Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:46 03.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Търпението....що е то ?.......нови  
Автор taiti_woman (минаващ)
Публикувано06.12.05 15:57



Когато проявяваш голяма доза трърпение в отношенията си какво според вас е това ?- висока колтура , някакъв маниер на поведение или просто страх от неизвестното ?



Тема Re: Търпението....що е то ?....... [re: taiti_woman]  
Автор roтoвaнka (непознат )
Публикувано13.12.05 12:29



откъде да знам- аз съм от нетърпеливите и търпението вънаги ми е било много загадъчно и хората които го притежават са ми изглеждали винаги загадъчни



Тема Re: Търпението....що е то ?.......нови [re: roтoвaнka]  
Автор taiti_woman (минаващ)
Публикувано13.12.05 16:34



А пробвала ли си да го проявиш в някоя от чертите на характера си ? Например в отношението ти към най- близкиат приател или мъжът когото обичаш ? Пробвай !



Тема Re: Търпението....що е то ?.......нови [re: taiti_woman]  
Авторroтoвaнka (Нерегистриран)
Публикувано13.12.05 23:21



пробвам ама безрезултатно- като искам нещо не мога да чакам - полудявам -иначе съм търпелива в смисъл прощавам ,правя компромиси



Тема Re: Търпението....що е то ?.......нови [re: roтoвaнka]  
Автор taiti_woman (минаващ)
Публикувано14.12.05 09:01



Компромисът не е търпение - то е нов вариант който предполагаш че може да бъде в определена ситуациа - най- вече го проявяваме в интимните отношениа ! Когато искаш да постигнеш нещо мн.важно но зависиш от определени опстоятелства неясни във времето как стоят нещата ? Приатен ден !



Тема Re: Търпението....що е то ?.......нови [re: taiti_woman]  
Авторroтoвaнka (Нерегистриран)
Публикувано14.12.05 11:06



ами нетърпелива съм и когато спра да насилвам нещата то се получава от самосебе си !но се оказа че това било нормално - четох една книжка снощи - случайно попаднах на нея-Транссърфинг на реалността - и то така трябвало да бъде - да не придаваш важност на нищо - тогава ще го имаш !аКО ТОВА ТИ Е ВЪПрОСА ДЕ



Тема Re: Търпението....що е то ?.......нови [re: roтoвaнka]  
Автор taiti_woman (минаващ)
Публикувано14.12.05 11:51



Въпросът по-ясно звучеше така - Притежаваме ли качеството търпение и ако"ДА" как го определяме и възпитаваме в себе си като качество ?



Тема Re: Търпението....що е то ?.......нови [re: taiti_woman]  
Автор roтoвaнka (непознат)
Публикувано14.12.05 12:09



ами ако можеш да ми отговориш на тоя въпрос ще ми е интересно - щото аз съм от нетърпеливите както казах и никак не мога да се възпитам на търпение- насилвам нещата ,притискам хората и като опитвам да съм търпелива ставам много нещастна- все едно не съм аз затова вече и не опитвам- просто съм си такава квато съм си



Тема Re: Търпението....що е то ?.......нови [re: taiti_woman]  
Авторнeти (Нерегистриран)
Публикувано13.10.06 22:48



мисля си че е по скоро страх от неизвестното търпиш защтото не знаеш какво ще се случи ако предприемеш нещо различно от това до момента



Тема Re: Търпението....що е то ?.......нови [re: taiti_woman]  
Авторkeva (Нерегистриран)
Публикувано26.10.06 15:41



Търпението не е дин от мойте добродетели. Не се научих на това, а ви уверявам, че опитвах. Характер - зодия"овен". Много съм бъркала с тази си нетърпимост, но и с търпение пак. Много харесвам хорпа, които могат да изчакват, да обмислят, да бъдат предпазливи, даже мисля, че те са по-умни.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.