Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:16 18.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Така се получи..нови  
АвторOlea (Нерегистриран)
Публикувано17.11.05 18:21



Здравейте! Много ме е срам да споделя,обаче се оказа че нямам приятели около мен.Знам че е адски банално,но приятел си имам ,имаме общи познати двойки,но аз си нямам мои си приятелки.Понякога ми е адски скучно да седя в къщи ,когато навън е супер време,няма с кой да поклюкарствам ,да искам съвет.Тази година ставам на 30год,много ми е гадно...Вече съм голям човек,а останах без приятели,,Просто незнам какво да направя..Пазете си приятелите...,защото понякога става така

Поздрави..



Тема Re: Така се получи..нови [re: Olea]  
Автор Tas (непознат)
Публикувано18.11.05 16:02



От какво се интересувате? Кажете ми нещо повече за себе си. За какво обичате да си клюкарствате?
Аз съм на 34. Имам проятели, малко на брой. Не съм особено общителна, малко съм затворена и си имам свой собствен свят. Може би ще намерим нещо общо, макар и само в мрежата - едва али сме от един и същи град.



Тема Re: Така се получи..нови [re: Olea]  
Автор Aвapия (новак)
Публикувано20.11.05 16:24



Бях в подобно положение до неотдавна. Омъжих се млада, мъжът ми беше един такъв критичен и не харесваше приятелките ми и аз бързо се отдалечих от тях. Минаха 20 години, мъжът ми ме остави и тогава се сетих за забравените приятелки, да са живи и здрави, страшно ми помогнаха.
Разбрах на 40 години какъв спасителен пояс може да е женското приятелство. От София ли си? Пиши на aiuta@abv.bg, човек не знае, може да си допаднем, аз съм нормална и спокойна, приказлива съм и често се шегувам, ако имаш деца, може да ги сприятелим с моите, пробвай поне.



Тема Re: Така се получи..нови [re: Olea]  
Автор lnichka ()
Публикувано21.11.05 10:17



Здравей!
Позволявам си да говоря на "ти", защото имам сходни проблеми и те почувствах близка. Особено като прочетох това за хубавото време и стоенето вкъщи - все едно аз съм го казала...
Още по-болезнено усетих това, че нямам мои приятели, когато се разделихме с дългогодишния ми приятел, заради когото се преместих в друг град и осъзнах, че "общите" ни приятели са си само негови, а моите доколкото са останали такива са много далеч.
Ще се радвам да ми пишеш.

Поздрави!
Ина



Тема Re: Така се получи..нови [re: lnichka]  
АвторOlea (Нерегистриран)
Публикувано21.11.05 18:03



Здравей! Много,много се радвам .че ми написа.Трудно ми беше да си призная ,че нямам приятели около мен.До скоро си въобразявах ,че не е така .Наскоро в почивния си ден се замислих какво да правя и се оказа ,че каквото и да правя все трябва да си го правя сама! Ако искаш пиши ми на имейл valentinova@gbg.bg.Вярвам, че ще си допаднем.

Поздрави(ще чакам да ми пишеш)



Тема Re: Така се получи..нови [re: Olea]  
АвторOlea (Нерегистриран)
Публикувано26.11.05 16:16



Нищо не се получи! не си намерих приятели



Тема Re: Така се получи..нови [re: Olea]  
Автор cuddly ()
Публикувано27.11.05 10:34



не се отчайвай, който търси, намира.
преди време имах една връзка, при която с въпросния мъж прекарвахме огромна част от денонощието заедно и по едно време се усетих, че съм се откъснала от всичките си причтели. Много гадно.
Ако имаш забравени стари приятели, опитай се да ги издираш, ако не, търси нови.



Тема Re: Така се получи.. [re: cuddly]  
АвторOlea (Нерегистриран)
Публикувано28.11.05 20:23



Здравей! Ти намери ли си приятели от тук? Аз явно не успях!Сугурно всички си имат бол приятели и са щастливи!



Тема Re: Така се получи..нови [re: Olea]  
Автор cuddly ()
Публикувано28.11.05 22:14



о, да. намерих, но съм отворена и към нови запознанства.
а ти оставила ли си тук някакви координати- как да те намерят новите ти птиятели?
Като за начало, можеш да се регистрираш, така ще можеш да получаваш лични бележки от другите регистрирани клубари.
Или остави имейл, кю..
Упсех!




Тема Re: Така се получи..нови [re: Olea]  
Автор d_oliva (непознат)
Публикувано29.11.05 12:47



Здравейте ! Регистрирах се




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.