Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:38 15.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ПРИЯТЕЛСТВО между мъж и женанови  
Автор *cлънчицeМодератор (изгрев)
Публикувано01.09.04 16:52



Може ли да съществува такова ?

...за времето, което отминaва, Свят аз за теб ще построя...


Тема Re: ПРИЯТЕЛСТВО между мъж и женанови [re: *cлънчицe]  
Автор Гaл (щастлива)
Публикувано01.09.04 18:27



Макар и много рядко, но...може да съществува.
Моите най-добри приятели са 3, двама от които мъже.



Тема Re: ПРИЯТЕЛСТВО между мъж и женанови [re: Гaл]  
Автор *cлънчицeМодератор (изгрев)
Публикувано01.09.04 19:09



И аз мисля така.
Някои пък казват, че не можело да има такова нещо.

Моите са 2ма, един от тях е мъж.

П.П. интересно ще е в темата да отговори някой, който смята, че не може да съществува, да видим как ще се обоснове, нали ?


...за времето, което отминaва, Свят аз за теб ще построя...


Тема Re: ПРИЯТЕЛСТВО между мъж и женанови [re: *cлънчицe]  
Автор*karla (Нерегистриран)
Публикувано01.09.04 20:42



в повечето случай не може....но не е невъзможно..... отново се сещам за теорията за стълбата.......

също имам приятели мъже, но и те понеже са мъже понякога клонят към в посока интимност и се налага да поставям въпроса - дали искат да са ми приятели или да сме интимни известно време / досега е било само известно време/ и после да не сме приятели , да решат кое е по важно за тях.... защото аз с мъже с който съм имала интимни отношения после не оставам приятел - такъв ми е характера...

но все пак приятелство може да съществува и между интимни партньори ...т.е да е част от връзката .... и е един много донбър вариант, въпреки че трудно се постига....

много се обърках май



Тема Re: ПРИЯТЕЛСТВО между мъж и женанови [re: *cлънчицe]  
Автор ghiacciata ()
Публикувано02.09.04 10:44



Бях пуснала подобна тема в клуб Любов
Зашото се указа,че един от най добрите ми прияте ли е влюбен в мен.....а сме прияте ли от доста години.....и се почуствах ако мога така да се изразя предадена по някакъв начин......и незная как ще се развият нещата
Моят най добър приятел е момче повечето ми прияте ли са момчета така,че подкрепям това,че може да съществува....когато съм питала мойте прияте ли.....те казват,че неможе,но в същност доказват обратното....
На моменти бях склонна да веярвам,но сега съм убедена,че може.....

Е всяко правило си има изключения и когато стане така приятелството неможе да бъде същото...






Тема може, може...нови [re: *cлънчицe]  
Автор spock ('лапе)
Публикувано02.09.04 14:55



Само, че ще съществува 15 мин., 15 месеца, ако щеш 15 години и ще отиде по дяволите. Или ще вземе връх интимното или всеки ще поеме по своя път.
Като се замисля над подобен въпрос, винаги се сещам за "Когато Хари срещна Сали".

Тя беше от онези блондинки, заради които епископът би издънил с шут витража в църквата.


Тема Re: ПРИЯТЕЛСТВО между мъж и жена [re: *cлънчицe]  
Авторvlady (Нерегистриран)
Публикувано03.09.04 05:51



амиии аз имах такова преживяване имах една страхотна приятелка с която споделяхме вси4ко без интимности разбира се и един ден нещата се промениха тотално - влюбихме се и тнт.И като се замисля вси4ко запо4на от един ску4ен следобед .


приятелство може да има и между половете / рядко но е факт ,по някога за не дълъг срок



Тема Re: ПРИЯТЕЛСТВО между мъж и женанови [re: *cлънчицe]  
Автор Cивия вятъp (прозорец)
Публикувано03.09.04 20:07



какво е приятелство?
какво е мъж?
какво е жена?
какво е да съществува?



всичко може по принцип. зависи какви смисли влагаш зад понятията. нещата трудно могат да се побират в някакви предварително заложени граници



Тема Re: ПРИЯТЕЛСТВО между мъж и женанови [re: *cлънчицe]  
Автор.... (Нерегистриран)
Публикувано03.09.04 23:41



Може да има такова приятелство. Задавали ли сте си въпроса ЗАЩО?



Тема Re: ПРИЯТЕЛСТВО между мъж и женанови [re: *cлънчицe]  
Автор Benjamin_Andre (~OutKast~)
Публикувано04.09.04 02:19



Може как да не може...
Моята приятелка Йоана е живо доказателство...Вече от години сме заедно (приятелски имам предвид) и си се разбираме перфектно споделяме си, изслушваме се...даже още не сме се...не сме се...клецали...Още не сме..
толкова добри приятели сме че Баща разтревожен ме викна един ден и ми каза следните мъдри думи
"Вие с Йоана да не земете да се на-ебете" м-но аз му обясних че няма такава опастност...все пак сме цивилизовани хора не-може някакви животински имоулси да ни завладеят умовете нали???




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.