Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:25 20.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Тежко ми е и направо не знам?! [re: Дaмa пиka]  
АвторДokтopa (Нерегистриран)
Публикувано13.05.04 23:48



Да обичал съм и то не веднъж. Смятам, че истински могат да те обичат само децата ти и не мисля, че съм бил обичан "истински".
Отваряйки душата си освен "пролетният вятър" в нея нахлуват и други неща.Те са много по-голяма тежест от тази.
Проблема не може да бъде решен и не може да бъде избегнат.Аз живея с него така като живея с косата на главата си.Той обаче е тежко бреме и малко жени могат да го споделят.
Никой не може да се пребори със себе си, както и да избяга от себе си.Може би мисля прекалено много за бъдещето и мисълта за "беше" направо ме разбива.

Животът е по-дълъг отколкото очакваме.


Благодаря за подкрепата.



Тема Re: Тежко ми е и направо не знам?! [re: pokahontas]  
АвторДokтopa (Нерегистриран)
Публикувано13.05.04 23:50



Ти след колко време след запознанството би споделила подобен проблем? На каква фаза трябва да са отношенията ви според теб?



Тема Re: Тежко ми е и направо не знам?! [re: 2222]  
АвторДokтopa (Нерегистриран)
Публикувано13.05.04 23:51



само така приемам лесно разделите.



Тема Re: Тежко ми е и направо не знам?! [re: Дokтopa]  
АвторДaмa пиka (Нерегистриран)
Публикувано14.05.04 15:38



Болен ли си? Тази болест по рождение ли е?
Нищо друго не виждам като причина за твоето отчеяние.
Не се измъчвай!

Животът е такъв какъвто си го направим.



Тема Re: Тежко ми е и направо не знам?! [re: Дaмa пиka]  
АвторДokтopa (Нерегистриран)
Публикувано14.05.04 16:59



По рождение е. Но при мен се е развила в пубертета.Аз го разбрах чак когато станах на 19.Обикновенно децата до една годишна възраст не стигат.
Явно всичко ми е подарък.

Всеки има право на избор, но избора на всеки зависи от решенията на другите./икономическа теория на игрита/



Тема Re: Тежко ми е и направо не знам?! [re: Дokтopa]  
АвторДaмa пиka (Нерегистриран)
Публикувано15.05.04 09:36



Съжалявам!
Такъв подарък не бих направила на никой .
Бъди оптимист и вярвай ,че и на твоята улица ще изгрее слънце.Вярвам в това и ти го пожелавам от сърце!



Тема Re: Тежко ми е и направо не знам?! [re: Дaмa пиka]  
АвторДokтopa (Нерегистриран)
Публикувано15.05.04 14:35



Аз съм сигурен, че не би направила такъв падарък. Принципно жените не сте толкова щедри, пък и инстинктите ти няма да ти го позволят.
Всъщност то няма как да разбереш дали правиш подарък или не.Не говоря в конкретния случай, а принципно.Ако не ти се каже няма как да разбереш - повярвай ми.
Тези които не са знае ли, никога не са достигали "до вътре в мен", което ми е позволявало много "своеволия" във връзките ни.


Благодаря за пожеланията. Да ти кажа обаче, че има и една особенна красота в нощното небе.Многото звезди.Вярно, че не топлят както слънцето, но какно да се прави.



Тема Re: Тежко ми е и направо не знам?! [re: Дokтopa]  
Авторmimka (Нерегистриран)
Публикувано15.05.04 15:24



Hodih s myz s podoben problem okolo 2 meseca.
Toj taka i ne useti, che sym razbrala kakvo go mychi.
Ne razbra i, che tova ne be prechka za men da mu dam liubovta si.



Тема Re: Тежко ми е и направо не знам?! [re: mimka]  
АвторДokтopa (Нерегистриран)
Публикувано15.05.04 16:09



А защо се разделихте? Той ли го поиска?



Пак много сте изкарали.Аз отдавна нямам такова "задържане".



Тема Re: Тежко ми е и направо не знам?! [re: Дokтopa]  
Автор pokahontas ()
Публикувано15.05.04 20:20



Мисля, че е редно да го споделя още в самото начало. Всеки има право да знае ако другия има сериозен проблем. Така и ти самият ще разбереш навреме, дали конкретната жена е склонна да го приеме. Макар, че едва ли ще бъде напълно наясно в какво точно се изразява проблема. Така смятам, че е редно, но не мога да кажа дали ако се случи на мен, ще имам сили да го направя. Особено, ако много харесвам дадения човек. Страхът да не те отблъснат е голям.
Но пък така или иначе това не е нещо, което може да криеш вечно. Ако решиш да го споделиш твърде късно, или ако тя сама го разбере, може да изтълкува погрешно мълчанието ти. Възможно е да реши, че й нямаш достатъчно доверие и да се отдръпне от теб, дори болестта ти да не е проблем за нея.
Знам, че не ти помогнах с това, което написах, но и аз съм доста объркана и не мога да кажа със сигурност, как ще реагирам в подобна ситуация.

The love that I need to recque the state of my heart



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.