Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:59 22.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема къде ви е "свободата", бе?  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано17.04.04 20:29



и аз като Ясен да попитам: нали уж за някаква "свобода" създадохте този клуб? щото в "Споделено" нямало свобода. имало мод и се триели теми. и с`я к`во? имате мод, той трие теми? е, защо вдигахте скандали, свободомислещи скандалджии? да си начешете комплексите? щото за друго не се сещам. я го Вятъра - що си мълчи като ..., нали беше много ербап да философства за "свободата"? вярно, че най-големите скандалджии никакви ги няма в този клуб - като Джинджър, Елия, Лачо и още комплексари.

и ако обича модераторката да не ми трие темата!

IMAGINE...


Тема Re:нови [re: Джeйн]  
Авторcвoбoднa (Нерегистриран)
Публикувано17.04.04 21:01



Имаме си я свободата :) Не разбирам какъв ти е проблема??
И как ги определяш така комплексарите, също



Тема Re: къде ви е "свободата", бе?нови [re: Джeйн]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано17.04.04 22:56



тебе пък ко ти стана? и ти се спече нещо...
хах...


Няма да допусна да съм жалко отражение на лошия ти вкус...

Тема Re:нови [re: cвoбoднa]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано17.04.04 23:37



никакъв проблем нямам. просто ми е смешно като си спомня какви високопарни приказки дрънкаха основателите на клуба в Споделено, с които оправдаваха безобразното си поведение. оказа се, че проблемът бил, че те не са мод, а други. това ако не е комплекс, здраве му кажи.

IMAGINE...


Тема Re: къде ви е "свободата", бе?нови [re: mireto:)]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано17.04.04 23:42



и на теб ще кажа:
хич не съм се спекла. просто ми е безумно смешно като си спмня драмите в Споделено и пубертетския патос, с който оснаваха този клуб. как да не се смееш :) и ми е интересно какво ще кажат сега, нистина ми е интересно дали някой ще има смелостта да оцени поведенето си в Споделено. ама едва ли...

IMAGINE...


Тема Re: къде ви е "свободата", бе?нови [re: Джeйн]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано18.04.04 09:35



ми смей се де...и на мен мн неща са ми смешни...

но е факт, че тези хора ги няма...и тук ще ти отговорят съвсем други потребители...които от скоро влизат тук...тей че просто няя смисъл.
като ти е смешно - смей се...


Няма да допусна да съм жалко отражение на лошия ти вкус...

Тема Re: къде ви е "свободата", бе?нови [re: Джeйн]  
Автор by_effect (непознат )
Публикувано18.04.04 11:43



Тъжно е да говориш на някой, който го няма...
Той е забравил...а ти не си...



Тема Re: къде ви е "свободата", бе?нови [re: Джeйн]  
Автор минaвaщ (nobody)
Публикувано18.04.04 12:40



Аз съм съгласен със "свободна" и също смятам, че тук свобода си има (Но не и свободия, разбира се) - не знам защо мислиш, че някой ще ти трие темата (Макар че едва ли има голям смисъл от нея, защото наистина хората, към които е адресирана, отдавна не пишат тук, и реално погледнато заслугата за избирането на модератор също не е тяхна).
За въпросните скандалджии може би си права, поне за някои от тях, но от друга страна си мисля, че твоята тема също в известен смисъл е избиване на комплекси - от това, че си била справедливо или несправедливо (Не бих си позволил да кажа кое от двете, понеже не съм достатъчно запознат със случая) отстранена от модераторски пост.



Тема Re: къде ви е "свободата", бе?нови [re: mireto:)]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано18.04.04 13:30



окей, окей :)

щом няма никой от кретените, няма на какво да се смея

IMAGINE...


Тема Re: къде ви е "свободата", бе?нови [re: by_effect]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано18.04.04 13:31



окей :)

не знаех, че кретените са се изнесли. то и защо да седят - свършиха си кретениите и вече не е интересно.

няма да забравя, защото мразя когато някой разрушава нещо хубаво защото изпитва удоволствие от това

IMAGINE...


Тема Re: къде ви е "свободата", бе?нови [re: минaвaщ]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано18.04.04 13:35



наистина не си запознат и говориш глупости. не са ме сваляли, а сама си подадох оставката (върви прочети Архива) именно с идеята, че това ще прекрати кретениете на ония "борци за свобода". само че те бяха психопати, които продължиха и след това.

съжалявам.

IMAGINE...


