещо, което помогна на мен и се надявам да помогне и на вас!
Успех!

...Lead me into your darkness...


Тема Re: ?нови [re: nenepyga]  
Авторdew (Нерегистриран)
Публикувано17.03.06 12:16



Фитнеса не е универсално лекарство- лично на мен ми е много скучен, от опит ти казвам и по никакъв начин не ми помага да бъда по общителна . С кого да си говоря ? с колелото? със степера ? или които и да е там уред.
Благодаря все пак!



Тема Re: ?нови [re: dew]  
Автор secret_19 (упорита)
Публикувано17.03.06 12:25



добре тогава някакво друго занимание. не знам нещо , което обичаш. може да се разровиш из други клубове в дир да потърсиш интересна тема за теб. като за начало аз ти предлагам нещо , ти ако искаш го изпълнявай ако искаш недей-това е просто мое предложение. помисли си какво харесваш в себе си и какво не. сигурна съм че имаш много положителни качества и трябва да ги използваш. после започни да правиш нещо, което ти е интересно, не знам нещо , което те отпуска, успокоява те и се чувстваш добре. след това започни да бъдеш малко по-сигурна в себе си, повярвай си, радвай се на всеки успех , който имаш та дори и да е абсолютно обикновено нещо, няма значение важното е да си доволна от себе си. включвай се в чата , не е въпроса да си търсиш някой там а просто да контактуваш с хора, когато преминеш с това е малко по-лесно с общуването.

o4akvai vsi4ko ot vsi4ki daje i ot sebe si


Тема Re: ?нови [re: dew]  
Автор nenepyga (пъстрокрила)
Публикувано17.03.06 13:58



Аз не съм казала, че е унивеарсално, но нали все пак идеята на темата е да се дават предложения... и аз споделих нещо, което ми помогна на мен в подобна ситуация. И между другото, фитнеса помага да си поддържаш формата, а от там идва по-голямата увереност... а нали знеш, че по-уверените хора, общуват по лесно:). Аз лично са запознах с много хора там, намерих приятели, а и срещнах няколко интересни мъже! Е естествено, това не става веднага, а чак след няколко месеца усилени тренировки!

...Lead me into your darkness...


Тема Re: ?нови [re: nenepyga]  
Автор bimbaaa (минаващ)
Публикувано17.03.06 18:42



аз не съм редовно в тоя кръг но от време на време попадам там и се измъквам с едно ходене до пловдив - там ми е най-добрата приятелка и така ... немерети си роднина или приятел в друг град от вашия...просто давам идея...



Тема Ima razlichni vazmojnostiнови [re: neverojatna]  
АвторSteev (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 23:45



ima razni varianti koito sa spomenati v humoristichen vid v edna knijka.

Pishi na STEEV_R@abv.bg ,za da ti gi pratj.
Ako ne drugo to pone shte se posmeesh.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.