Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:35 05.07.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Споделинови [re: Дokтopa]  
АвторДaмa пиka (Нерегистриран)
Публикувано16.02.04 10:15



Най важното е да вярваш и тогава мечтите ти стават реалност



Тема Re: Споделинови [re: Дaмa пиka]  
Автор Crony ()
Публикувано16.02.04 21:19



"Да вярваш" в какво? Или в кого? :)
Напоследък го чувам често. Понякога изречено само "така"/както ти сега/ ми звучи странно.
Всеки вярва в нещо. И надеждица винаги имаме. Иначе щяхме ли да сме тук/не в клуба ;)/ и сега. :)

като ще съм роб, то нека да съм роб на добри навици


Тема Re: Споделинови [re: Crony]  
АвторДaмa пиka (Нерегистриран)
Публикувано17.02.04 09:03



Когато казвам -Вярвай -имам точно това предвид,не казвам празни приказки ....вярата е нося винаги в себе си и знам ,че каквото поискам от живота ,го постигам. Плащам и цената ,но тя си заслужава



Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: Дokтopa]  
АвторEKA (Нерегистриран)
Публикувано24.02.04 15:51



Това което прочетох ... като че ли са мой думи! Не знам твоята възраст, но предполагам, че си млад човек ... Аз съм на 25 и знаеш ли ... все по-рядко мечтая ... боли ме ... когато виждам, че нищо не зависи от мен ... и навсякъде трябва да спазвам догмите на обществото... И какво от това, че съм влюбена ... А може би любовта вече се е изпарила ... от ден на ден избледнява розовото от стъклата на очилата ми ... ???



Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: EKA]  
АвторДokтopa (Нерегистриран)
Публикувано25.02.04 10:39



Аз пък ще стана на 25 след 4 месеца. Нали сме плод на една и съща система - нормално е да мислим еднакво.Ако пък си завършила и икономическия в София всичко е ясно.

В спазването на догмите на обществото няма нищо лошо.Стига обществото ни да беше свястно. За съжаление не е.

Ти поне се влюбваш.Знаеш ли аз от кога не съм? И от кога всички ми се виждат еднакви?(с малки изключения)





Тема За протоколанови [re: Crony]  
АвторДokтopa (Нерегистриран)
Публикувано25.02.04 10:43



Хехе, казах го защото и на мен често ми се случва да ходя замаян по улиците.Съзнанието ми да работи на различни теми и да не забелязвам реалността в момента.

Как вървят цигарите? Намали ли ги?


П.П. Като ще съм роб, нека съм ти роб......



Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: Дokтopa]  
Авторzmei (Нерегистриран)
Публикувано27.02.04 23:11



Стоя и си мълча с моите истини за казване и не защото няма кой да ги чуе. Просто няма докъде да стигнат. Излишни са - затова си говорим измислици.



Тема Хей, док...нови [re: Дokтopa]  
Автор tender_boy (добричък)
Публикувано01.03.04 10:33



Определено си мисля, че ти е нужно едно истинско влюбване! Да си призная и аз изпадам в подобни настроения...писал си неща, които и аз чувствам, а и годините ти, а и казваш, че си бил в умопомрачение...абе да не съм го писал аз това?! И ти да си аз!? Или аз да съм ти....или...
както и да е...влюбвай се някъде бързо...светът е пълен с чровни момичета

любов и кашлица не се скриват


Тема Re: Хей, док...нови [re: tender_boy]  
АвторДokтopa (Нерегистриран)
Публикувано01.03.04 10:45



Какво ти направих ми кажи? Аз тъкмо съм се развихрил, а ти искаш да се спра?
Ако ме намери нещо което си заслужава - може, другото е загуба на нерви и ВРЕМЕ! А Времето знаеш на какво е равно.........



Тема не, докнови [re: Дokтopa]  
Автор tender_boy (добричък)
Публикувано03.03.04 10:07



Трябва и ти да търсиш! Нищо не идва на готово в тоя живот, всичко е една жестока борба...участвай в нея достойно.

любов и кашлица не се скриват



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.