Тема Re: къде ви е "свободата", бе?нови [re: Джeйн]  
Автор spider4o (fnac)
Публикувано18.04.04 13:49



да, аз много бях изписал по тази тема, но повечето ми мнения бяха изтрити, други заминаха безследно в Архива и т.н.
Фактът, че около 35% от темите в заглавната страница на клуба принадлежат на модератора, е показателен.
Не съм влизал в Споделено, все още се двоумя за кои "борци за свобода" говориш, защото преди месец-два там имаше флудърска инвазия.
Но погледни нещата от добрата страна. Пример: много искам да споделя проблема си от вчера, който засягаше мен и няколко кифли. Купих си кифли ("Домашни кифлички" пишеше на опаковката, ако някой го интересува; производител не помня), но вътре нямаше мармалад. Как може да ям домашни кифлички без мармалад? Ужасно е. И се налагаше да го споделя с някого, но по разбираеми причини не го правя в Споделено.
За такива и дурги проблеми служи Приятели, който е един своеобразен филтър, предпазващ Споделено.
не мислиш ли?




Тема Re: къде ви е "свободата", бе?нови [re: Джeйн]  
Автор минaвaщ (nobody)
Публикувано18.04.04 13:54



То пак си е сваляне, реално погледнато - все пак нали те са били причината да се махнеш. Но както и да е, това няма никакво значение, още повече, че аз така или иначе го казах не с идеята да те обвинявам, а с идеята да ти намекна, че така само правиш "евала" на въпросните психопати.
Е, и аз съжалявам, че са продължили, но поне не и в този клуб (Не че и тук не се срещат психопати понякога, но просто не са тези, за които ти говориш), което е важното в случая.



Тема Re: къде ви е "свободата", бе?нови [re: spider4o]  
Автор *cлънчицeМодератор (изгрев)
Публикувано18.04.04 14:14



А защо мненията ти бяха изтрити, м?
И за какво по- точно са показателни тези 35 %, ми обясни, ако може?


If You Wake Up And Don't See The Sun, So You Are Dead Or You Are The Sun!


Тема Re: къде ви е "свободата", бе?нови [re: Джeйн]  
Автор *cлънчицeМодератор (изгрев)
Публикувано18.04.04 14:18



Съгласна съм с минаващ, нямам какво друго да добавя.

If You Wake Up And Don't See The Sun, So You Are Dead Or You Are The Sun!


Тема Re: къде ви е "свободата", бе?нови [re: spider4o]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано18.04.04 16:40



"борците за свобода" (уф, Елия, Лачо, Бохем, Ginger и т.н.) се изнесоха от Споделено, когато там престанаха да идват повечето свестни хора. на свестните хора им писна да четат непрекъснато глупости - не само теми, а и постинги във всички други теми; а на психопатите им доскуча, че няма с кого да се заяждат.

нищо против Приятели нямам, хубав си е клубът, но не знаех, че оная пасмина не идва вече тук. извинявайте.

IMAGINE...


Тема Re: къде ви е "свободата", бе?нови [re: *cлънчицe]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано18.04.04 16:40



окей, окей, вече няколко пъти обясних, че съм сбъркала и се извиних.

и пак се извинавям. радвам се, че при вас няма такива тъпотии

IMAGINE...


Тема тоя път малко по-дългичко :)нови [re: Джeйн]  
Автор spider4o (fnac)
Публикувано18.04.04 19:30



А, значи преди е било много по-интересно. Жалко, че отскоро ги навестявам тези 2 клубчета. Защото клубовете с "психопати" са най-интересни. Иначе рано или късно клубът се изчерпва и почват да се пишат разни теми на принципа "да има нещо там".
Ама ти май си ме разбрала погрешно, аз не харесвам този клуб, не го намирам за хубав и силно желая той да бъде закрит. Не те ли дразни самото име - Пирятели. Какво по дяволите трябва да се обсъжда тук?! В клуб Споделено наистина има някаква идея, но това тука е пълна глупост. Сега ще отговоря и на слънцето, която питаше какво показват преобладавашите модераторски мнения в един клуб - показват неговата пълна безсмисленост, която модераторът упорито се опитва да прикрие с теми. Този клуб се е изчерпал, ако въобще някога е функционирал както трябва. Кажи ми една смислена тема в клуба мило слънце. а? А? Но тази идея я придоби от мен. Когато те назначиха за модератор ти казах, че ако стана аз, с най-голямо удоводлствие ще спамвам клуба и ще си безчинствам. Е там е разликата, че аз го правя открито, а ти не. А мненията защо са ми изтрити ли? Е не знам, не съм ги трил аз, за да мога да ти дам разумна причина за отговор.
Да се върна отново към темата на Джейн. Абе дори 1вият път като влязох тука си мислех, че това е фен клуб на сериала Приятели. Но уви.
Не знам кои са членовете на пасмината, ама казваш, че те не идват тук. Ами да, но защо ли да идват? За да четат "как да кажа на мама за гаджето", "кой филм ме вдъхнови да си избърша задника с Белана" и други подобни, които не ги намирам за лоши теми, но те спокойно се вписват в клуб Споделено. А идеята ми е всички глупости (мое мнение) да се намират в един клуб. Защо да замърсяваме дира с излишни, ненужни и никому интересни клубове?





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.