Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:20 01.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Приятелите в интернет  
Авторadventure (Нерегистриран)
Публикувано07.07.04 07:03



Какво мислите за приятелствата в интернет? Ако например, говорите с някой година, две, три... или повече, почти всеки ден, с часове... бихте ли считали този човек като ваш "истински" приятел/ка? Става въпрос за такива приятели с които никога не сте се виждали, или пък сте се виждали съвсем малко, но пък се разбирате много добре, споделили сте си един на друг почти всичко което ви вълнува, знаете мненията си по всички въпроси за които сте се сетили и т.н.



Тема Re: Приятелите в интернетнови [re: adventure]  
АвторKl (Нерегистриран)
Публикувано07.07.04 11:56



Ami estestveno!Koi e kazal,4e priatelskite otno6enia sa tiasno svarzani s van6nia vid?Za men li4no priatelstvoto si e na 4isto psihi4eska osnova






tedushka@mail.bg



Тема Re: Приятелите в интернетнови [re: adventure]  
Автор ¤MИHAЛO¤ (Вече поотраснал)
Публикувано07.07.04 18:17



Има ги.Със сигурност.

Само в смъртта има живот.Само в мрака светлина.Само в мълчанието-слово.


Тема Re: Приятелите в интернетнови [re: adventure]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано07.07.04 23:48



Razbira se, che ima takova priqtelstvo. Moje bi ne e tolkova pylno i istinsko kato tradicionnoto. Kogato obshtuvame s niakogo "na jivo" , osven dumite /sys syotvetnata intonaciq/ vyzpriemame i nesyznatelni jestove, sledim pogleda na choveka sreshtu nas i taka obshtuvaneto e po-istinsko. Shte dam primer s problem spodelen po telefona, stavame syprichastni, no do niakakva stepen.
Priqtelstvata ot detskite i uchenicheskite godini spored men sa naj-cenni. Te sa naj-silni i dylgotrajni. Ili pyk az sym se promenila i veche ne moga da syzdavam takiva



Тема Re: Приятелите в интернетнови [re: adventure]  
Автор Grave Heart (сянка)
Публикувано09.07.04 22:31



Много зависи от самите хора...
Аз например играя шах по Интернет повече от 10 години с един и същ човек...почти всеки ден И като се вземе предвид че разменяме по няколко думи между партиите ние се знаем доста добре, а той дори не е българин. И общо взето си изкарвам добре времето докато играем... Ако да си прекарваш добре с някого означава че сте истински приятели то ние сме..но аз не мисля така, защото за приятелството се иска много повече...Приятелите за мен са няколко човека. Всички други са просто добри и не толкова добри познати



Тема Re: Не е зле...нови [re: Grave Heart]  
Авторнeщo (Нерегистриран)
Публикувано18.07.04 21:58



Аз лично съм ЗА - скоро разбрах, че бившата ми най-добра приятелка всъщност не ми е толкова добра приятелка колкото съм си мислел. Никога не е направила нещо наистина значимо за мен. Ние живеем далече, всъщност не много, но тя никога не е идвала специално при мен. А аз да... абе все едно... на кой ли му пука...



Тема Re: Не е зле...нови [re: нeщo]  
Авторckopocт (Нерегистриран)
Публикувано25.07.04 06:18



ахаа и аз имам подобен слу4ай и сега ми е много тъпо и самотно / макар 4е имам познати и тн / дори съпруга /,но приятелите са си приятели и не можем без тях



Тема Re: Приятелите в интернетнови [re: az]  
Авторlvon (Нерегистриран)
Публикувано29.07.04 20:12







Тема а бе това за ...нови [re: ckopocт]  
Автор$$$$ (Нерегистриран)
Публикувано31.07.04 23:21



супругата между другото ли е????



Тема Re: Приятелите в интернетнови [re: adventure]  
АвторPrijatelka (Нерегистриран)
Публикувано10.08.04 00:10



Spored men kategorichno njama prijatelstvo v Neta, a dobro poznanstvo. Dali she prerasne v prijatelstvo tova zavisi ot samite hora, no kato cjalo nikoi ne tarsi prijatel po Neta, a samo alternativa za prekarvane na svobodnoto vreme ili dokato chaka da mu stane mangata, kakto e pri men sega. Prijatel e mnogo sveshena duma i e s drugo znachenie. Naprimer ti vdigash visoka temperatura i trjabva da otidhedh na lekar ili ne dai Boge te zaboli apendiksa. Kakvo she pravish? She vkluchish neta i she pomolish edi-koi si da doide s teb do bolnicata? A da vidim kolko choveka she doidat? Zasho ne si mapravish takav experiment i togava sama she si otgovorish na vaprosa. Drug primer - trjabva da organizirash goljamo parti da rechem svatba. Kolko choveka ot neta she doidt da ti pomagat v tazi ludnica? Pri men ako ne beshe mojata prijatelka ot detinstvo i mojata kuma-sastudentka, shjah da se pobarkam.
Da ne govorim che v neta neshata se razmivat. Primer-njakoi se oplakva ot gadgeto si i ti razbira se vednaga priemash negovata gledna tochka zashoto ti e prijatelche ot neta. A glednata tochka na drugija partnor ot kade she ja chuech????
Prijatela e tozi koito she te pogali za rakata, she izbarshe salzite ti, she te pregarne i uteshi. Kak she stane tova s neta? Chrez opisanie ot roda na "ne plachi, eto iztrivam ti salzite i te cunkam po buzkata".
Kakto vigdash nesho ne varvi!
Mnogo moga da ti govorja oshe, no mislja che njama smisal da ti gubja vremeto, pak i vseki si ima svoe mnenie po vaprosa.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.