Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:35 02.06.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Вуртуална Изневяра...!нови  
Авторфeия (Нерегистриран)
Публикувано29.07.04 22:18



Здр, приатели
Искам малко мнения по въпроса за виртуалната изневяра? Как го приемате това нещо?изобщо заслужава ли си да се обръща внимание на такава тъпа и глупава постъпка?
Да кажем случия е следниа:
Двамате се "обичаме" от 6 месеца сме заедно той живее в друг град на 500км от мен, идва през 2 седмици за по 2-3 дни и така..тварди че няма "друга жена" за него, Реших да си направя следния опит като се логнах с друго име в МСН-А и хоп в капана на "фатална' хахах ужасно! той се представи че си нямал приателка и започнахме един доста интересен разговор, мисля че вече се сещате ...за какво става въпрос и така.. наивника не разбра нищо и дори и не подозира че може и да си говори с приятелката си..следователно на мен ми стана разбира се много кофти и все още не сам му казала, незнам как да постъпя?
Дайте съвет..?



Тема Re: Вуртуална Изневяра...! [re: фeия]  
Авторvlady (Нерегистриран)
Публикувано29.07.04 23:12



като цяло нета е на4ин за комуникация м/у хората и няма зна4ение за какво се използва /съществуват безкрайно много варианти /.По някога хората флиртуват просто по тоя на4ин опитвайки се да поживеят в някакъв разли4ен свят от реалния ,но по някога то4но 4рез него си търсят половинка.Можеш да не бързаш според мен да скъсваш с него или да му вдигаш скандали просто сега си в супер положенине което ти дава възможност да разбереш колко струва приятелството ви и наистина той държи ли на теб или това е опит от него да си намери друга половинка . Опитай се да разбереш какво наистина иска а не да му се хващаш на нещата които ти говори в мсн .Както и да е ,,,имаш време и недей прибързвай.
Любовта не умира /това бе фраза от един филм /Дракула/



Тема Re: Вуртуална Изневяра...!нови [re: фeия]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано30.07.04 01:24



абе ако продължава да менти - разкарай го....... това да знаеш, че те лъжат така директно си е мизерия



$#$@!$$!@#$


Тема Re: Вуртуална Изневяра...!нови [re: Viper X]  
Авторfeia (Нерегистриран)
Публикувано30.07.04 05:26



Damm znam taka si e...ako prodaljava 6te go reja, i tova e!!
6te mu dam 6ansa da prodalji o6te malko da vidim do kade 6te stigne naglostta mu



Тема Re: Вуртуална Изневяра...!нови [re: feia]  
Автор brian24 (Кабадалията)
Публикувано30.07.04 12:57



Здрасти,

Не бързай да късаш с него. Това, че в чата си усетила желание за изневяра от негова страна не означава, че непременно е станало нещо.
От друга страна преосмисли какво ви свързва, наистина ли се обичате, мислите ли че за вбъдеще ще "преодолеете" разстоянието помежду си, какво намираш в него, което те кара да го чувстваш най-близкия човек на света ...
И ако намериш в себе си увереност, че този човек е ТВОЯТ, дай му още един шанс.
Аз наскоро имах подобен проблем с моята половинка.
Замина за лятото да работи на морето и се оказа, че там са се запознали с едно готино момче. Прекарвали голяма част от времето си заедно, приятно им било да общуват ... Естествено, първата ми реакция бе неописуема ревност.
Подобно на теб влязох в чата и открих това момче. Започна се един разговор, от който сърцето ми се свиваше. Обясни ми, че в имал гадже от Пловдив /ние живеем в Пловдив/, което в момента било при него.
Направо побеснях.
Потърсих обяснение от любимото ми същество и се оказа, че не са стигали до интимност. Аз продължавах да не вярвам и човърках в раната.
Стигна се до там, че повярвах на собствените си представи за връзката им, които не са отговаряли на истината. Казахме си доста тежки думи, за които съжалявам сега, но не мога да върна времето назад.
Както и да е, в последствие оправихме отношенията си.

Така че не прибързвай да го съдиш, разбери точно как стоят нещата. Попитай го директно. Ако държи на теб, ще ти сподели всичко. Не повтаряй грешката ми и не се наранявайте излишно с остри думи.



Аз никога не лягам сам, но заспивам винаги самотен.


Тема Re: Вуртуална Изневяра...!нови [re: фeия]  
Автордeлфинчe (Нерегистриран)
Публикувано30.07.04 23:51



Не взимай решения само на базата на тази случка, някои хора просто си приказват глупости в интернет за да си губят времето... други взимат чата на сериозно, той от кои е ти трябва да прецениш.



Тема Re: Вуртуална Изневяра...!нови [re: фeия]  
Автормoмa kaлинa (Нерегистриран)
Публикувано03.08.04 12:16



Ти не знаеш ли, че едно от основните правила на мъжете е *И на калъп да те сварят, кажи, че не е верно?*
Учи се. Сега е времето на унисекса.



И избягвай да ти е кофти.



Тема Re: Вуртуална Изневяра...!нови [re: feia]  
Автор Гpънци ()
Публикувано05.08.04 11:26



Поговорил си човека какво толкова

"Никой не е лош доброволно" - Платон


Тема Re: Вуртуална Изневяра...!нови [re: фeия]  
АвторNansi (Нерегистриран)
Публикувано06.08.04 15:11



Имах същия случай ,но моя приятел ми каза ,че си има приятелка и отказа да си пише с " новата "позната.Бях много щастлива защото издържа изпитанието.Подобно на него аз не зъвързвам случайни познанства.Знам ,че и той може да ме провокира по същия начин.



Тема Re: Вуртуална Изневяра...!нови [re: Nansi]  
Автор минaвaщ (nobody)
Публикувано06.08.04 15:32



Но дали е правилно да се извършват подобни изпитания? В крайна сметка недоверието между двама, на което са израз и изпитанията, не обезсмисля ли изцяло връзката, която те имат?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.