Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:19 03.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Прочети преди да изтриеш, слънценови  
Автор spider4o™ (fnac­)
Публикувано25.12.04 01:45



Тъй като си заключила горната тема и не може да се поства там на тема появилият се сноши проблем, отварям тази тема.
Първо искам да заявя, че аз нямам нищо общо (ако случайно ти е минала през главата тази еретична мисъл). Първо, защото нямам способността да го направя. И второ, защото дори и да имах, не те мразя, за да си позволявам такива соеволия. И трето, да се "бъзикам"по точно такъв начин не е в мой стил. Така, след като изяснихме това, за да не стават невдоразумения, искам да ми кажеш възможно ли е да се върнат 3те големи (заглавни) теми, защото там бях писал доста, а и темите сами по себе си бяха хубави. Е?
Другото, което искам да знам, е кой беше вчерашното слънце? Щом виновникът ще си понесе последствията (как?), се надявам, че публично ще обявиш кой беше отговорен за това.
Ами мисля, че в общи линии това исках да те питам. Не пращам бележка, защото вече не знам кога си ти и кога е твоята двойнствена личност. А не ми се иска бележката да остане непрочетена и изтрита с пренебрежение, а не обичам да пиша едно нещо два пъти.
Поздрави и успех с модерирането:
spider4o



Тема Re: Прочети преди да изтриеш, слънценови [re: spider4o™]  
Автор izi (ентусиаст)
Публикувано23.12.04 13:04



Напълно те подкрепям Спидерчо.Аз също искам да зная кой направи тази магария.Искам публично да го линчуваме това магаре.



Тема Re: Прочети преди да изтриеш, слънце [re: spider4o™]  
Автор *cлънчицeМодератор (изгрев)
Публикувано23.12.04 13:36



Така.
Няма значение какво съм си помислила, но тонът ти в изтритата от мен тема не ми хареса. Шегата ти там не беше много уместна май- май.

По първия въпрос: 3те теми не могат да се върнат ТОЧНО ТАКИВА,КАКВИТО СА БИЛИ. Аз ще ги направя наново, но..
Второ : мислиш ли, че знам кой е направил всичко това вчера !? Не знам.
Но когато разбера, ще обявя името му публично, бъди сигурен.
Писала съм до фукла и чакам отговор и докато не се разкрие човека няма да мирясам! Дано поне този път си свърши работата както трябва .

Това е в общи линии.
Много ме е яд за темата ДОБРЕ ДОшЛИ В КЛУБ ПРИЯТЕЛИ и УСМИВКИ..бяха много хубави теми.
Надявам се всички тук да проявите търпение и да помагате за възстановяването на загубеното.



Тема Re: Прочети преди да изтриеш, слънценови [re: *cлънчицe]  
Автор ¤MИHAЛO¤ (Вече поотраснал)
Публикувано23.12.04 19:47



Хей и аз не съм действал толкова злонамерено...:)

Само в смъртта има живот.Само в мрака светлина.Само в мълчанието-слово.


Тема Ето,обявявам публично.нови [re: spider4o™]  
Автор *cлънчицeМодератор (изгрев)
Публикувано25.12.04 03:38



Вече се знае кой е виновникът за всичките л***а тук (сорри за израза).
Това е човека в момента подвизаващ се с ника Lamer® и много добър приятел на нашия любим Бенджи,който също е помогнал. Мазалото е направено от нет зала на Константин Величков в София.
Той не е писал много в нашия клуб,затова и някои от вас не го знаят най- вероятно.
Повечето пишещи тук го познават добре от клуб 10- 15.

Ето единствената му тема в Приятели:



Повечето от вас знаят какви са отношенията ми с тези хора и съответно знаят защо ми е толкова болно, че именно те са го направили.
Това е. Повече нямам какво да кажа.




Тема Re: Прочети преди да изтриеш, слънценови [re: *cлънчицe]  
Автор spider4o™ (fnac­)
Публикувано25.12.04 12:14



Има значение какво си си помислила, и точно поради тази причина постнах трази тема (най-вече). Признавам, че тонът ми не беше най-подходящ за случая, но когато видях, че са изтрити темите, не подозирах до каква степен е стигнала гаврата. Предполагах дори, че нещо се е бъгнало или пък някой си е нарпавил "шега"...която започваше и приключваше с изтриването на 3 теми. Но не знаех, че се е гаврил и с ника ти. По-късно го разбрах. Признавам, че беше неуместно това, което писах, и публично се извинявам.
Ще ти помогна с каквото мога по възстановяването на темите.
Весели празници.

Редактирано от spider4o™ на 25.12.04 12:15.



Тема Re: Ето,обявявам публично.нови [re: *cлънчицe]  
Автор spider4o™ (fnac­)
Публикувано25.12.04 12:16



Ти познавш ли ги лично?
Имаше преди време в 10-15 една "ламерка". Тя има ли нещо общо?



Тема Re: Ето,обявявам публично.нови [re: spider4o™]  
Автор *cлънчицeМодератор (изгрев)
Публикувано25.12.04 12:27



И двамата ги познавам лично.

Ламерка в 10- 15 имаше, но тя няма нищо общо с това.



Тема Re: Прочети преди да изтриеш, слънценови [re: spider4o™]  
Автор *cлънчицeМодератор (изгрев)
Публикувано25.12.04 12:30



Е карай, случва се.

Благодаря ти.
Весели празници, паяче.



Тема Re: Ето,обявявам публично.нови [re: *cлънчицe]  
Автор spider4o™ (fnac­)
Публикувано25.12.04 12:30



Това, че ги познаваш лично, може само да те радва. Сега можеш да отидеш и да ги пребиеш лично или пък още толкова лично да им се изхрачиш в гърлото докато им стискаш топките с ръжен и все такива хубави неща
А тая ламерка май беше по едно време Witcrackerka и говореха, че тя била много по тия работи. Нзн.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.