Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:43 28.04.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Я пак за Азис  
Авторbrr (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 11:50



Ммм да. Обаче не разбирам, защо не ви харесва полурома Азис. Какво не ви харесва в него? Той се скапа да изпълнява всички условия. Ми кат харесваш манекенка със силиконов бюст, с дупки от липосукция и с пари, щот си е давала нещо за тях и си ги заработила?! Видно те са с голям успех. Присъстват на всички светски и несвяти сбирки на новия елит?! Какво му е на Азис? Той е също като тях. Има ли разлика? Има изкуствен гоолям член, липосукция, пари, срещи, кабрио. Ми той е върхът на бъдещият продукт. Ми той е бъдещето. Полуром? Че кво им е на ромите? Кат нямат пари - крадат. Ми няма да умрат от глад, я. Кат им увеличат тока - не го плащат. Правилно. Кат им рече Живков - марш в панелките, те :"ама без коня - не". Те не падат от коня. Че кво им е на ромите? Пеят, веселят се, кефят се и когато нещо решат, че е несправедливо се борят срещу него. Мммм да. Стой в панелката, плащай като арабин незаконно увеличен ток, плащай на царя магистрала, дет я строи татко ти и ще видиш, че детето ти ще си търси мъж с гоолям изкуствен член, с кабрио, със липосукция, ще си дири Азиса. Защо мислите, че го мразите? Той е ваш, наш продукт. Бъдещето е на Азис. Трябваше да е цял ром. Полу ром, полу идиот са неща, които са незавършени.



Тема Re: Я пак за Азиснови [re: brr]  
АвторCъH (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 18:37



е добре де, и кво?
много интелигентно съждение

само че Азисчо мой не е ,
това, което аз харесвам няма средствата и силите/нито може да ги използва безочливо/ за да го конкурира и да има същата популярност/а и май не я търси/
то не че го няма, но е толкова задушено, че все едно че го няма,

а новоизлюпената ни "аристокрация" с PR Евг. Минчев, които с погнуса гледат на Азис/щото е простаааак/, но в същото време гледат прехласнато дебелите балерини на Донецкия национален театър за опера и балет/на плейбек/...и си мислят, че гледат Ленинградския/със старата му слава/ срещу 50-80 лв. и се кефят щото са станали "истински аристократи" ...
ахкат , охкат и пият шампанско за по 200-400 кинта бутилката, ходят на партита, круизи, лов и на психоаналитик, играят билярд в приватна обстановка, рисуват любителски с маслени бои,
а тасовете на колите им струват колкото бюджета на една театрална постановка да не са по убави?
ама нА, и те са хора

прав/а си,
това ли искаше да чуеш/видиш?
и какво сега, като едни оптимисти да заявим Той е ваш, наш продукт. Бъдещето е на Азис
щото не случихме на интелигентни мутри-продуценти/като в Русия например, защото там културата не изостава от шоубизнеса/, не случихме на новобогаташи, няма и жизнена аристокрация
то пък кога ли е имало тук истинска аристокрация?
може би през Възраждането тук там
може би сред клошарите ако се разтърсим ще намерим,
щото аристократизма е състояние на духа, а не банкова сметка, нъл тъй
ми не ми харесва и няма да го гледам и слушам, но не го мразя...
безразличен ми е, или по скоро забавен и много смешен когато нямам избор и трябва да го слушам
/има някаква песен, която чух един път в маршрутката, на която хълца неистово в имитация на горчиви ридания, е щях да пукна от смях, хората ми съчувстваха чак/



Тема Re: Я пак за Азиснови [re: CъH]  
Авторbrr (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 21:22



И днес умря той. Певеца. Българският певец. просто съвпадение, на кой му пука. Със сто и петдесет лева заплата. А някои си правят изкуствени пишки, щот не се кефят на естествените си. Кой доведе в БГ човека с "чиста аура"? Случайно да знаеш? Чиста ли е? Какъв цвят е? Какво прави тук? Моя страна, моя България умря. Днес. Да живее Азис.
Яяя, да си купя една магистрала. К'во ли ми пука. Да живее бългаският национален отбор от манекени. Вива.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.