Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:28 24.06.24 
Контакти
   >> Приятели
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Живот без мечти?!  
АвторДokтopa (Нерегистриран)
Публикувано15.01.04 23:48



Как ви се струва? Възможно ли е?

Да ви призная бях в пристъп на умопомръчение и стигнах до извода, че всичко ми е криво защото нямам мечти.
Обхванала ме е една скучна рационалност в съчетание с реализъм от песимистично естество.Седя и си мисля: Да имам всичко което искам - нямам, но и нужда нямам (малко скромност). Всъщност имам или нямам няма значение.
Правя каквото поискам - май съм престарял "калпазанин".

А в мен вали в очите ми вали и не си признавам НЕ, не са сълзи! Празно.Едно криво такова.познато ли ви е? Да не е от времето? Или защото не ми се е случвало от миналият век да се влюбя?

И отново се замислям за мечтите - колко хубаво е да си летиш в облаците, да си мечтаеш.Докато се усетиш и живота ти минал в твоя въображаем свят.

За някаква измама искам да се хвана, искам да повярвам и на явните мечти - Но не мога!

Вие за какво мечтаете?



Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: Дokтopa]  
АвторMeдицинcka cecтpa (Нерегистриран)
Публикувано16.01.04 12:39



Ох, и аз като теб вече нямам мечти.Тъпо, сиво, скучно ежедневие.Каквото и да ми се предостави вече и от Бога и от хората, едва ли би ме зарадвало, едва ли би ме учудило.Някога вярвях/т.е.това беше доскоро/,че мога да зарадвам един, единствен човек за когото мечтаех и когото срещнах твърде късно,да му бъде истински приятел, но и там сбърках.Оказа се,че не прецених правилно "почвата" на която стъпих и това за доста дълга време ме съсипа.Сега вече всичко ми е абсолютно безразлично, някак си както казваш ти, нещо като апатия или как там му казваха -"емоционална дупка".Е,дано да излезем скоро от това положение.А може би е и криза на възрастта- знае ли се?Цял живот даваш, даваш и пак даваш и накрая оставаш сам като дърво без корен.Подминават те като непознат, усмихват ти се лукаво а ти се правиш,че не разбираш, защото така изисква етиката.И продължаваш да вървиш напред............колкото и да ти е трудно.Падаш, ставаш и пак вървиш..........



Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: Meдицинcka cecтpa]  
АвторДaмa пиka (Нерегистриран)
Публикувано16.01.04 15:24



Ей,хора какво е тази апатия дето ви е обзела,я по спокойно ,какви години са ви нужни за да усетите тръпка ,обич .Май от това имате нужда ?
Аз съм в една възраст .............тайна...........и още не се давам.Като ходя по улиците виждам палави мъжки очи и ми става приятно , казвам си ,ето още ме бива,а вие за възраст ще ми говорите.
Не ,е и от времето ,че на него какво му е?
Търсете причината в себе си!
Вижте колко хубави момичета,жени има и престанете да се жалвате!



Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: Дokтopa]  
Автор d8a (terminatorka :))
Публикувано17.01.04 19:00



Когато бях по-малка мечтаех да променя света и да го направя по-добър, такъв какъвто ми харесва на мен! Задавах си непрекъснато въпроса защо е така? А защо не може да бъде иначе? Търсех причини и начини... Сега като по-голяма :)) успях да намеря добрината в света, който може би все пак съм успяла да променя, колкото и малка, почти незабележима да е била тази промана. Сега остават защотата и мечтите във вид на въпроси от рода на "какво бих направила, ако..."

В момента мечтая за един или поне половин ден за нищоправене! Надявам се скоро да се сбъдне мечтата ми.

А може и да си влюбен....

Привет и усмивки..Дейти



Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: d8a]  
АвторДokтopa (Нерегистриран)
Публикувано18.01.04 18:46



Определено не съм влюбен. То това незнам към хубавите неща ли да го причисля или към лошите?

Ден почивка? До там ли си я докарала? Ужас.

Пожелавам ти повече дни безделие.



Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: Meдицинcka cecтpa]  
АвторДokтopa (Нерегистриран)
Публикувано18.01.04 18:51



И край няма.



Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: Дaмa пиka]  
АвторДokтopa (Нерегистриран)
Публикувано18.01.04 18:55



Това е. Ти виждаш палави мъжки очи, аз женски интереси.Това предполага друг тип взаимоотношения.

