Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:45 18.05.24 
Контакти
   >> Приятели
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Vseki ima praVO na glas....  
Автор HeroesPlayer (Vampir)
Публикувано25.06.04 18:48



...............mnenie.Az dnes pysnah tema da se zakrie klyb PRIQTELI.VLIZAm da vidq nqkoi dali e dal mnenie,no SLANCHICE vednaga e iztrila temata.A spored pravilata na klybs.dir.bg,moje da se zakrivat samo temi koita ima cenizmi i ne sa za klyba.
A v moqta tema nqmashe nito cenizmi se otnasqshe za klyb PRIQTELI,a spored pravilata na dir.bg tq nqma pravo da e iztriva.Kato na neq ne i e izgodno zashto shte trqbva da e zakriva.Zatova she se opla4a na dir.bg.
Nadqvam se da netrie i tazai tema....

Da ste jivi i zdravi.A na zdrave.


Тема Re: Vseki ima praVO na glas.... [re: HeroesPlayer]  
Автор минaвaщ (nobody)
Публикувано25.06.04 18:58



А къде в правилата се казва нещо за закриване на клубове? Клубове не се закриват просто така, още повече при такива необосновани предложения. Аз гласувам "против", макар това да е без каквото и да било значение, защото никой няма да тръгне да го закрива.
И между другото, нямаш ли друга работа, освен да обикаляш по клубовете и да предлагаш закривания? От 4 твои постинга, на които съм попадал, 3 са били на същата тематика. Карай го малко по-сериозно (И по-позитивно), ако искаш и другите, в това число модераторите, да те възприемат насериозно и да не те трият.

Редактирано от минaвaщ на 25.06.04 19:38.



Тема Re: Vseki ima praVO na glas.... [re: HeroesPlayer]  
Автор *cлънчицeМодератор (изгрев)
Публикувано25.06.04 19:45



Край с любезността, а?
За какъв се мислиш бе, момчеее ?
Съжалявам за тона, но ти ме принуди .
Ако обичаш само си погледни профила и виж кога си регнат... и после пак ми кажи за какво се бориш .
Оплачи се, нека ме свалят да да...
Може да отидеш и в анти незнам си каквата коалиция на спайдърчо .
Вземи ходи пийни една бира вместо по цял ден да даваш глупави и смешни предложения за нови клубове и за закриване на други .
Не това е начина, повярвай ми .
Да, изтрих ти темата . Изтрих я, защото беше АБСУРДНА, ГЛУПАВА, СМЕХОТВОРНА и НЕ БЕШЕ НА МЯСТО .
Като искаш да се закрие клуба, отивай и казвай на фукла, не на мен и престани да занимаваш хората тук с глупостите си ! Щом писнеш, тя веднага ще го затвори о дааа, бъди сигурен .
И пак повтарям, спри се, за да не почвам аз. Пък после ходи се оплаквай на когото искаш .
Нямам какво повече да ти кажа, надявам се да бях ясна .

If You Wake Up And Don't See The Sun, So You Are Dead Or You Are The Sun!


Тема Re: Vseki ima praVO na glas.... [re: *cлънчицe]  
Автор минaвaщ (nobody)
Публикувано25.06.04 19:49



А според мен повечко ще му отива "форумът" на offline - направо са си един за друг

В отговор на:

Може да отидеш и в анти незнам си каквата коалиция на спайдърчо




Редактирано от минaвaщ на 25.06.04 19:50.



Тема Re: Vseki ima praVO na glas.... [re: минaвaщ]  
Автор *cлънчицeМодератор (изгрев)
Публикувано25.06.04 19:58



Прав си, сега търся къде беше линка към форума да му го пратя !

If You Wake Up And Don't See The Sun, So You Are Dead Or You Are The Sun!


Тема Re: Vseki ima praVO na glas.... [re: *cлънчицe]  
Автор минaвaщ (nobody)
Публикувано25.06.04 20:01







Тема И моето мнение относно клуба.нови [re: минaвaщ]  
Автор *MИHAЛO* (Вече поотраснал)
Публикувано25.06.04 20:27



С ако не ти харесва клубчето веднага можеш да го смениш.На нас ни е добре..с него и със..Слънчице.Така че ..надявам се сам можеш да си направиш изводите!

Само в смъртта има живот.Само в мрака светлина.Само в мълчанието-слово.


Тема Re: И моето мнение относно клуба. [re: *MИHAЛO*]  
Автор минaвaщ (nobody)
Публикувано25.06.04 20:52



Ами много ясно - а ако някой си мисли, че светът се върти около него и нещата ще се развиват според собствените му желания, без значение волята на мнозинството, то мястото му е само и единствено





Тема Re: И моето мнение относно клуба.нови [re: минaвaщ]  
Автор *MИHAЛO* (Вече поотраснал)
Публикувано25.06.04 21:16



Напълно съм съгласен с теб.Няма нужда от промени.
П.П.-А онова С в началото на предното ми обръщение не беше грешка.Може да се чете като змийско съскане.

Само в смъртта има живот.Само в мрака светлина.Само в мълчанието-слово.


Тема Re: И моето мнение относно клуба.нови [re: *MИHAЛO*]  
Автор минaвaщ (nobody)
Публикувано25.06.04 21:20



И аз така си помислих за последното




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.