Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:09 27.09.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Спешно психолози в Българиянови  
Автор kuiperbealt1 (centaver)
Публикувано25.01.05 21:38



Не зная това ли е най -добрият форум да пиша,но напоследък ме плашат някой неща в обществото ни .Като се почне от вестниците ,през поведението по спирките,магазините та до разговорите смъжете най -вече наблюдавам страненн уклон към нереалистично поведение.Липса на конкретна гледана точка или мнение по въпроси и то спецялно при мъжете.Много от тях има силно развит комплекс за малоценност ,който се избива с идиотска показност без покритие,заблудено отношение към живота и светът и най -вече ътотално асоциялно поведение към жените.
ще вкарам няколко примера ,за да стане ясно за какво говоря.Излязох с един познат след като се завърнах от чужбина да пием кафе.Както се срещнахме
ме отвлече на пазара да си купувал дрехи и обувки да съм му правела компания съблече се чисто гол в магазина пред 20 човека да си мери дрехите извън съблекалнята ,започна да трушка пари по пода ръси стотинки и сменя ризи като обезумял ,и не с ясната идея ,че има нещо предвид да купи отколкото да направи шоу ,което беше ужасно срамно и отчайващ вик за внимание.
Следващ слъчай получавам съобщение от някакъв с който съм говорила преди 3 години ,че детето му починало в 12 през ноща .Изкарах си акъла не знаех първо кой е.Не си позволи да остави име и да каже кой е на телефона дори.Господи каква липса на социялност и такт.Напълно посиняла от ужас ,че е детето на брат ме звъня на номера и този идиот ми казва ,че не може да говори с мен.
Виждаме се в България за кафе да питам как е ситуацията от любезност .Отговаря ми се ,че вече не обича жената ,с която е оставил я от съжаление да живее в тях ,но е влюбен в майката на една рускиня.
Трети случай.чета писмо 3 то подред от българин приятел по писма.
Втретото писмо чета ,как сутринта в 10.30 правил секс с жена ,с която се запознал преди два дена скъсал и задникът и бил така разтърсен емоционално
,че все едно го були гръмнали с гранта.
И последно качвам се в такси където шофиора ми обясни ,че бил бивш кинаджия живял на пресечка в центъра докато бившата не го изхвърлила и
взела страшният му бюджет заработен в Сингапур ,след което се хванал с актриса от народният и я шибал докато му се доповръщало от секс и се погнусил,сега много ме харесал не съм ли можела да му дам номера си да се видим.
Смятате ли ,че прияех.Докато си пуша цигарата ,возя се в такси като бял човек ,пия си кафето попадам на такива.Господи това не ви ли звучи като психичен проблем.Та нима са толкова зле всички.По мое мнение им трябва клиника и 40 квалифицирани психотерапевти на всеки квартал в тая страна.Какво стана с народа.А като отвориш всениците ,то си е по зле от кошмар на Стивън Кинг.Някой има ли реално обяснение какво доведе народа до това състояние и по -спецялно мъжете ни???????
Имат семейства ,жилища не плащат по 350 000 паунда наеми доживотно .Беднотата е голяма ,но все пак качество на живот все още има.Театрите не са скъпи.Жените са хубави.Курорти имаме.А какво ни стана,че нямаме социялен маниер и етика.



Тема Re: Спешно психолози в Българиянови [re: kuiperbealt1]  
Автор Benjamin_Andre (Rasta-Lion)
Публикувано26.01.05 03:52



с две думи..Вавилон става...

Смятате ли ,че прияех.Докато си пуша цигарата ,возя се в такси като бял човек - да те светна и негри се возят в таксита...

може би трябва и ти да ходиш на психиатър, като те гледам колко си разтревожена от нормалното ниво на простотия в БЪлгария...

Редактирано от Benjamin_Andre на 26.01.05 03:57.



Тема Re: Спешно психолози в Българиянови [re: Benjamin_Andre]  
Авторнaлъм (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 05:52



Много ми е гот ,че негри както ги нарече се возят в такси ,само да те светна ,че това е политически некоректен термин на расист казват се чрни и живея с тях много са готини даже от афро карибииски магазин нарочно си взимам гребените.А иначе както казваш може би няма в крайна сметка нужда от притеснение рпсто според теб правя тъпо изявление както би се изразил някой.Да ама само ,че на мен ми писна да попадам от олигофрен на олигофрена .Разбираш ли? Сънувам за нормални хора вечеАиндивиди като тея ми действат на психиката отекчаващо и стресиращо



Тема Re: Спешно психолози в Българиянови [re: kuiperbealt1]  
Автор Pichaga (завеян)
Публикувано26.01.05 12:55



нормално за БГ. Бегай си в чужбината, там нямаш проблемация



Тема Re: Спешно психолози в Българиянови [re: нaлъм]  
Автор Benjamin_Andre (Rasta-Lion)
Публикувано26.01.05 14:00



хахаха спокойно не дискриминирам чернокожите..много ги харесвам даже тези хора...
ама тва...като бял човек толко ме издразни...само бялите ли са хора бе? Всички хора са равни еба си...