Приеми го като споделяне, а не като жалване



Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: Дokтopa]  
Автор d8a (terminatorka :))
Публикувано18.01.04 18:59



Мерси за пожеланието! Не просто почивка, а нищо, ама съвсем нищо да правиш - това рядко ми се случва, затова му се радвам :))) Не ме съжалявай - днес се изпълни мечтата ми... частично!

И аз не знам в коя графа да го сложиш. А дали като се влюбиш, мечтите ще се върнат в живота ти? Или те нямат връзка с влюбването?



Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: d8a]  
АвторДokтopa (Нерегистриран)
Публикувано18.01.04 19:32



Аз мисля, че и едното и другото се дължи на хормонален дисбаланс. Подчиниш ли хормоните си, желанието си минаваш в моита фаза.

Влюбването е илюзия с верижни последствия наречени мечти и очаквания. Явно отговора е Да.


Коя е другата ти мечта? Да я усъществим и нея.



Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: Дokтopa]  
Автор d8a (terminatorka :))
Публикувано18.01.04 19:44



Охо, ти май си имаш лекарско обяснение на всичко, както и готова рецепта за лекуване на "болестните" състояния, като влюбването, например?

Аз не мога да кажа, че разбирам какво точно е влюбването. То се случва като магия... и не подлежи на логично обяснения, според нем.

Другата ми мечта и да искаш не можеш да ми помогнеш да я осъществя /не че сими помогнал и за тази, ако държиш да сме честни :))/, затова предпочитам да не я споделям.

По-добре кажи как мислиш да я караш така без мечти и без любов?! Това ми интересно да разбера.



Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: d8a]  
АвторДokтopa (Нерегистриран)
Публикувано18.01.04 21:29



Така е. Всяка болка си има лек.


Заместваш мечтите с цели. Не влагаш емоция. Така пропускаш възможността да придобиеш рак на нервната система. Живота придобива административни форми. Хубавото е, че е спокойно и истинско. Лошото, че е малко скучновато.
Приемаш живота като пазар.Търсене - предлагане. Защо да търся, като това което ми трябва не се произвежда? Защо да предлагам когато купувача, който очаквам го няма? А не можеш да намериш стока която не се произвежда, нали? Тогава какво правиш?Търсиш заместители.

В крайна сметка кого обичаме най-силно? Този който ни лъже най-добре! И ни създава предпоставки на основата на тези лъжи да мечтаем.Да разпознаем себе си в неговите лъжи - наши мечти.


И тъй като трудно вече вярвам в лъжи, не градя мечти. Въпросът е до кога?!

Май прекалено много имунизиращи инжекции съм си сложил или наистина е възможно да жевееш без мечти?





Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: Дokтopa]  
Автор aлтънka ()
Публикувано19.01.04 11:13



възможно е,но не за дълго



Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: aлтънka]  
Автор d8a (terminatorka :))
Публикувано19.01.04 18:16



И аз така мисля. А също е възможно пътят му да се пресече с някой, който коренно да промени възгледа му за живота без мечти. Дано да е късметлия и да му се случи случката.

Редактирано от d8a на 19.01.04 18:17.



Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: d8a]  
АвторДokтopa (Нерегистриран)
Публикувано19.01.04 18:52



Какво да ти кажа? Три години са достатъчно време да ти стане начин на живот.
Пък и аз не се давам лесно. Трябва да е "осеян от доста цветя" за да реша да сменя посоката/пътя/.



Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: Дokтopa]  
Автор d8a (terminatorka :))
Публикувано19.01.04 19:35



Това ми заприлича малко на стила на Шрек, от едноименния анимационен филм! Поздравявам те с хубавата песничка "I'm a believer"

До скоро..Дейти



Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: Дokтopa]  
АвторЛюбka (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 19:58



да възможен е! такъв живот има мирето например.



Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: Любka]  
АвторДokтopa (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 22:22



Не съм сам значи.



Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: Дokтopa]  
Автор Crony ()
Публикувано23.01.04 16:52



Докторе, за жалост не си сам, но пък като сме повече, може и да си помогнем с нещо. И аз изпадам в такива състояния. Даже в детайлите, които си описал чак стряскащи съвпадения има. Това, че много имунизации сме си сложили е повече от ясно. Страха да не бъда наранена от нещо ме спира дори и елементарни контакти да създавам, а камо ли да се влюбвам. Предпочитам рутината и до болка познатите пътища, отколкото риска и стреса от грешки. Говоря изобщо, а не само за интимния си живот. Това обаче бавно убива. Погребва ни под пепелта от апатия и самота.
Мисля, че проблема е в самите нас, както някой каза. Май решението е в това, пак нищо да не търсим, нищо да не искаме, нищо да не очакваме, но да се оставим свободни и открити на течението, а не да стоим затворени. Все си мисля, че ненадейно ще ни споходи някоя приятна изненада. Това не е ли една дреееебна, съвсееееем мъничка мечта? ;)

Ще разчупиш ли черупката?

Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: Crony]  
АвторДokтopa (Нерегистриран)
Публикувано27.01.04 17:01



Последното хич не е мъничка мечта.Ограмна е. То е като да си карфица в купа със сено и да се надяваш да те намерят.
Животът учи, че не си ли го направиш сам никой няма да ти го направи.Да вярваш в това, че някой ще те открие и цветята ще цъфтят е лекомислено.
Като се замисля сред всичките ми "пациентки" само една доведе пролетта и то с цената на големи компромиси от моя страна. Накрая и сметката си платих здравата.
Права си.В самите нас е. Обаче аз съм имал жени до себе си и пак съм се чувствал сам, НО НЕ САМОТЕН!

Май това ни е от зодията? Черупката си не мога да разчупя - много здрава съм я направил!

Ти ще разкриеш ли скритата си същност?

П.П. Харесвам жени, които могат да усещат........



Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: Дokтopa]  
Авторraнka (Нерегистриран)
Публикувано07.02.04 21:06



възможно е



Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: Дokтopa]  
Автор air under pressure (...)
Публикувано07.02.04 23:13



poznato useshtane :/

naskoro slu4aino gledah edna tv reklama, koqto zavyrshi s nadpis: "Koga za posledno ste pravili neshto novo?" :)

sega mislq da se nau4a da letq :) v istinskia smisal na dumata
posle she vidim

ne sym hodil v Australia naprimer :)))

...


Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: Дokтopa]  
Автор Crony ()
Публикувано08.02.04 07:10



И моята е много здрава уж, но се оказа, че само така си мисля :).
Случи ми се за малко преди година и аз да виждам, чувам, усещам как цъфтят цветята, и както казаш и "сметката си платих здравата".
На всичкото отгоре, от тогава всеки, който знае за това ми вика: "Ти си си виновна(отговорна). Защо се подведе? МНого искаш?". Или пък с приятелско намигане: "Карай де, на всеки може да се случи. Забрави." Сякаш тези, които ми го казват нищо не искат милинките, или пък забравят веднага щом им се случи.
Това е нещо като тези съвети дето в горния постинг ти ги дават. Да направиш нещо ново. Аз сега например реших да прекося с яхта Тихи океан. Не съм го прекосявала, а и чакам да открият туристическите полети към Марс. И там не съм ходила ;). Ще дойдеш ли с мен? Ще се разнообразим, ще забравим.

Докторе, ти си доктор, на теб разчитам :). Кажи, имали начин(рецепта) да се забравя по поръчка.

като ще съм роб, то нека да съм роб на добри навици


Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: Crony]  
Автор *SUZAN* ()
Публикувано10.02.04 12:44



Кефиш ме максимално....всичко,което описваш ми е толкова позанто,че чак боли като го чета...



Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: Crony]  
АвторДokтopa (Нерегистриран)
Публикувано10.02.04 18:11



Да ти призная тези в горните постинги ги слушам и на живо.Даже първо ти казват: "направи това, онова...." След това:"А защо направи това? А другото?" "Ти си си виновен". В следствие на което придобих постоянна глухото. Чувам само себе си, което от една страна е добре.Вече трудно мога да се самоизлъжа, а другите просто не ги чувам. От друга страна сивият реализъм някак си ми доскучава.

Предложението за Тихият океан го приемам с охота.Само ще взема няколко каси шампанско.
За Марс, как да ти кажа.Както говарят, че билета ще е еднопосочен започвам да си мисля, че това е мястото за размечтаване.Най-малкото за Земята ще си мечтая.Е, то като ще съм с някой като мене едвали ще мечтая......


Има начин. За всяка болка има лек, стига болеста да бъде открита на време.

