Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:30 19.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Случвало ли ви се е .....  
Автор ghiacciata ()
Публикувано20.09.04 10:22



...........приятелите ви да се променят....И изведнаж става така,че все едно не се познавате всякаш всичко което сте приживияли заедно няма значение
Всякаш дългогодешното ви приятелство приятелството се разпада...Хората който обича са се променили и вие незнаете как да им го кажете,но триябва защото стебили много близки и ги обичате и искате да сте откровенни с тях искате да са пак предишните хора,но дали това е възможно...идва ми незнам да ги полея със студена вода за до се осъзнаят,защото държа на тя и неискам компанията ни да се разпадне и след всичко приживяно хубаво и лощо да се гледаме като непознати....аз съ много чувствителен човек и това би ме съсипало....
Изпада ли ли сте в подобна ситация дали да говоря с тях?

Може да си разочарован,ако не успееш,но си обречен ако не опиташ!


Тема Re: Случвало ли ви се е .....нови [re: ghiacciata]  
Автор Benjamin_Andre (~OutKast~)
Публикувано20.09.04 10:37



Е не....това е нормално, случва се често и на всеки...



Тема Re: Случвало ли ви се е .....нови [re: Benjamin_Andre]  
Автор ghiacciata ()
Публикувано20.09.04 10:50



Да,но въпро са е там,че те почнаха да взимат разни гадости за да правят мускули като си мислят че така ще впечатлят женската част...опитах се да им обясна,че това не е важно,че са достатъчно симпатични и интелигентни и нямат нужда от мусколи за да впечатлят някое момиче....
единият от приятелите ми беше против анаболи и тн,но изведнаж промени мнението си....Той се влюби в мен и явно според приятелките ми реши,че това е начина и той почна...
Опитах се поне него да разобедя,но неуспях....Опитах се да се държа възможно най-добре и да го разбера....той по едно време се държа ужасно след това с една моя приятелка се опитаха да ми сгорчат живота но аз го разбирам когато човек е влюбен не разсъждава,а той твърдеше че съм първото момиче в което така се влюбва а и още повече че много момичета го харесваха и той не е свикнал да му отказват.Той страхотен според мен за много неща си говорихме много сме еднакви като начин на мислене и аз искам да си върна неговото приятелство и приятелството на останалите...ние не сме се скарали,но просто осещам отдалечаване.....
А и ми е малко гузно

Може да си разочарован,ако не успееш,но си обречен ако не опиташ!


Тема Re: Случвало ли ви се е .....нови [re: ghiacciata]  
Автор Benjamin_Andre (~OutKast~)
Публикувано20.09.04 10:57



Е и Йоанна ми се струва че е влюбена в мен даже не го крие тя...но аз се държа на страни нарочно щото не искам да ставаме гаджета или нещо такова...защото тва ако стане приятелството отива по дяволите...



Тема Re: Случвало ли ви се е .....нови [re: Benjamin_Andre]  
Автор ghiacciata ()
Публикувано20.09.04 12:46



Да така е,но не е задължително да ства нещо между вас за да се развали приятелството достатъчно е единия от двамата да изпитва нещо към др.и приятелството отива по дяволите....др човек който има чувства те обждава,че вече го е превъзмогнал и няма проблем,но в същото време не е....и може пак да сте приятели след време,но никога няма да е същото.....

Защо живота е толкова сложен и същевременно толкова прост?!

Може да си разочарован,ако не успееш,но си обречен ако не опиташ!


Тема Re: Случвало ли ви се е .....нови [re: ghiacciata]  
Автор Benjamin_Andre (~OutKast~)
Публикувано20.09.04 13:17



Е късно е вече...



Тема Re: Случвало ли ви се е .....нови [re: ghiacciata]  
Автор Пeдя чoвek (1 u 80)
Публикувано20.09.04 15:54



Такива работи често стават,както ти казва и Бенджамин.
Нормално е - хората еволйуират (абе къде е това "йу"на клавиатурата).За това са и родени.Промяната у едни ни харесва ,а у други -не.Нищо чудно и в това.
Ти самата се променяш.И тази ти промяна се харесва на едни а на други не.Питала ли си някой свой приятел в каква посока да се развиваш?И би ли се съобразила с мнението му,ако не ти допадне.Да не говорим,какво ще е,ако зададеш този въпрос на всичките си приятели!Разногласия...кому да угодиш(при условие че искаш)

Зъб за з... усмивка,
око за обич


Тема Re: Случвало ли ви се е .....нови [re: Пeдя чoвek]  
Автор Benjamin_Andre (~OutKast~)
Публикувано20.09.04 16:34



Точно така...Не трябва да се впрягаш толкова...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.