Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:21 25.05.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема къде ви е "свободата", бе?нови  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано17.04.04 20:29



и аз като Ясен да попитам: нали уж за някаква "свобода" създадохте този клуб? щото в "Споделено" нямало свобода. имало мод и се триели теми. и с`я к`во? имате мод, той трие теми? е, защо вдигахте скандали, свободомислещи скандалджии? да си начешете комплексите? щото за друго не се сещам. я го Вятъра - що си мълчи като ..., нали беше много ербап да философства за "свободата"? вярно, че най-големите скандалджии никакви ги няма в този клуб - като Джинджър, Елия, Лачо и още комплексари.

и ако обича модераторката да не ми трие темата!

IMAGINE...


Тема Re:нови [re: Джeйн]  
Авторcвoбoднa (Нерегистриран)
Публикувано17.04.04 21:01



Имаме си я свободата :) Не разбирам какъв ти е проблема??
И как ги определяш така комплексарите, също



Тема Re: къде ви е "свободата", бе?нови [re: Джeйн]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано17.04.04 22:56



тебе пък ко ти стана? и ти се спече нещо...
хах...


Няма да допусна да съм жалко отражение на лошия ти вкус...

Тема Re:нови [re: cвoбoднa]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано17.04.04 23:37



никакъв проблем нямам. просто ми е смешно като си спомня какви високопарни приказки дрънкаха основателите на клуба в Споделено, с които оправдаваха безобразното си поведение. оказа се, че проблемът бил, че те не са мод, а други. това ако не е комплекс, здраве му кажи.

IMAGINE...


Тема Re: къде ви е "свободата", бе?нови [re: mireto:)]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано17.04.04 23:42



и на теб ще кажа:
хич не съм се спекла. просто ми е безумно смешно като си спмня драмите в Споделено и пубертетския патос, с който оснаваха този клуб. как да не се смееш :) и ми е интересно какво ще кажат сега, нистина ми е интересно дали някой ще има смелостта да оцени поведенето си в Споделено. ама едва ли...

IMAGINE...


Тема Re: къде ви е "свободата", бе?нови [re: Джeйн]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано18.04.04 09:35



ми смей се де...и на мен мн неща са ми смешни...

но е факт, че тези хора ги няма...и тук ще ти отговорят съвсем други потребители...които от скоро влизат тук...тей че просто няя смисъл.
като ти е смешно - смей се...


Няма да допусна да съм жалко отражение на лошия ти вкус...

Тема Re: къде ви е "свободата", бе?нови [re: Джeйн]  
Автор by_effect (непознат )
Публикувано18.04.04 11:43



Тъжно е да говориш на някой, който го няма...
Той е забравил...а ти не си...



Тема Re: къде ви е "свободата", бе?нови [re: Джeйн]  
Автор минaвaщ (nobody)
Публикувано18.04.04 12:40



Аз съм съгласен със "свободна" и също смятам, че тук свобода си има (Но не и свободия, разбира се) - не знам защо мислиш, че някой ще ти трие темата (Макар че едва ли има голям смисъл от нея, защото наистина хората, към които е адресирана, отдавна не пишат тук, и реално погледнато заслугата за избирането на модератор също не е тяхна).
За въпросните скандалджии може би си права, поне за някои от тях, но от друга страна си мисля, че твоята тема също в известен смисъл е избиване на комплекси - от това, че си била справедливо или несправедливо (Не бих си позволил да кажа кое от двете, понеже не съм достатъчно запознат със случая) отстранена от модераторски пост.



Тема Re: къде ви е "свободата", бе?нови [re: mireto:)]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано18.04.04 13:30



окей, окей :)

щом няма никой от кретените, няма на какво да се смея

IMAGINE...


Тема Re: къде ви е "свободата", бе?нови [re: by_effect]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано18.04.04 13:31



окей :)

не знаех, че кретените са се изнесли. то и защо да седят - свършиха си кретениите и вече не е интересно.

няма да забравя, защото мразя когато някой разрушава нещо хубаво защото изпитва удоволствие от това

IMAGINE...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.