Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:22 14.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Приятелство -мъж-жена-без секс?!  
Автор*fifi* (Нерегистриран)
Публикувано27.10.05 11:02



Да, въпросът ми е от най-сериозните.
Ще се радвам да споделите вашето мнение по въпроса, а именно:
Е ли е възможно или не приятелство между мъж и жена без секс, т. е. чисто платонично. Моите наблюдения по въпроса са, че не е възможно такова нещо. Просто такъв филм не съществува. Особено ако жената е млада и твърде привлекателна. А един мъж само в началото се прави на приятел - докато я спечели и свали.
Как е според вашия опит в живота?



Тема Re: Приятелство -мъж-жена-без секс?!нови [re: *fifi*]  
Автор svestna (понякога)
Публикувано27.10.05 12:58



А един мъж само в началото се прави на приятел - докато я спечели и свали.


Това ми прозвуча малко грубичко и леко цинично, аз не виждам никакво приятелство, а само желание за секс. Защо си губиш времето, за да се правиш на приятел....кажи си направо на жената какво искаш.
Аз съм жена и мисля, че според нас жените има приятелство между жена и мъж без секс, според мъжете - това е невъзможно



Тема Re: Приятелство -мъж-жена-без секс?!нови [re: *fifi*]  
Автор cuddly ()
Публикувано27.10.05 13:30



може бе, как да не може.
Обаче - трябва и двамата да си имат с кого друг да правят секс (но тогава приятлството, ако е дълбоко, ще бъде духовна изневяра)

днес (по)каза ли "Обичам те"?

Тема Защо не?нови [re: *fifi*]  
Автор Julie ()
Публикувано02.11.05 01:59



Аз имам приятел-мъж, става дума за истински приятел, от години. Запознахме се, когато бяхме на около 13 год., сега съм на 25. Никога не сме правили секс... До преди около 5 години се виждахме доста често, сега вече и двамата сме заети, но все още бих го определила, като най-близкият човек, когото имам! Стигнали сме до ситуация, в която на практика няма значение, че не сме заедно ежедневно.
Както и да е, отнесох се . Мисълта ми беше, че според мен приятелство между мъж и жена е нещо напълно възможно. Като любовта е - стига да срещнеш подходящият човек...

PS: Емо, това ще си остане винаги така, нали? Юли.



Тема Малко филми си гледала!нови [re: *fifi*]  
АвторУcмивka (Нерегистриран)
Публикувано02.11.05 02:18



Напълно е възможно такова приятелство-зависи от хората!Зависи какво иска жената и какво иска мъжа Може би за мъжете е по-трудно,но е въпрос на избор и разбирания! Ако те цени като 4овек и държи на духовният контакт с теб,ще ти бъде приятел! Дори и да го има физи4еското привли4ане ,то може да послужи само за на4алната стъпка,но оттам нещата минават на друго ниво Зависи какво иска жената и какво иска мъжа



Тема Re: Защо не?нови [re: Julie]  
Автор*fifi* (Нерегистриран)
Публикувано02.11.05 14:42



Толково ли е грозен приятелят ти? Нима не чувстваш нищо повече от "другарски чувства" към него? Дали той не страда поради твоята физическа хладина към него?



Тема Re: Малко филми си гледала!нови [re: Уcмивka]  
Автор*fifi* (Нерегистриран)
Публикувано02.11.05 14:53



Според мен най-критичната точка в едно приятелство е безкористността. Има ли сметка, условия, подмолност, предпоставки за двуяко разбиране за отношенията между двамата, връзката се изкористява.
Още в началото на познанството двамата трябва да са наясно докъде ще се простират границите на "приятелството" им. Да не ги нарушават, ако държат един на друг. Така болките и разочарованията до голяма степен могат да бъдат спестени.
Освен това хората са различни както в емоционалните, така и в сексуалните си нужди. Тези граници в едно приятелство между мъж и жена лесно и винаги могат да бъдат прекрачени. Все единият от двамата няма да издържи на напрежението, неминуемо породено в такава връзка, и "ангелите" му ще се поддадат... на изкушението.



Тема Re: Приятелство -мъж-жена-без секс?!нови [re: *fifi*]  
Автор rimti (шегубийка)
Публикувано02.11.05 15:48



До тук всички изказани мнения са от женска гледна точка.
Ясно е че мъжете гледат на нещата от друг ъгъл.
Добре би било ако и мъж се включи в темата

Тези които обичат препятствията,винаги се стремят към почти не постижими неща


Тема Re: Приятелство -мъж-жена-без секс?!нови [re: rimti]  
Автор lCE (Леден)
Публикувано02.11.05 21:46



Мъжката гледна точка е същата - поне моята . Имам наистина добри приятелки с които не съм правил и не смятам да правя секс .



Тема Re: Защо не?нови [re: *fifi*]  
Автор Julie ()
Публикувано03.11.05 01:02



Ами не е грозен . Честно казано обаче изобщо не мога да го възприема като сексуален обект
Искрено се надявам да не страда от този факт




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.