ами те ако са олигофрени, психиатър не може да ги оправи...не съм забелязъл да има кой знае какъв проблем в обществото...но знам ли...може да има



Тема Re: Спешно психолози в Българиянови [re: Benjamin_Andre]  
Автор kuiperbealt1 (centaver)
Публикувано26.01.05 19:11



Готин в българският език няма расистки думи употребени ,тъй като обществото не е толкова силно миксирано все още е с малки изкючения де.В сленга ни 'като бял човек' се употребява като нормален човек в тая държава .Поне аз така го възприемам.И аз ги харесвам всички раси.Само ще ти кажа за факт ,че живея с една малайзиика,двама шотландци ,една карибийка и имам бивш мъж евреин.Повечето от колегите ми са европейци но имаме и няколко хора от Иран.Да бъдеш расист значи да си примитивен



Тема Re: Спешно психолози в Българиянови [re: kuiperbealt1]  
Автор The Fallen Angel (Dog 4 Life)
Публикувано26.01.05 19:11



Ще ме извиняваш, но явно такива са ти познатите или просто влечеш идиоти като магнит
Мразя хора живуркащи в чужбина да ми определят колко голяма била простотията и т.н.
Комплексирани били, ха, ми как да не са като едва издържат семейството си и живеят в панелка, като не могат да си позволят да отидат на ресторант па камо ли на море или планина.
И все пак смятам, че комплексите не избиват в точно това което ти каза, явно нямаш късмет
Айде със здраве и ако обичаш не се шокирай толкова много и не давай крайни преценки от почивките си в България.



Тема Re: Спешно психолози в Българиянови [re: The Fallen Angel]  
Автор kuiperbealt1 (centaver)
Публикувано26.01.05 19:21



Защо мразиш отишлите в чужбина ????Нима те не са българи расли в СТРАНАТА???
Нима не са съпричастни към проблемите на една нация ,която е тяхна нация??
Причините за един човек да заниме са много!!!!Могат да бъдат лични не социялни.И най -големите патриоти ,които съм виждала са извън страната.
Та нима нямаме право да живеем на планетата където ни е удобно???
А какво нямаме и право да имаме мнение за България ли???
И защо не???
Ти знаеш ли как живеят хората тука в една развита Англия???
Имаш ли понятие ,че някой нямат пералня???И никога не са имали.Имаш ли понятие ,че някой нямат пари за една бира на ден?????Имаш ли понятие ,че има хора които живеят на кредит и са с 250 000 поаунда заеми и не могат докато са живи да ги платят.Бедните и обществата си приличат от Африка до
Америка и проблеми навсякъде има.
ще ме извиниш ,но тук някой хора нямат и панелки ,а живеят цел живот на наем и кредит.Нямат нищо.Аз не говоря за 3 процента ,който живят в палати.
Говоря за нормалните хора.
Имаш ли представа ,че неграмотността в някой държави е над 98 процента???
В бъглария изнемощялият българин има жилище,храна макар и малко ,дреха на гърба си и 96 процента са образовани.В някой преусяващи така наречени страни има деца които нямат шанс никога да видят вратата на колежа тъй като семейството им не може да ги финансира и програмите им за безплатно обучение се съкратиха от Госпожа Маргарет Тачър.Айде малко слезте на земята.
Имаш ли представа ,че не мога да си позволя заболекър от 2 години,защото не мога да го платя.А ако мога трябва да чакам ред от 5 месеца.
Не ти се оплаквам давам ти реалната картина.А ние имаме толкова много неща ,който не оценяваме и не ги виждаме.Нищо не ни пречи да бъдем просто нормални.И по бедност не биеме някой държави.Някой хора притежават само найлон на ,който да спят като тези в Сомалия.



Тема Re: [re: kuiperbealt1]  
АвторЖaнa (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 21:28



Най-обичам като сравняват България с Африка .
Направо се чудя, с какво да ги ударя .



Тема Re:нови [re: Жaнa]  
АвторNALYM (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 21:43



НЕ СЪМ Я СРАВНЯВАЛА А РАЗГРАНИчАВАЛА .Ама вие явно не четете ,а лаете само.Това се натича игнориране




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.