Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:16 26.09.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема относно приятелството  
АвторДжeйн (Нерегистриран)
Публикувано24.01.06 14:19



Искам да запитам какво трябва да направя, за да не се караме толкова много с моята приятелка. Давам всичко от себе си, правя нещата, които тя пожелае, почти не и отказвам за нищо, карам я да се чувсва полезна, помагам й в трудни моменти, опитвам се да я разбирам, споделяме си всичко, а тя си мисли, че аз не й се отдавам напълно. Тя обвинява, че не държа на нея и не ме интересува какво се случва с нея. Това ме наранява, но се опитвам да го прикривам... Какво трябва да направя, за да спася едно бавно разпадащо се приятелство? Моля ви помогнете ми!



Тема Re: относно приятелствотонови [re: Джeйн]  
Автор- (Нерегистриран)
Публикувано25.01.06 11:26



Всяко приятелство,като всичко друго на този свят и добре да живее,
накрая умира.



Тема Re: относно приятелствотонови [re: Джeйн]  
АвторBили (Нерегистриран)
Публикувано26.01.06 11:40



Бяхме три приятелки. Момчето, което тайно харесвахме и трите, предпочете мен и с него сме заедно вече 4 години. Уж си останахме приятелки, но те се постараха да ми направят живота черен с невероятни трикове - пренебрегваха ме, когато той замина да учи в чужбина, правеха се на недостъпни и като капак разпространяваха неверни слухове за мен - и всичко това като че не се беше случвало, когато бях с тях от време на време. Не сме се карали, даже се срещаме през ваканциите, когато всички сме в България. Едната се опитва още да поддържа контакти с приятеля ми на базата на предишните общи неща, а другата периодично ми се обажда със стари спомени за славното време, когато сме си били тричките много близки.
Не страдай излишно, помисли дали няма някаква подобна причина за нейното държане. Да не би да чувства заплаха от някой и да ревнува?



Тема Re: относно приятелствотонови [re: Bили]  
АвторДжeйн (Нерегистриран)
Публикувано28.01.06 00:12



Благодаря за съвета, Вили. Надявам се наистина да не е нещо сериозно, но нещата стават още по-зле... Само че няма от кого да е чувствала заплаха, тъй като всички момчета, които познаваме, харесват повече нея, никой не предпочита мен. Може би хората са прави, може би наистина съм прекалено упорит човек, но в крайна сметка такава съм, не мога да го променя



Тема Re: относно приятелствотонови [re: Джeйн]  
АвторJenny:) (Нерегистриран)
Публикувано01.02.06 00:44



tipi4no za horata e da se wuzpolzwat ot 4ujdata dobrina :( .ne moga da ti dam suwet ,no ako ti si priqtel i se 4uwstwa6 naistina takuw (mislq 4e e taka:)) pitai ,izslu6wai ,spodelqi i pro6tawai :) ne6tata winagi sa mnogo prosti ... stiga da ima koi da gi priznae i koi da gi 4ue :)



Тема Re: относно приятелствотонови [re: Джeйн]  
Автор neverojatna (neverojatna)
Публикувано09.02.06 17:03



а не мислиш ли, че приятелката ти е прекалено егоистична и себична, скъпи Джейн??? в една връзка не е редно единият само да изисква без да дава... ти какжо получаваш от нея освен обвинения? може би тя не те заслужава и те използва. помисли и за себе си все пак. и не се опитвай да прикриваш чувствата си и да се натоварваш допълнително. стискам ти палци



Тема Re: относно приятелствотонови [re: Джeйн]  
Авторfriend (Нерегистриран)
Публикувано27.03.06 08:14



Ако това, което си написала е 100% вярно и ако правиш всички изброени неща тогава проблема не е в теб, а в другия човек, най-важното е да си чиста пред съвестта си, давай посттоянно на всеки без да искаш нещо в замяна, доброто винаги побеждава злото. Давай постоянно и от сърце, за другото не се тревожи.



Тема Re: относно приятелствотонови [re: Джeйн]  
Автор sheri (непознат )
Публикувано27.03.06 09:11



ако твоиата приателка не оцениава всичките тези неща които правиш за нея може да не те заслужава изобщо.най вероятно имате нужда да си починете един от друг.времето само ще покаже как стоят нещата между вас



Тема Re: относно приятелствотонови [re: Джeйн]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано12.04.06 19:27



Смени я с друга, човече! Но не очаквай по-добри резултати...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.