Всеки спомен може да избледнее на фона на новия.Въпроса е да не е по-лош.Това изисква намеса на специалист.


П.П. Скритата ти същност ми допада.



Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: *SUZAN*]  
АвторДokтopa (Нерегистриран)
Публикувано10.02.04 18:12



Кое те боли? Очите ли?



Тема Какнови [re: raнka]  
АвторДokтopa (Нерегистриран)
Публикувано10.02.04 18:15



става това? На мен ми прилича на дилемата за яйцето и кокошката.

И знаеш ли кое предрешава нещата? Факта, че не всяко яйце е кокошка! Има и петли!

Сподели все пак.



Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: Дokтopa]  
Автор Tikva* (***)
Публикувано10.02.04 21:27



незнам дали знаеш, но в момента мечтаеш...
***
а аз мечтая постоянно за да избягам от прозата на деня, която ме затиска и се опитва да ме качи на една въртележка от която да не мога да сляза.Днес чуждите съвети за щастие сгъвах в лястовички и пусках да летят през прозореца.Мисля,че им дадох повече свобода отколкото те на мен.Подарих на един приятел късче небе, а един досаден коравосърдечен клинт наказах да се усмихва сто пъти на гладно.
Много мечтая, но се научих, че мечтите имат годност и трябва да бъдат много конкретни за да намериш пътя към тях.
В последно време мечтая да направя нещо, което искам отдавна и съм на път с малки стъпки, търсейки равновесие.А понякога си мечтая и да намеря любов пътуване, в което да искам да остана, но знам че или ще успея или ще се науча да живея със себе си завръщащо се.


Скорпион захапал опашката си!


Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: Дokтopa]  
Автор Crony ()
Публикувано12.02.04 05:57



Тези каси шампанско направо ме зашеметиха :))). Виж колко рано съм станала за да отплаваме ;).
Докторе, май "романтизъм" ни се нарича болестта ;). А ти ми разправяш, че нямаш мечти.
Не е толкова често срещана вече тази болест. Противоотровата и се нарича хладен прагматизъм. Тогава токувиж, че и мечтите станали реалност, но във всички случаи ще са може би по-различни мечти.
Май в това също се крие някакво лекарство. Да си мечтаеш за неща, които можеш да имаш. Или ако не друго, поне да помечтаеш с някого :). Както ние с теб сега. Ето че и мечти си намерихме ;))).

като ще съм роб, то нека да съм роб на добри навици


Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: Tikva*]  
Автор Crony ()
Публикувано12.02.04 06:14



Много ми харесва и твоето мнение. Права си, мечтаем си с Доктора :).
И за това с "конкретните мечти" си много права. Ама то тогава май не са мечти а се превръщат в цели. И когато става дума за образование, кариера, бит - става. Но ако говорим за отношения? Някак не ми иде да си поставя за цел да бъда разбрана, да бъда приемана и обичана такава каквато съм. Това не зависи май само от мен. Тогава се сблъскват ценностни системи, личности, характери, възпитание и какво ли не още. Сблъскваш се с желанието на другите да те променят за собствено удобство и полза. Колкото и компромиси да правиш се уморяваш. Иска ти се всичко да е спонтанно, да не е преднамерено, да не е насилствено, да извира от душата на хората, и да е продиктувано от любов, а не от егоизъм.
А ти колко хора си срещала, които контактуват с теб чрез душата си? Срещаш маски, брони, бодли и желание ти да направиш компромиса. Една вечна битка - манипулация, която мен ме огорчава, изморява и отегчава.
Нямам време и желание за такива "битки".
Бих се радвала появяването ти да не е епизодично, и да си довършим разговора :).

като ще съм роб, то нека да съм роб на добри навици


Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: Crony]  
АвторДokтopa (Нерегистриран)
Публикувано12.02.04 14:57





Реално погледнато това е фантазия, тъй като е непостижимо - което е различно от мечтите.Мечтите имат реални шансове, макар и минимални, да се усъществят.
За "романтизма" си права.Той обаче не е диагноза, а нещо което си го имаш.Като цвета на очите.Те са ти кафяви или сини и е невъзможно да станат друг цвят.

Е, Crony - покрив на моите мечти,
съгласна ли си с моито мнение кажи?

Това, че си роб на навиците си подсказва рационалната ти същност.По-добре отколкото да си роб на мечтите си?Поне аз така мисля.



Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: Дokтopa]  
Автор Crony ()
Публикувано12.02.04 16:33



Просто не можах да се стърпя да не си сложа тези две "муцунки". Драго ми стана , че мислиш че същността ми е разционална. Друго си е, дори и да не си, да те мислят хората за много рационален ;).
Вече в един друг клуб ми се наложи да обяснявам, че става дума за много елементарно нещо. С тази сигнатура се опитвам да се поощтрявам сама в отказването от цигарите :)). Толкова е прозаично и дребно, а толкова генерални изводи се правят от него ;)).
А за "романтизма" и ти си прав :))). Не ми беше идвало на ум, че е по рождение. Но защо тогава неромантичните толкова се дразнят от романтизма(така поне ми се струва), че и хората, които го притежават го крият, сякаш е някакъв срамен недъг, а не "сини или кафяви очи" ;)?

като ще съм роб, то нека да съм роб на добри навици


Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: Crony]  
Авторtedi (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 08:45



Dokato 4etiah va6ite pisania se zamislih i za svoia givot.Kak giveia az ,me4taia li.Otgovorat e stra6en.Ne znam kak se slu4va no me4tite umirat ,prosto se paztvariat vav sku4niia ni givot.



Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: tedi]  
АвторДaмa пиka (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 13:32



Животът сами си правим скучен .А що се отнася до мечтите сега ще ти кажа ,че миналата година ми се случи нещо невероятно ........сбъднаха ми се и най -невероятните мечти,дори неща за които не си позволявах и да си помисля
станаха реалност.
Извода е да не губиш надежда!



Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: Crony]  
АвторДokтopa (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 13:58



Аз цигарите въобще не съм ги и почвал и не знам какво е да не можеш да ги откажеш. Но като гледам цените скоро много хора ще спрете да пушите.:)
Дразнят се защото не умеят да бъдат романтични.Другите го крият за да не дразнят първите и да предизвикват завист.

А твоите очи какъв цвят са?



Тема Споделинови [re: Дaмa пиka]  
АвторДokтopa (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 14:03



каква е била мечтата ти? Аз като се замисля съм си постигал целите, но мечтите ми не са станали реалност.
Мечтата е нещо, което не зависи само от теб.Иска се и голяма доза късмет. А моя нещо хич го няма след като всичко става с кански усилия.Вярно, че пак става.Но с много нерви и усилия.
А мечтата ти идва ей така.......



Тема Re: Споделинови [re: Дokтopa]  
АвторДaмa пиka (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 15:45



Ще ти кажа ,че мечтаех да отида на море ,не бях ходила много години и дори не мислих ,че ще имам такава възможност,но стана за 4 дни в най хубавия сезон -началото на есента ми се случи да отида.
Там се срещнах с познат с който си пишехме от доста време не съм си и помислила ,че може да се срещнем някога ,но стана и така ,сбънаха се и други малки мечти.



Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: Дokтopa]  
Автор Crony ()
Публикувано13.02.04 19:28



Направо ме засрами с това "не съм ги почвал". Аз не заради цените искам да ги спра, и май за сега успявам :). Ако ми стискаш палци за да знам,че не съм сама в борбата, и ще има от кого да се срамувам,може и още по-лесно да ми стане :).

Кафяви са очите ми, и винаги гледам много разсеяно(да не дразним сега неромантичните ;))).

като ще съм роб, то нека да съм роб на добри навици


Тема Re: Споделинови [re: Дaмa пиka]  
АвторДokтopa (Нерегистриран)
Публикувано14.02.04 14:22



Ти значи си един щастлив човек. Аз след вторият ден на море "полудявам".


П.П. Нека мечтите ти стигнат слънцето.



Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: Crony]  
АвторДokтopa (Нерегистриран)
Публикувано14.02.04 14:27



Как да не ти стискам палци? Та нали така ще има повече въздух и за мен?! Даже и на краката ще стискам. Ако не помогне ще минем към алтернативни методи.

Моите също са кафяви.
Сигурна ли си, че разсеяно е точната дума?



Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: Дokтopa]  
Автор Crony ()
Публикувано14.02.04 16:06



Ей, да не искаш да кажеш, че съм кривогледа ;))))))!?
Нееее, винаги мисля за хиляди неща едновремемно :))). Връзки, аналогии, асоциации. Не спира да работи въображението ми :). Това е онзи разконцентриран поглед........, който долавя други нюанси и детайли от света ;-Р ;))).

П. П. Благодаря ти за подкрепата :). Поне един път седмично ще ти докладвам дали пуша.
като ще съм роб, то нека да съм роб на добри навици

Редактирано от Crony на 14.02.04 16:08.



Тема Re: Споделинови [re: Дokтopa]  
АвторДaмa пиka (Нерегистриран)
Публикувано16.02.04 10:15



Най важното е да вярваш и тогава мечтите ти стават реалност



Тема Re: Споделинови [re: Дaмa пиka]  
Автор Crony ()
Публикувано16.02.04 21:19



"Да вярваш" в какво? Или в кого? :)
Напоследък го чувам често. Понякога изречено само "така"/както ти сега/ ми звучи странно.
Всеки вярва в нещо. И надеждица винаги имаме. Иначе щяхме ли да сме тук/не в клуба ;)/ и сега. :)

като ще съм роб, то нека да съм роб на добри навици


Тема Re: Споделинови [re: Crony]  
АвторДaмa пиka (Нерегистриран)
Публикувано17.02.04 09:03



Когато казвам -Вярвай -имам точно това предвид,не казвам празни приказки ....вярата е нося винаги в себе си и знам ,че каквото поискам от живота ,го постигам. Плащам и цената ,но тя си заслужава



Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: Дokтopa]  
АвторEKA (Нерегистриран)
Публикувано24.02.04 15:51



Това което прочетох ... като че ли са мой думи! Не знам твоята възраст, но предполагам, че си млад човек ... Аз съм на 25 и знаеш ли ... все по-рядко мечтая ... боли ме ... когато виждам, че нищо не зависи от мен ... и навсякъде трябва да спазвам догмите на обществото... И какво от това, че съм влюбена ... А може би любовта вече се е изпарила ... от ден на ден избледнява розовото от стъклата на очилата ми ... ???



Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: EKA]  
АвторДokтopa (Нерегистриран)
Публикувано25.02.04 10:39



Аз пък ще стана на 25 след 4 месеца. Нали сме плод на една и съща система - нормално е да мислим еднакво.Ако пък си завършила и икономическия в София всичко е ясно.

В спазването на догмите на обществото няма нищо лошо.Стига обществото ни да беше свястно. За съжаление не е.

Ти поне се влюбваш.Знаеш ли аз от кога не съм? И от кога всички ми се виждат еднакви?(с малки изключения)





Тема За протоколанови [re: Crony]  
АвторДokтopa (Нерегистриран)
Публикувано25.02.04 10:43



Хехе, казах го защото и на мен често ми се случва да ходя замаян по улиците.Съзнанието ми да работи на различни теми и да не забелязвам реалността в момента.

Как вървят цигарите? Намали ли ги?


П.П. Като ще съм роб, нека съм ти роб......



Тема Re: Живот без мечти?!нови [re: Дokтopa]  
Авторzmei (Нерегистриран)
Публикувано27.02.04 23:11



Стоя и си мълча с моите истини за казване и не защото няма кой да ги чуе. Просто няма докъде да стигнат. Излишни са - затова си говорим измислици.



Тема Хей, док...нови [re: Дokтopa]  
Автор tender_boy (добричък)
Публикувано01.03.04 10:33



Определено си мисля, че ти е нужно едно истинско влюбване! Да си призная и аз изпадам в подобни настроения...писал си неща, които и аз чувствам, а и годините ти, а и казваш, че си бил в умопомрачение...абе да не съм го писал аз това?! И ти да си аз!? Или аз да съм ти....или...
както и да е...влюбвай се някъде бързо...светът е пълен с чровни момичета

любов и кашлица не се скриват


Тема Re: Хей, док...нови [re: tender_boy]  
АвторДokтopa (Нерегистриран)
Публикувано01.03.04 10:45



Какво ти направих ми кажи? Аз тъкмо съм се развихрил, а ти искаш да се спра?
Ако ме намери нещо което си заслужава - може, другото е загуба на нерви и ВРЕМЕ! А Времето знаеш на какво е равно.........



Тема не, докнови [re: Дokтopa]  
Автор tender_boy (добричък)
Публикувано03.03.04 10:07



Трябва и ти да търсиш! Нищо не идва на готово в тоя живот, всичко е една жестока борба...участвай в нея достойно.

любов и кашлица не се скриват



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.